mój kot jak śpi to sapie tak jak mój stary kiedy nayebany wracał z pola i szedł na drzemkę takie wiecie „ojojojjj ehh ojojjj ehhh” może chory? czy tak lubi sobie wzdychać #koty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach