Człowiek zamawia przesyłkę do paczkomatu, żeby nie musieć w interakcje z innymi ludźmi a tu inpost odjaniepawla coś takiego XDDD
Teraz nie wiem czy w szybę zapukać czy pomachać czy co ( ಠ_ಠ)
Teraz nie wiem czy w szybę zapukać czy pomachać czy co ( ಠ_ಠ)






















Mirki, doradźcie co robić, gdy Kurier Pocztexu zgubił moją paczkę.
W skrócie - we wtorek zostawił ją u sąsiadów i wysłał mi info w smsie, po czym okazało się, że paczki u sąsiadów nie ma, a on nie pamięta w którym bloku ją zostawił. Infolinia @PocztaPolskaSA każe zgłosić sprawę do nadawcy, żeby złożył reklamację. Niestety paczka była z #aliexpress...
Dla Poczty Polskiej nadawcą będzie polski pośrednik.
W placówce oddawczej powinni co podać kto był nadawcą, masz ustawowe prawo do poznania tej informacji.
Oczywiście złóż reklamację. Nawet jak odrzucą, bo nie jesteś nadawcą, to jest spora szansa na korektę wpisów w śledzeniu.
ps. Jak płaciłeś kartą to możesz zrobić chargeback.