Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
@njoyblue
- można zacząć pracę między 7, a 10. Chyba że jakiś specyficzny projekt się trafi
- raczej codziennie po 8 godzin
- zdarza się w cięższych okresach. Zawsze jest pytanie czy wolę kasę czy wolne
- tak, dwa dni w tygodniu
Tak to wygląda oficjalnie, ale da się wszystko dogadać z managerem
- można zacząć pracę między 7, a 10. Chyba że jakiś specyficzny projekt się trafi
- raczej codziennie po 8 godzin
- zdarza się w cięższych okresach. Zawsze jest pytanie czy wolę kasę czy wolne
- tak, dwa dni w tygodniu
Tak to wygląda oficjalnie, ale da się wszystko dogadać z managerem
@njoyblue: 8-16, raz na dwa miesiące 16-24, i raz na dwa miesiące weekend.
8h dziennie,
Kilka h na miesiąc, odbiór
Tak, dyżury, plus święta, plus domyślnie 8 dni w miesiącu.
8h dziennie,
Kilka h na miesiąc, odbiór
Tak, dyżury, plus święta, plus domyślnie 8 dni w miesiącu.
- 1
@Matemit: Aon, cisco. Aptiv, kimberly clark, kingfisher, electrolux, innogy, Brown brothers harriman, getinge, sappi
@CrimsonCube: epam, Orlen oil, akamai, heineken, ecolab, IAG GBS, genpact, hedgeserve, hcl, luxoft, perkin elmer, lundbeck, zurich re, capgemini, accenture, kpmg, deloitte, bnp paribas, philip moris, orange, abb,
- 24
- angielski B2, niemiecki B1
- pakiet office na sredniozawansowanym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczekiwania finansowe 4500 netto na UOP lub 5500 na umowie zlecenie.
xDDDD - 4,5k netto jako excelowy klepacz?
@zemsta_przegrywa: 4500? Mówimy o tym samym Poznaniu? xD
Mirasy planuje przeprowadzke do Wrocławia do pracy pojezdzic troche ich sławnym MPK. Jak to jest z wynajmem pokoju we Wroclawiu dla osoby pracujacej?
Zastanawiam sie czy lepiej wziac pokój czy dopłacac do kawalerki?
Mysle ze wynajmujac pokoj poznalbym wiecej ludzi z wrocka poza praca? No ale napewno jest tez duzo minusów...
Czy moze sa we wrocławiu jakies apartamentowce ktore wychodza taniej od kawalerki lub jest wspolna kuchnia?
#korpo #praca
Zastanawiam sie czy lepiej wziac pokój czy dopłacac do kawalerki?
Mysle ze wynajmujac pokoj poznalbym wiecej ludzi z wrocka poza praca? No ale napewno jest tez duzo minusów...
Czy moze sa we wrocławiu jakies apartamentowce ktore wychodza taniej od kawalerki lub jest wspolna kuchnia?
#korpo #praca
@Subtelna_aluzja najgorszy moment sobie znalazłeś jak tysiące studentów szukają pokoju
poznalbym wiecej ludzi z wrocka poza praca?
@Subtelna_aluzja: ludzie z wrocka wynajmuja pokoje we wrocku? Ciekawa logika. Bardziej prawdopodobne ze bedziesz mial szybki kurs ukrainskiego.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jest ktoś z #korpo #korposwiat kto był na MBA? a najlepiej skończył
kierunek jak kierunek? wszystko zależy od wykładowców? czy głównie praktyka, prsktyka ipraktyka i to takie lepsze studia?
#pytaniedoeksperta #studia #mba
kierunek jak kierunek? wszystko zależy od wykładowców? czy głównie praktyka, prsktyka ipraktyka i to takie lepsze studia?
#pytaniedoeksperta #studia #mba
@niochland: MBA, Polska - wybierz jedno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 26
@kennyskrrt: nie wiem ile plusów ale na pewno dostanie szacuneczek
@kennyskrrt: znam to uczucie, to jak wyjść z więzienia (tego akurat nie znam xD)
#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś mógłby napisać parę protipów odnośnie tego jak zdobyć pierwszą pracę w korpo jako student bez doświadczenia? Jak wyglądała wasza rekrutacja, co wpisywać czego nie wpisywać w CV żeby je czymkolwiek zapełnić, na czym się skupić, czego spodziewać po rozmowie itp. Z góry dzięki Mirasy.
#korpo #praca #pracbaza
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość
Czy ktoś mógłby napisać parę protipów odnośnie tego jak zdobyć pierwszą pracę w korpo jako student bez doświadczenia? Jak wyglądała wasza rekrutacja, co wpisywać czego nie wpisywać w CV żeby je czymkolwiek zapełnić, na czym się skupić, czego spodziewać po rozmowie itp. Z góry dzięki Mirasy.
#korpo #praca #pracbaza
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dlaczego w tych wszystkich pytaniach, cyklicznie pojawiających się pod tagiem korpo, brakuje uściślenia jakie ma dana osoba wykształcenie i jaki dział ją interesuje?
Sposób zdobycia pracy w dziale księgowości, będzie inny jak w dziale rozwoju oprogramowania. Opowi, proponuje zacząć od tego. To w dużym stopniu ukierunkuje dalszą dyskusje i pomoże Tobie, drogi pytający zdobyć to co chcesz - informacje.
"korpo" ma w sobie działy: księgowość, operacje, analizy finansowe, skarbiec, kadry,
Dlaczego w tych wszystkich pytaniach, cyklicznie pojawiających się pod tagiem korpo, brakuje uściślenia jakie ma dana osoba wykształcenie i jaki dział ją interesuje?
Sposób zdobycia pracy w dziale księgowości, będzie inny jak w dziale rozwoju oprogramowania. Opowi, proponuje zacząć od tego. To w dużym stopniu ukierunkuje dalszą dyskusje i pomoże Tobie, drogi pytający zdobyć to co chcesz - informacje.
"korpo" ma w sobie działy: księgowość, operacje, analizy finansowe, skarbiec, kadry,
Z ciekawostek to w pracy od ponad 3 lat nie zrobiłem restartu komputera. Teraz kończy się gwarancja i muszę go wymienić...
Nawet jak biuro zmieniałem to go hibernowalem, aby na pewno się nie wyłączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korpo #heheszki #takaprawda
Nawet jak biuro zmieniałem to go hibernowalem, aby na pewno się nie wyłączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korpo #heheszki #takaprawda
mirki, da radę się załapać do pracy w korpo, jeśli ukończyłem technika informatyka i nie mam żadnych doświadczeń? XD jak tak, to jakich zarobków na start mogę się spodziewać?
#korpo #korposwiat
#korpo #korposwiat
Minimalna na zlecenie, szukaj w państwowej
@macieeek77: pewnie ze da rade, jak potrafisz się sprzedać to za minimalna na start Cię przytulą
#korpo #korposwiat #korpojestspoko
Pamiętaj, odświeżanie maila to też praca. Zaraz po tym jak skończysz się delektować 4 herbatą od rana.
Pamiętaj, odświeżanie maila to też praca. Zaraz po tym jak skończysz się delektować 4 herbatą od rana.
Mirki z #korpo #korposwiat
Spotkaliście się z czymś takim jak rozmowy 1-1 z przełożonym, ogólnie o życiu i o tym co słychać poza pracą? (Bez podtekstów, cały zespół ma już poustawiane takie godzinne spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zastanawiam się czy jest to wspaniałomyślność naszego supervisora ( ͡° ͜ʖ ͡°), który chce nas bliżej poznać czy wymogi/standardy korpoświata.
#pracbaza
Spotkaliście się z czymś takim jak rozmowy 1-1 z przełożonym, ogólnie o życiu i o tym co słychać poza pracą? (Bez podtekstów, cały zespół ma już poustawiane takie godzinne spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zastanawiam się czy jest to wspaniałomyślność naszego supervisora ( ͡° ͜ʖ ͡°), który chce nas bliżej poznać czy wymogi/standardy korpoświata.
#pracbaza
@kobietanawykopie: jeden z bardziej standardowych sposobów kontrolowania pracowników.
