Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
teddyef
teddyef

teddyef

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 94
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 93
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
teddyef
teddyef
teddyef 10 min temu
  • 1
ostateczny argument za zakazaniem social mediów dla dzieciaków, przedawkowany tiktok #pilkanozna #mecz #tiktok #dzieci
teddyef - ostateczny argument za zakazaniem social mediów dla dzieciaków, przedawkowa...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef wczoraj, 13:52:56
  • 7
#tenis
teddyef - #tenis

źródło: comment_1662844501qF2x5EZgBWGwkvJCp88RUj

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 03.06.2026, 06:47:53
  • 0
Fani gier wyścigowych: Gry powinny mieć realistyczny model jazdy, zniszczeń, pełna symulacja!!
Twórcy Forzy: Hehe a patrz na to
#gry #forzahorizon6 #forzahorizon5 #xbox
teddyef - Fani gier wyścigowych: Gry powinny mieć realistyczny model jazdy, zniszczeń...

źródło: fh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BardGT
BardGT
03.06.2026, 09:10:09 via Wykop
  • 4
@teddyef: za to 5 metrów przed metą robot spokojnie poczeka, aż się go wyprzedzi
  • Odpowiedz
m4rciniak
m4rciniak
przedwczoraj, 06:25:18 via Android
  • 0
@BardGT: koło d--y mi latasz
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 01.06.2026, 04:05:17
  • 4
Najbardziej mnie w tej Wieczystej denerwuje, że Kwiecień nic tam nie zbudował
Nie mają kibiców, stadionu, żadnego zaplecza(bazy, Akademii) żadnych struktur(dopiero teraz zamierzają zostać Spółką Akcyjna jak ich Ekstraklasa zmusiła xD)
Cały "klub" to po prostu dwudziestu chłopów na sytych kontraktach a reszta to organizacyjna okręgówka #ekstraklasa #pilkanozna #wieczystakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2
01.06.2026, 04:50:44 via Wykop
  • 6
@teddyef: to tak jak reszta ekstraklasy
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
01.06.2026, 05:08:32 via Wykop
  • 4
@teddyef: tym bardziej chwała mu
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 11.05.2026, 05:06:36
  • 2
Czyli tak, ktoś z czwórki Mrozek, Gurgul, Monka, Kozubal na sprzedaż
Ali out, Palma za drogi do wykupienia, Tofika też nie kupią

Po ligę mistrzów bez skrzydłowych, bez nowej dziewiątki a ci co przyjdą w lecie może za pół roku będą do gry jak zostanie tylko liga konferencji i ratowanie ligi
#lechpoznan #ekstraklasa
teddyef - Czyli tak, ktoś z czwórki Mrozek, Gurgul, Monka, Kozubal na sprzedaż
Ali ou...

źródło: 2175

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk
11.05.2026, 07:51:31 via Wykop
  • 1
@teddyef: Rosołek z Gieksy bedzie dostępny. Dobrze sie ten talent zapowiada wiec 9 byście mieli na lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dracuch
dracuch
11.05.2026, 15:11:56 via Wykop
  • 0
@Frijheid2: Podobno kontrakt Palmy po ewentualnym wykupie został już ustalony gdy go wypożyczali
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 03.05.2026, 12:43:49
  • 2
W nawiązaniu do wpisu z gorących jak myślicie za ile lat ten portal zdechnie na amen i dołączy na cmentarzu do grono.net/nk/fotki i innych reliktów polskiego internetu?

Ja nie daję wykopowi więcej niż 6/7 lat, statystki wpisów i aktywności są dramatyczne, absolutny peak popularności był te 10/11 lat temu kiedy faktycznie ten serwis niesamowicie żył, pamiętam jak wtedy przez wakacje siedziałem na tagu #nocnazmiana i pojawiało się tam codziennie mnóstwo wpisów,
teddyef - W nawiązaniu do wpisu z gorących jak myślicie za ile lat ten portal zdechni...

źródło: 71jUTW2a63L._AC_SY300_SX300_QL70_ML2_

Pobierz

Za ile wypok zdechnie

  • Do pięciu lat 66.7% (8)
  • Do dziesięciu lat 16.7% (2)
  • Przetrwa dłużej 16.7% (2)

Oddanych głosów: 12

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00M666
D00M666
03.05.2026, 13:15:05 via Wypiek
  • 0
@teddyef it's over, wszyscy skończymy na śmietniku historii.
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 03.05.2026, 05:32:51
  • 0
Gruby szmal jest do wyjęcia #ekstraklasa #lechpoznan
teddyef - Gruby szmal jest do wyjęcia #ekstraklasa #lechpoznan

źródło: 2033

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 02.05.2026, 09:25:49
  • 12
Majówkowy #spierdotrip #przegryw
teddyef - Majówkowy #spierdotrip #przegryw

źródło: 2026

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....o
konto usunięte 02.05.2026, 09:26:07 via Wykop
  • 2
@teddyef: ja zazdrosny
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 21.04.2026, 08:50:45
  • 14
Dyrektor sportowy Magdeburga postanawiający przed sezonem kupić c-------o prawego obrońcę z Ekstraklasy

#ekstraklasa #pilkanozna #mecz
teddyef - Dyrektor sportowy Magdeburga postanawiający przed sezonem kupić c-------o p...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 18.04.2026, 19:20:39
  • 2
Drugi raz w przeciągu dwóch tygodni Walemark nie trafia do pustej bramki z pięciu metrów xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 16.03.2026, 17:01:18
  • 5
Narzekacie na spłaszczenie tabeli ale gdyby zrobić jakiś turniej drużyn z przykładowo 14 miejsca w lidze to poza zespołami z TOP5 taka Pogoń jest faworytem każdego meczu

change my mind #ekstraklasa #mecz #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
16.03.2026, 19:55:06 via Wykop
  • 0
@teddyef: w sporej części lig nie ma nawet tylu drużyn ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

1191

Gowork.pl - usuwa niewygodne opinie jeśli im zapłacisz?

