@Ashurbanipal: Kocham jak one się zawsze na tych zawodach tak specjalnie ubierają aby eksponować całe dupsko, a potem jest takie zdziwienie, że facet daje klapsa -..Boże, jak on mógł... Xd
Fani gier wyścigowych: Gry powinny mieć realistyczny model jazdy, zniszczeń, pełna symulacja!! Twórcy Forzy: Hehe a patrz na to #gry #forzahorizon6 #forzahorizon5 #xbox
Najbardziej mnie w tej Wieczystej denerwuje, że Kwiecień nic tam nie zbudował Nie mają kibiców, stadionu, żadnego zaplecza(bazy, Akademii) żadnych struktur(dopiero teraz zamierzają zostać Spółką Akcyjna jak ich Ekstraklasa zmusiła xD) Cały "klub" to po prostu dwudziestu chłopów na sytych kontraktach a reszta to organizacyjna okręgówka #ekstraklasa #pilkanozna #wieczystakrakow
Czyli tak, ktoś z czwórki Mrozek, Gurgul, Monka, Kozubal na sprzedaż Ali out, Palma za drogi do wykupienia, Tofika też nie kupią
Po ligę mistrzów bez skrzydłowych, bez nowej dziewiątki a ci co przyjdą w lecie może za pół roku będą do gry jak zostanie tylko liga konferencji i ratowanie ligi #lechpoznan #ekstraklasa
W nawiązaniu do wpisu z gorących jak myślicie za ile lat ten portal zdechnie na amen i dołączy na cmentarzu do grono.net/nk/fotki i innych reliktów polskiego internetu?
Ja nie daję wykopowi więcej niż 6/7 lat, statystki wpisów i aktywności są dramatyczne, absolutny peak popularności był te 10/11 lat temu kiedy faktycznie ten serwis niesamowicie żył, pamiętam jak wtedy przez wakacje siedziałem na tagu #nocnazmiana i pojawiało się tam codziennie mnóstwo wpisów,
Narzekacie na spłaszczenie tabeli ale gdyby zrobić jakiś turniej drużyn z przykładowo 14 miejsca w lidze to poza zespołami z TOP5 taka Pogoń jest faworytem każdego meczu
Polećcie jakieś snekarsy do chodzenia w których po pół roku nie będzie odpadać podeszwa i nie potargają się na zapiętkach, nie mam już sił do butów... #buty
przy takim wypłaszczeniu i formie "faworytów" do mistrzostwa całkiem prawdopodobny jest scenariusz, że mistrz będzie miał 56-57 punktów a spadkowicz 40-41
kilkanaście punktów różnicy między mistrzem a spadkiem na przestrzeni całego sezonu xD #ekstraklasa #mecz
Ale ten Iran to reżim na glinianych nogach, obrona przeciwlotnicza nie istnieje, kolejny raz USA i Izrael wlatują gdzie chcą i zabijają kogo chce a w odwecie jedyne co potrafi zrobić Iran to wystrzelić parę dronów... #iran
Można gdzieś obstawić, że Widzew za dwa lata będzie grał w łódzkiej czwartej lidze? Słuchając Dobrzyckiego w TVP Sport uważam to za najbardziej prawdopodobny scenariusz, gość nie ma zielonego pojęcia o piłce #widzew #ekstraklasa
Marek Papszun zostanie w Legii Warszawa nawet w razie spadku z Ekstraklasy Oczywiście w takim wypadku kadra Wojskowych wyglądałaby zupełnie inaczej. Według „Faktu” w razie pożegnania z Ekstraklasą Legia nie przedłużyłaby kontraktów Elitima, Kapustki, Nsame, Augustyniaka i Tobiasza. Dążyłaby też do sprzedaży zawodników mocno obciążających budżet płacowy czyli takich jak Kacper Urbański, Piątkowski, Szymański, Vinagre, Reca i Kapuadi.
Xd
@maciej-farasewicz: nie chcę rujnować twojego światopoglądu, ale sportsmanki nie projektują swoich ubrań