Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pudzianator321: ale bait- już widzę jak devops klepie jakąś laskę 😂 on by się bał na nią spojrzec a co dopiero pomyśleć o klepaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nicnievmim spoko, zaraz cie zastąpią AI. Będziesz mogła spać cały dzień.
@Kuba04 jest cieciowa na wartowni
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie są ogólnie dobrze płatne korpo w #krakow ? Mowa o stanowiskach nie IT.
#pracbaza #pracait #praca #korposwiat #korpo #korpobitch
─
Jakie są ogólnie dobrze płatne korpo w #krakow ? Mowa o stanowiskach nie IT.
#pracbaza #pracait #praca #korposwiat #korpo #korpobitch
─
@mirko_anonim: jednoosobowa działalność gospodarcza
konto usunięte via Wykop
- 0
Mowa o stanowiskach nie IT.
@mirko_anonim: Tak to jest jak jakiś naiwniak uwierzy wykopkom, że w innych zawodach też dobrze płacą...
Powodzenia <machajacypapiez.jpg>
źródło: jan-pawel-ii-papiez-macha-reka-pozdrawia-podniesiona-reka
Pobierzczłowiek był na rozmowie rekrutacyjnej, babka od hr dzwoni po minucie od zakonczenia, czlowiek już myśli, że w końcu dostał robotę jeszcze z zatwarzająco szybkim feedbacku, a Hrka dzwoni po feedback ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracait #rozmowakwalifikacyjna #praca #korposwiat #korpobitch #pracbaza #kolchoz
#pracait #rozmowakwalifikacyjna #praca #korposwiat #korpobitch #pracbaza #kolchoz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HuopWsiowy: kurla ze sie chce chupou te lozko scielac...podziwiam
@HuopWsiowy: Pogoda: Suplementuj wit. D3 na ta k---e zime. A w ogole to gratki. Wierze w Ciebie. Nie zawiedz nas!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LajfIsBjutiful: nie powiedziala nigdy polka do polaka
@LajfIsBjutiful: wstawaj, zesrałeś się
Najgorsze w byciu najmłodszym w twoim teamie jak i w departamencie w ogóle jest to, że wszyscy traktują cię jak dziecko xD
Szczególnie, że wyglądam tak na 18-20 latka. Zdrabniają twoje imię, panie mi przypominają żebym coś sobie zjadł czy się napił w kafeterii w trackie pracy xd uspokajają mnie itd.
#korposwiat #korpobitch #pracbaza
Szczególnie, że wyglądam tak na 18-20 latka. Zdrabniają twoje imię, panie mi przypominają żebym coś sobie zjadł czy się napił w kafeterii w trackie pracy xd uspokajają mnie itd.
#korposwiat #korpobitch #pracbaza
konto usunięte via Wykop
- 14
przypominają żebym coś sobie zjadł czy się napił w kafeterii w trackie pracy xd uspokajają mnie itd.
@Glimpse0fTheFuture: po prostu jesteś nowy i ludzie chcą być mili.
@Glimpse0fTheFuture: no i fajnie, pewnie też mniejsza odpowiedzialność za tym idzie
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
Drogie Mireczki, potrzebuje Waszej rady i pomocy. Szukam aplikacji/serwisu do układania miesięcznych 24h dyżurów w pracy. Na pewno coś takiego istnieje a ktoś z Was pewnie z tego korzysta i jest w stanie coś polecić lub doradzić.
Aplikacja ma automatyzować proces układania miesięcznego grafiku dyżurowego, który obecnie jest układany ręcznie co niestety zajmuje bardzo dużo czasu. Szczegóły aplikacji:
- obsługa 55 pracowników
- w trakcie jednej doby jednoczasowo pracuje 7 pracowników- w różnych miejscach: A,
Aplikacja ma automatyzować proces układania miesięcznego grafiku dyżurowego, który obecnie jest układany ręcznie co niestety zajmuje bardzo dużo czasu. Szczegóły aplikacji:
- obsługa 55 pracowników
- w trakcie jednej doby jednoczasowo pracuje 7 pracowników- w różnych miejscach: A,
@diprivan: naucz się formuł z excela a jeśli uważasz, że to nie jest rozwiązaniem opłacalnym w twoim wypadku zapłać komuś kto stworzy taki arkusz w excelu i sam będziesz mógł wklepywać tylko określone wartości by uzyskać spodziewany wynik. Taki arkusz w excelu powinien kosztować koło 1000 - 2000 zł. Sam zapłaciłem 1500 za trochę bardziej rozbudowany jakieś parę lat temu. Podobna sprawa bo też układanie grafiku. Przy stałym zespole i
@MilionoweMultikonto: używa technologii NATO w płatnej subskrypcji Office365 i excela online
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 5
- 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 92
@thority: chłop z wykopa wyjdzie ale wykop z chłopa nigdy
- 23
@thority: Nie chce zdradzać za wiele, żeby nie można było mnie zidentyfikować. Świat jest mały i już się o tym przekonałem.
- 297
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 24
Lubię gdy kobiety ubierają się w stylu #korpobitch
źródło: korpo
PobierzMireczki i Mirabelki. Myśle o zmianie branży.
Myślałem o opiece klienta i planowaniu sprzedaży.
Znalazłem ogłoszenie na pfff Direct Sales Executive w Arval Lease Service. Czyli specjalista ds. sprzedaży leasingów. Wymagają wyższego i angielskiego na komunikatywnym. Obydwa spełniam.
Oczywiscie nie ma widełek cen i przez telefon nie chcąc podać. Ile może się zarabiać na takim stanowisku? Ogólnie mnie ciekawi taka praca, jak nie w tej to innej firmie.
#pracbaza #
Myślałem o opiece klienta i planowaniu sprzedaży.
Znalazłem ogłoszenie na pfff Direct Sales Executive w Arval Lease Service. Czyli specjalista ds. sprzedaży leasingów. Wymagają wyższego i angielskiego na komunikatywnym. Obydwa spełniam.
Oczywiscie nie ma widełek cen i przez telefon nie chcąc podać. Ile może się zarabiać na takim stanowisku? Ogólnie mnie ciekawi taka praca, jak nie w tej to innej firmie.
#pracbaza #
@the-dzbankers96: 10k to wyższe stanowisko w korpo? W audycie na początku dostajesz 6-7 a zarobki 10-12 dla klepaczy to raczej norma. Kadra zarządzająca spokojnie 15-20k+ ciśnie.
Co do prowizji z sprzedaży to teoretycznie jest to praca najlepiej skalowalna i jak to się mówi sky is the limit. Najebiesz klientów to możesz i po 50k miesięcznie zarabiać. Zależy od firmy i wysokości tej prowizji.
Co do prowizji z sprzedaży to teoretycznie jest to praca najlepiej skalowalna i jak to się mówi sky is the limit. Najebiesz klientów to możesz i po 50k miesięcznie zarabiać. Zależy od firmy i wysokości tej prowizji.
- 0
@AndyMendy pytam o te konkretne stanowisko. Równie dobrze można powiedzieć ,ze prezes dużego zagranicznego korpo zarabia 70k. Pytam o takie stanowisko w tej branży. Mówię o kwotach netto btw.
jak dostać pracę taką w biurze w jakimś wieżowcu, gdzie pani Ania zamarza przy klimatyzacji 20 stopni?
#pracbaza #warszawa #korposwiat #korpobitch
#pracbaza #warszawa #korposwiat #korpobitch
@karix98: po pierwsze to na studiach trzeba się starać i dobrze uczyć, ale też nie zaniedbywać budowania siatki kontaktów.
Ja jak tylko złożyłem CV do pierwszej firmy która się nawinęła to tata od razu powiedział, że super wyniki na studiach. Zrobiłem takie wrażenie, że od razu zrobił mnie wice-dyrektorem.
Ja jak tylko złożyłem CV do pierwszej firmy która się nawinęła to tata od razu powiedział, że super wyniki na studiach. Zrobiłem takie wrażenie, że od razu zrobił mnie wice-dyrektorem.
- 1
@DryfWiatrowZachodnich: chciałbym taką prace ale nie wiem od czego zaczac zeby taka dostac, znalezc itd
- 0
Czego słuchacie sobie w tle do pracy? Czasami robie nudne rzeczy i leciały w tle jakies podcasty truecrime ale mi sie znudziły i szukam nowych inspiracji #podcast #praca #korpobitch #korposwiat #pracait
@Mistymay: dźwięków spawarek na hali, oraz szlifierek.
@Mistymay: dział zagraniczny, raport o stanie świata, radio naukowe, jagielskistory z tygodnika powszechnego, czasem choć rzadko bo mnie wkurza brzmienie swiata z lotu drozda. Ale to nie w pracy bo pracuje umysłem i nie da się podcastów słuchać w takiej pracy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Glimpse0fTheFuture: dokładnie, w wielu przypadkach w tych fajnych restauracjach i knajpach pracownicy zwracali się do mnie na ty, zasadniczo to mi to nie przeszkadza ale jakaś kultura zobowiązuje, zwłaszcza kiedy ja się do nich zwracam na per pani/pan.
Tak wymaga etykieta
@Glimpse0fTheFuture: a kolega z posta postanowił się do niej nie zastosować wykazując brak szacunku do norm społecznych przyjętych w organizacji :-(.





































#pracbaza #praca #korposwiat #korpobitch #studbaza