Gowork.pl - usuwa niewygodne opinie jeśli im zapłacisz?

Przypomnienie, aby nie sugerować się opiniami na stronie Gowork.pl, bo negatywne opinie mogą być usuwane przez pracodawcę

ly000
z
pl.trustpilot.com
dodany: 15.03.2026, 13:59:36
  • 150
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pracait
  • #
    korposwiat
  • #
    programowanie
  • #
    gowork
teddyef
teddyef
teddyef 15.03.2026, 16:25:50 via Android
  • 0
@CybernetycznyMozgKorwina: u mnie w kołchozie lata temu też była sprawa w sądzie za wpisy na goworku
teddyef
teddyef
teddyef 10.03.2026, 07:39:27
  • 0
Polećcie jakieś snekarsy do chodzenia w których po pół roku nie będzie odpadać podeszwa i nie potargają się na zapiętkach, nie mam już sił do butów... #buty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkinnerBox
SkinnerBox
10.03.2026, 07:40:43 via iOS
  • 2
@teddyef: zacznijmy od tego że nie powinno się codziennie chodzić w tych samych butach, kup dwie pary i nos na zmianę będzie różnica.
  • Odpowiedz
xan_physic
xan_physic
10.03.2026, 07:41:47 via iOS
  • 1
@teddyef: MoonStar
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 08.03.2026, 19:54:44
  • 1
przy takim wypłaszczeniu i formie "faworytów" do mistrzostwa całkiem prawdopodobny jest scenariusz, że mistrz będzie miał 56-57 punktów a spadkowicz 40-41

kilkanaście punktów różnicy między mistrzem a spadkiem na przestrzeni całego sezonu xD #ekstraklasa #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozpozi
pozpozi
08.03.2026, 19:57:24 via Android
  • 0
@teddyef: w poprzednim sezonie Legii brakowałoby jeszcze 4 pkt do spokojnego utrzymania, w tym nie wiem czy kolejne 10 wystarczy xD
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 08.03.2026, 19:05:54
  • 1
Władze Jagielloni powinny stanąć przed jakimś trybunałem za oddanie Pietuszewskiego do Porto za takie marne grosze

za 3 lata starszego Froholdta Kopenhaga wyciągneła od Porto 20 baniek

#mecz #jagiellonia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld
08.03.2026, 19:08:14 via Wykop
  • 5
@teddyef: z doświadczenia (football manager) wiem, że trzeba oddawać za marne grosze do dużo lepszego klubu, bo inaczej zawodnik się obrazi na amen
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 01.03.2026, 08:57:08
  • 5
Ale ten Iran to reżim na glinianych nogach, obrona przeciwlotnicza nie istnieje, kolejny raz USA i Izrael wlatują gdzie chcą i zabijają kogo chce a w odwecie jedyne co potrafi zrobić Iran to wystrzelić parę dronów... #iran
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krefeks
Krefeks
01.03.2026, 08:59:04 via Wypiek
  • 2
@teddyef i tak by nas r------l w pył
  • Odpowiedz
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
01.03.2026, 09:04:47 via Wykop
  • 0
@teddyef: Tak wygląda walka z myśliwcami Stealth, gdyby uderzyli samolotami na przykład jak F-18 lub F-15 to mogło być gorzej
  • Odpowiedz
kamil150794
kamil150794
27.02.2026, 10:43:20
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 27.02.2026, 11:11:18 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 24.02.2026, 08:27:10
  • 0
Można gdzieś obstawić, że Widzew za dwa lata będzie grał w łódzkiej czwartej lidze? Słuchając Dobrzyckiego w TVP Sport uważam to za najbardziej prawdopodobny scenariusz, gość nie ma zielonego pojęcia o piłce #widzew #ekstraklasa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef
Autor
24.02.2026, 09:05:42 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef
Autor
24.02.2026, 10:34:12 via Android
  • 0
@Wiaterito:
Z weszło i faktu

Marek Papszun zostanie w Legii Warszawa nawet w razie spadku z Ekstraklasy
Oczywiście w takim wypadku kadra Wojskowych wyglądałaby zupełnie inaczej. Według „Faktu” w razie pożegnania z Ekstraklasą Legia nie przedłużyłaby kontraktów Elitima, Kapustki, Nsame, Augustyniaka i Tobiasza. Dążyłaby też do sprzedaży zawodników mocno obciążających budżet płacowy czyli takich jak Kacper Urbański, Piątkowski, Szymański, Vinagre, Reca i Kapuadi.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
14.02.2026, 22:32:49
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teddyef
teddyef
teddyef 15.02.2026, 14:40:32 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef 10.02.2026, 11:24:28
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
10.02.2026, 11:24:55 via Wykop
  • 10
@teddyef: wiekszosc,ale o tym juz sie nie dowiesz
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 10.02.2026, 11:28:22 via Wykop
  • 11
@teddyef: Ja planuję mumifikację
r.....r - @teddyef: Ja planuję mumifikację

źródło: 1000201891

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >
  • konto numer sześć albo siedem, już nie liczę

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking