@Telofaza takie składniki jak ryż, ocet czy nori, sosy sojowe czy np srirache myślę, że śmiało można kupować, w kwestii samej ryby miałbym pewne wątpliwości, łososia z reguły wolałem kupić w jakichś delikatesach, a krewetek nigdy w Lidlu nie kupowałem.
Pytanie które nie jest bez znaczenia - rybę będziesz poddawać obróbce cieplnej czy myślisz o surowiznie?
  • Odpowiedz
@Telofaza tu masz fajny materiał o budżetowym sushi, w Sam raz na start
https://youtu.be/zmljfxmZTrs
I drugi od tego samego pana, tutaj mamy bardziej 'autentyczne' kompozycje
https://youtu.be/ub68OxEypaY
Jesli chcesz popatrzeć sobie na bardziej ambitna zabawne z sushi i generalnie kuchnie azjatycką polecam ten kanał, to co ten gość potrafi zrobić jest już formą sztuki
https://youtube.com/c/HiroyukiTeradaDiariesofaMasterSushiChef
  • Odpowiedz
@kreatynamonohydrant: Monika jest genialną dietetyczką i supercharyzmatyczną kobietą, tym dietom poświęca ogrom czasu i bardzo się w nie angażuje (często pokazuje kulisy na stories), więc kurde, poświęć te dwie stówki w tym miesiącu. Zwróci Ci się to pod wieloma innymi postaciami plus zaoszczędzisz na pralni, żeby porządnie wyczyścić sumienie za okradzenie takiej rzetelnej i mądrej dziewczyny. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
a tamten burak wszystko chciał w-----ć


@Creative3000: Kto niby? Że rolnik? A co miał zrobić jak nikt od niego tych buraków kupić nie chciał i dopiero po programie Polsatu się jedna wielka firma ogarnęła.
  • Odpowiedz
#lidl #marketing #afera Witam, 2 tygodnie temu dodałem wiadomość na mikroblogu o chrzanie zakupionym w lidlu, który był zepsuty i były tam po otwarciu żywe i martwe mady. Chciałem się dowiedzieć gdzie to zgłosić. Jeden Mirek napisał, żebym po prostu do nich uderzył i za to że takie coś zgłosiłem pewnie dostane jakiegoś fanta. Rzeczywiście odpisali podziękowali za to, że zgłosiłem i że sprawie się przyjmą
Jankino - #lidl #marketing #afera Witam, 2 tygodnie temu dodałem wiadomość na mikrobl...

źródło: comment_1610717639MrFh5BaXuZMPd75Vin01fq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jankino: ja tez zgłaszałam zepsuty produkt, po jakimś miesiącu przyszła mi karta o wartości 10 zł poczta, ale niestety nawet nie zadziałała w sklepie XDD
  • Odpowiedz