Bezczelność lekarzy nie ma granic.
Konowały nie tak dawno odebrały pracę kosmetologom, teraz bawią się w programistów zamiast leczyć ludzi... zabierają pracę programistom. Jest nadpodaż programistów, ludzie nie mogą znaleźć pracy, a tu konowalik zamiast leczyć ludzi bawi się w programistę.

A czy ja programista, mogę otworzyć sobie gabinet, leczyć ludzi, udzielać im porad zdrowotnych? Nie mogę, ale lekarz może bez uprawnień wykonywać moją pracę.

Bezczelna kasta lekarska.
p0melo - Bezczelność lekarzy nie ma granic. 
Konowały nie tak dawno odebrały pracę ko...

źródło: Screen_2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uważam że medycyna to najprostsza droga do zostania milionerem startując od zera.
Robisz 6 lat studiów - 6 lat użeranka się ze starymi prykami na uczelni betonowymi dziadami pamiętającymi czasy PRL, yebnitymi profesorkami którzy uczą 30 lat na uczelni i wypytują o pierodły na której stronie był kruczek.
6 lat użerania się z dzidygami, chodzenia jak w zegarku, zakaz spóźniania się minute bo cię wypierdlą z sali i nie zaliczysz, kolekcjonowanie obecności.
Ot cała
p0melo - Uważam że medycyna to najprostsza droga  do zostania milionerem startując od...

źródło: b3017537d47fe091b9159b36145b0000bd9e8ac2ab6f14d1e218fb9eb90c4af1,w800 (1)

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p0melo:
+ na jdg masz odpowiedzialnośc za to co robisz w korpo sporą i finansową również jak coś zrobisz źle. Na Uop chyba do 3 pensji jakoś tak, Lekarz nie ma żadnej odpowiedzialności nawet jak świadomie zabije pacjenta, byle tego nie palnął na głos. Dosłownie nie pasuje Ci ktoś to go tak leczysz żeby zdychał lub nie widzisz wskazań do dalszej diagnostyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: XDDDD miałem tak z kardiologiem. odwołali mi na nfz, paczę najszybciej za 2 miesiące jest w luxmedzie no to biorę (abonament akurat miałem). Dzwonią za 7 tyg "dzień dobry doktor się zwolnił i wizyty nie będzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz