Ehh Mirki i Mirabelki, wczoraj wracając z pracy miałem kolizje. Kurier DHL wymusil na mnie pierwszeństwo, motocykl do kasacj (poszły lagi, lusterka, mocowanie tłumika, felga oraz przedni błotnik co najmniej). Kask pękł, ochraniacze na kolana również jak i kurtka porwana. Byłem w szpitalu ponieważ nadgarstek mnie strasznie boli oraz palec mam spuchniety. Na szczęście nic nie jest złamane..

Chcą się dogadać zamiast przez OC, czy wtedy nadal należy mi się odszkodowanie z
Account_executive - Ehh Mirki i Mirabelki, wczoraj wracając z pracy miałem kolizje. K...

źródło: comment_7sjDr7K1eMwvaJL04z1az5QZFDqltW5O.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś miała do mnie dotrzeć paczka. Mila być dostarczona przez #dhl . Na stronie jest napisane, że paczka dotarła, dostałem też SMS z potwierdzeniem. Niby ja ją odebrałem. Czasem zostawiają paczki u sąsiadów, ale wypytałem i nikt nie odbierał paczki. Co w takiej sytuacji? Miał ktoś podobnie? #pytanie #kurier #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@troublee: Dzwon z reklamacja, niech pokażą podpis tego co odebrał. Raz mi odebrała córka sąsiadki co nie widziałem jej 10 lat i zdążyła nazwisko zmienić :) innym razem kurier zostawił w budzie dla psa, by deszcz nie zamoczył paczki. Poszukaj gdzieś na podwórku czy klatce.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AmokK:
Pocztex Kurier48 ma termin doręczenia D+3. Przesyłka nadana w piątek, sobota i niedziela się nie liczy do terminu. Termin doręczenia uplywał 16 października, więc przesyłka dotarła w terminie.
  • Odpowiedz
#dpd #przesylki #kurier
i jak by nie patrzeć #wykopuczy

Zamawiam paczkę płatną przy odbiorze (czasem trzeba). DPD wysyła mi dzisiaj rano SMS że będą. Spoko ale czy zapłacę kartą? Strona DPD nie ma czegoś takiego jak FAQ bo i po co. Ale mają czat z konsultantem... Jak wyglądał w obrazku poniżej.

Ale moment, może wykop wie? Szybkie szukanie daje wynik wpisu na Mirko sprzed 2,5 roku
Fearaneruial - #dpd #przesylki #kurier
i jak by nie patrzeć #wykopuczy

Zamawiam p...

źródło: comment_tjN3RtHBXVpfOiI52pv5qTTIouLy1hv9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: U mnie DTS był dokładnie w połowie tego przedziału czasowym co podali. Więc pewnie jak trafisz z ekipą co rozwozi. Ja oceniam 5/5 bo i wnieśli i położyli mebel gdzie chciałem a mogli w przedpokoju zostawić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Zależy jak trafisz. Ostatnio miałem 2 dostawy z Agatą meble. Najpierw czekałem 12-14 tak jak w smsie pisali ale ich nie było. Wieczorem na email info, że mnie nie zastali. Po dwóch dniach dojechali trochę szybciej niż pisali ale dzwonili wcześniej. Inny transport tym razem z Ikea też szybciej niż w smsie ale też dzwonili.
  • Odpowiedz
Aliexpress standard shipping


@miras_m: w żadnym wypadku nie powinien wylądować w skrzynce bo to przesyłki rejestrowane. (wyjątek to niektóre zaczynające się od L, ewentualnie mogą zostać wrzucone)
  • Odpowiedz
@AliPaczka: ale międzynarodowe przesyłki z Łotwy też są oznaczone L, a dokładniej LV. Tutaj generalnie chodzi o usługę Global Express. Nie zmienia to problemu OPa, który nie ma kluczyka do skrzynki. @miras_m Chłopie, mieszkasz w bloku, czy gdzie?
  • Odpowiedz
Mirki parę dni temu dostałem sms, że paczka siedzi już w paczkomacie i chwilę później dostaje sms, że paczkomat uszkodzony i do usłyszenia xD Robić sobie nadzieję, że szybko go naprawią czy odpuścić?
#inpost #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro o 10 cyknie 48h w paczkomacie, ja tam będę jakoś po południu, jest to niedziela, więc chyba bez problemu wybiorę? :P Zawsze odbierałem w czas i nie wiem jak to działa. #paczkomaty #kiciochpyta #kurier
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od 4 rano moja paczka (odbiór w żabce, Paczka24) ma status przygotowano do doręczenia (już przeszła WER Warszawa), jest szansa że dotrze do Żabki jeszcze w weekend? Trochę dziwne że cały czas ja dostarczają, teraz na terenie Warszawy :<

#poczta #kurier #zabka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miał do mnie przyjechać kurier z umową do podpisania ale nie było mnie w domu i dostałem informację że przesyłka jest do odebrania w punkcie, mogę tam normalnie podpisać tę umowę i ją odeślą?
#kurier #dhl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach