Najgorsze w byciu najmłodszym w twoim teamie jak i w departamencie w ogóle jest to, że wszyscy traktują cię jak dziecko xD

Szczególnie, że wyglądam tak na 18-20 latka. Zdrabniają twoje imię, panie mi przypominają żebym coś sobie zjadł czy się napił w kafeterii w trackie pracy xd uspokajają mnie itd.

#korposwiat #korpobitch #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mireczki, potrzebuje Waszej rady i pomocy. Szukam aplikacji/serwisu do układania miesięcznych 24h dyżurów w pracy. Na pewno coś takiego istnieje a ktoś z Was pewnie z tego korzysta i jest w stanie coś polecić lub doradzić.

Aplikacja ma automatyzować proces układania miesięcznego grafiku dyżurowego, który obecnie jest układany ręcznie co niestety zajmuje bardzo dużo czasu. Szczegóły aplikacji:
- obsługa 55 pracowników
- w trakcie jednej doby jednoczasowo pracuje 7 pracowników- w różnych miejscach: A,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diprivan: naucz się formuł z excela a jeśli uważasz, że to nie jest rozwiązaniem opłacalnym w twoim wypadku zapłać komuś kto stworzy taki arkusz w excelu i sam będziesz mógł wklepywać tylko określone wartości by uzyskać spodziewany wynik. Taki arkusz w excelu powinien kosztować koło 1000 - 2000 zł. Sam zapłaciłem 1500 za trochę bardziej rozbudowany jakieś parę lat temu. Podobna sprawa bo też układanie grafiku. Przy stałym zespole i
  • Odpowiedz
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.

#
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Mirabelki. Myśle o zmianie branży.
Myślałem o opiece klienta i planowaniu sprzedaży.
Znalazłem ogłoszenie na pfff Direct Sales Executive w Arval Lease Service. Czyli specjalista ds. sprzedaży leasingów. Wymagają wyższego i angielskiego na komunikatywnym. Obydwa spełniam.
Oczywiscie nie ma widełek cen i przez telefon nie chcąc podać. Ile może się zarabiać na takim stanowisku? Ogólnie mnie ciekawi taka praca, jak nie w tej to innej firmie.
#pracbaza #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@the-dzbankers96: 10k to wyższe stanowisko w korpo? W audycie na początku dostajesz 6-7 a zarobki 10-12 dla klepaczy to raczej norma. Kadra zarządzająca spokojnie 15-20k+ ciśnie.

Co do prowizji z sprzedaży to teoretycznie jest to praca najlepiej skalowalna i jak to się mówi sky is the limit. Najebiesz klientów to możesz i po 50k miesięcznie zarabiać. Zależy od firmy i wysokości tej prowizji.
  • Odpowiedz
@karix98: po pierwsze to na studiach trzeba się starać i dobrze uczyć, ale też nie zaniedbywać budowania siatki kontaktów.
Ja jak tylko złożyłem CV do pierwszej firmy która się nawinęła to tata od razu powiedział, że super wyniki na studiach. Zrobiłem takie wrażenie, że od razu zrobił mnie wice-dyrektorem.
  • Odpowiedz