@kobietanawykopie: szefostwo musi wiedzieć, kto ma np kredyt, niepracującego współmałżonka lub brak jakichkolwiek oszczędności. Taki pracownik to skarb. Nie trzeba mu wtedy dawać podwyżek i ogólnie więcej zniesie, bo musi pracować i nie może sobie pozwolić na luksus niepracowania.
Mój szef ostatnio przekonywał współpracowniczkę, która dla pracy przyjechała z innego miasta, żeby wzięła kredyt na mieszkanie, zamiast płacić komuś za wynajem... A ona bezczelnie znalazła dużo lepiej płatną pracę w
Mój szef ostatnio przekonywał współpracowniczkę, która dla pracy przyjechała z innego miasta, żeby wzięła kredyt na mieszkanie, zamiast płacić komuś za wynajem... A ona bezczelnie znalazła dużo lepiej płatną pracę w
- 1
#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z pracą w #korpo, że tak się nią wszyscy podniecają? Pracuję w takim przybytku ponad rok i powoli mam dość. Rozwoju praktycznie żadnego, praca w korpo na 90% stanowisk polega na kopiowaniu/przepisywaniu czegoś z okienka do okienka i dziwnych spotkaniach, które nic nie wnoszą. Stabilności też za grosz; w ciągu roku trzy procesy przenieśli u nas do Azji z powodu kosztów. Jedynie pensja
O co chodzi z pracą w #korpo, że tak się nią wszyscy podniecają? Pracuję w takim przybytku ponad rok i powoli mam dość. Rozwoju praktycznie żadnego, praca w korpo na 90% stanowisk polega na kopiowaniu/przepisywaniu czegoś z okienka do okienka i dziwnych spotkaniach, które nic nie wnoszą. Stabilności też za grosz; w ciągu roku trzy procesy przenieśli u nas do Azji z powodu kosztów. Jedynie pensja
@AnonimoweMirkoWyznania: korpo niszczy jeszcze bardziej niż praca w sklepie/magazynie, czy innym gównie typu fabryka.
Za to jest 'stosunkowo lekka'. Wielu podnieca się faktem, że może pić kawkę w koszuli. No i wypłaty nie są złe. Dla wielu w Polsce 5k na rękę to szczyt, szczytów.
Korpo to taki dziwny świat, gdzie wszystko jest do bólu sztuczne, obracasz się wśród korpo-karyn i typów z kosmosu.
Za to jest 'stosunkowo lekka'. Wielu podnieca się faktem, że może pić kawkę w koszuli. No i wypłaty nie są złe. Dla wielu w Polsce 5k na rękę to szczyt, szczytów.
Korpo to taki dziwny świat, gdzie wszystko jest do bólu sztuczne, obracasz się wśród korpo-karyn i typów z kosmosu.
- 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@mulen: słowo klucz, tabela przestawna
Komentarz usunięty przez autora
#korpo #korposwiat #korpojestspoko
Wyjścia "integracyjne" i płatność służbową kartą.
Innymi słowy, darmowa wyżerka i popijawa.
Wyjścia "integracyjne" i płatność służbową kartą.
Innymi słowy, darmowa wyżerka i popijawa.
konto usunięte via iOS
- 2
@konstelacjaniesamowitosci: Tylko Barbarzyńca :P
@terrarek: no trochę drogi był ale grało się super, z tego co pamiętam grało mi się równie dobrze jak soso blizz
Pracował / pracuje ktoś z was drogie Mirki w Kimberly-Clark, Kraków? Widzę, że mają ofertę do GL, nie wiem jak atmosfera / zarobki?
#krakow #korpo #pracbaza #kimberlyclark
#krakow #korpo #pracbaza #kimberlyclark


































#kiciochpyta #pracbaza #niewiemjaktootagowac #handel #korpo #korposwiat #korposzczurek trochę #budownictwo i obrazek #korpobitch dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_Jjd0kzWwA7rCJ3PTm0dpDvMW5w7qHfv2.jpg
Pobierz