Wpis z mikrobloga

@login_cwiczebny: w sumie może się źle określiłem ale miałem na myśli taką pracę gdzie ludzie np. mogą słuchać muzyki podczas pracy czy coś, często na mikro widzę pytania co tam słuchacie podczas pracy, czy to tam robicie w momencie kiedy szef nie widzi itp? bo ja mam akurat taką pracę że jak #!$%@? to #!$%@? bo to praca w handlu
miałem na myśli taką pracę gdzie ludzie np. mogą słuchać muzyki podczas pracy czy coś


@karix98: jakakolwiek zdalna

Sluchanie muzyki w biurze to musi byc jakis koszmar, dorzuc do tego szmer rozmow albo osoby co sobie dyktuja pod nosem co wlasnie piszesz i po tygodniu masz dosc tego biurowca szklanych drzwi
@karix98: Z tego co czytam to Tobie nie zależy na pracy w wieżowcu tylko na pracy w korpo, gdzie masz deadline i każdy ma #!$%@? czy zrobisz to od razu czy na godzinę przed terminem, a więc prosta sprawa - robisz swoje CV, szukasz ofert pracy jakie Cię interesują i wysyłasz. Jak się ktoś odezwie to umawiasz się na rozmowę rekrutacyjną i dalej leci, możesz pytać o szczegóły jak wygląda praca