Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2421

dave8
- 808
@vovo: oby paczkomaty was wykończyły frajerzy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Neurotine
via Wykop Mobilny (Android)- 243
@vovo: kurierzy - podludzie
Ehh Mirki i Mirabelki, wczoraj wracając z pracy miałem kolizje. Kurier DHL wymusil na mnie pierwszeństwo, motocykl do kasacj (poszły lagi, lusterka, mocowanie tłumika, felga oraz przedni błotnik co najmniej). Kask pękł, ochraniacze na kolana również jak i kurtka porwana. Byłem w szpitalu ponieważ nadgarstek mnie strasznie boli oraz palec mam spuchniety. Na szczęście nic nie jest złamane..
Chcą się dogadać zamiast przez OC, czy wtedy nadal należy mi się odszkodowanie z
Chcą się dogadać zamiast przez OC, czy wtedy nadal należy mi się odszkodowanie z
źródło: comment_7sjDr7K1eMwvaJL04z1az5QZFDqltW5O.jpg
Pobierz@Account_executive: lepiej OC... jak się okaże że wyjdzie coś jeszcze (np z Tobą) to po dogadaniu się jesteś w dupie
@Account_executive żadne dogadywanie się, człowieku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 488
@Notabene: czekam na rozwój akcji bo może być ciekawie xd
- 464
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziś miała do mnie dotrzeć paczka. Mila być dostarczona przez #dhl . Na stronie jest napisane, że paczka dotarła, dostałem też SMS z potwierdzeniem. Niby ja ją odebrałem. Czasem zostawiają paczki u sąsiadów, ale wypytałem i nikt nie odbierał paczki. Co w takiej sytuacji? Miał ktoś podobnie? #pytanie #kurier #kiciochpyta
@troublee dzwoń na infolinię i pytaj
- 1
@troublee: Dzwon z reklamacja, niech pokażą podpis tego co odebrał. Raz mi odebrała córka sąsiadki co nie widziałem jej 10 lat i zdążyła nazwisko zmienić :) innym razem kurier zostawił w budzie dla psa, by deszcz nie zamoczył paczki. Poszukaj gdzieś na podwórku czy klatce.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mi odpisali że to tylko nazwa kurier48 xD
@AmokK:
Pocztex Kurier48 ma termin doręczenia D+3. Przesyłka nadana w piątek, sobota i niedziela się nie liczy do terminu. Termin doręczenia uplywał 16 października, więc przesyłka dotarła w terminie.
Pocztex Kurier48 ma termin doręczenia D+3. Przesyłka nadana w piątek, sobota i niedziela się nie liczy do terminu. Termin doręczenia uplywał 16 października, więc przesyłka dotarła w terminie.
#dpd #przesylki #kurier
i jak by nie patrzeć #wykopuczy
Zamawiam paczkę płatną przy odbiorze (czasem trzeba). DPD wysyła mi dzisiaj rano SMS że będą. Spoko ale czy zapłacę kartą? Strona DPD nie ma czegoś takiego jak FAQ bo i po co. Ale mają czat z konsultantem... Jak wyglądał w obrazku poniżej.
Ale moment, może wykop wie? Szybkie szukanie daje wynik wpisu na Mirko sprzed 2,5 roku
i jak by nie patrzeć #wykopuczy
Zamawiam paczkę płatną przy odbiorze (czasem trzeba). DPD wysyła mi dzisiaj rano SMS że będą. Spoko ale czy zapłacę kartą? Strona DPD nie ma czegoś takiego jak FAQ bo i po co. Ale mają czat z konsultantem... Jak wyglądał w obrazku poniżej.
Ale moment, może wykop wie? Szybkie szukanie daje wynik wpisu na Mirko sprzed 2,5 roku
źródło: comment_tjN3RtHBXVpfOiI52pv5qTTIouLy1hv9.jpg
Pobierz@Fearaneruial: :D
od dawna nie pracuje w tej branży, ale się zdziwiłem, że mnie tu zawołałeś :)
od dawna nie pracuje w tej branży, ale się zdziwiłem, że mnie tu zawołałeś :)
- 90
@Belobog: Najprawdopodobniej zostanie odesłana do nadawcy
- 457
@tejlor: dopóki kurier nie przyniesie awizo i na poczcie każą ci się przedstawiać XD A niestety wiem co mówię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/22880979
https://www.wykop.pl/wpis/22880979
źródło: comment_7EVHMCPzGNRhZOqlPhN7SpUgnnhrU0dc.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 18
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@L3gion: U mnie DTS był dokładnie w połowie tego przedziału czasowym co podali. Więc pewnie jak trafisz z ekipą co rozwozi. Ja oceniam 5/5 bo i wnieśli i położyli mebel gdzie chciałem a mogli w przedpokoju zostawić.
@L3gion: Zależy jak trafisz. Ostatnio miałem 2 dostawy z Agatą meble. Najpierw czekałem 12-14 tak jak w smsie pisali ale ich nie było. Wieczorem na email info, że mnie nie zastali. Po dwóch dniach dojechali trochę szybciej niż pisali ale dzwonili wcześniej. Inny transport tym razem z Ikea też szybciej niż w smsie ale też dzwonili.
#aliexpress #tracking #kurier
Czy Aliexpress standard shipping to tylko #pocztapolska czy wysyłają też kurierami?
Czy Aliexpress standard shipping to tylko #pocztapolska czy wysyłają też kurierami?
Aliexpress standard shipping
@miras_m: w żadnym wypadku nie powinien wylądować w skrzynce bo to przesyłki rejestrowane. (wyjątek to niektóre zaczynające się od L, ewentualnie mogą zostać wrzucone)
- 0
Zna ktos moze jakas firme kurierska badz jakas inna opcje ktora przewiezie mi jedna walizke tueystyczna z Warszawy DO Zurychu OK 10-15kg? #warszawa #transport #kurier #szwajcaria
- 0
@wladcakabanosow nie
@wladcakabanosow: nie. Nie masz na karcie=nie kupujesz
- 0
Jutro o 10 cyknie 48h w paczkomacie, ja tam będę jakoś po południu, jest to niedziela, więc chyba bez problemu wybiorę? :P Zawsze odbierałem w czas i nie wiem jak to działa. #paczkomaty #kiciochpyta #kurier
- 0
@jakisprostylogin: no Śląsk, katowice here. o 6 dotarła do ich siedziby ciemności ale minęło 11 godzin i jakoś tak brak reakcji dalszej
@kvgewhr: czasem
@sesesesese nie nie musi jak idzie do żabki. @iErdo prawdopodobnie zabka była przepełniona i nie przyjęli paczki od kuriera. Kolejna próba w poniedziałek
- 0
@MichalQ20: @sesesesese: Aj :<
- 0

































