Witam, mam mały problem, który sam nie ogarnę.
Otóż wystawiłem swoje stare koła motocyklowe o rozmiarze 120/90/17. Dostałem sporą ilość odpowiedzi z zapytaniem
o rozmiar ośki, firmę obręczy, szerokość felg oraz czy pasują do takiego i takiego motoru xD
Nie znam się zbyt na tym nigdy nie ciągnęło mnie jakoś specjalnie do tych spraw dlatego proszę o pomoc xD Gdzie mogę znaleźć informacje o tym producencie oraz rozmiarze osi tych kół. Na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piontek pionteczek piontunio, wienc zapraszam wszystkich na pierszy od dłószszego czasu przeglond ofert czipsowo kolowych. Jako rze zaras majufka to opsypało w cipsy i kole, ale i dla modkuw i hejkerów siem coś znalazło. Rzycze wszystkim udanych zakupuw i pełnego brzuszka słodkości.

Biedronka
Kranczips X-Cunt szakalaka i paprykowe 275g za 5,99zł
4 butelki 2 litrowe cherbaty lipton za 3,49zł
Czitosy za 2,49zł paczuszki 160g
ZlyWydr - Piontek pionteczek piontunio, wienc zapraszam wszystkich na pierszy od dłós...

źródło: comment_FngJz7Q5jmw0R64nJ1hQhMYSP8PWiXh8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nunu85: kolejne 2 tygodnie nie będę mieć czasu wymienić, mam dziś luz od 15 i chcę mieć z głowy po prostu, zimówki mam nówki, nie chce ich zajeździć, a słyszałem że gdy temp sięga kilkunastu stopni, to niezbyt dobrze dla ich żywotności
  • Odpowiedz
  • 1
Zmienilem na letnie i mimo że opony tej samej klasy co zimowe to jeździ się dużo lepiej - nawet w okolicach 0.
  • Odpowiedz
Czołem rowerowe Mirki, noszę się z zamiarem wymiany kół w moim focusie, te które dostałem do roweru nie są nic warte, mój budżet to 1000 zł +/- 100 zł, i w zasadzie mam 3 opcje:
1. Daveo, dostałem propozycję z Daveo kół złożonych na obręczach DT 460, piastach, DT 370 za 920 zł.
2. Fulcrum Racing 5 c17, w cenie ok 1050 zł, nowy model wagowo podobne do kół z daveo
3. Campagnolo Scirocco 35mm,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fulcrum Racing 5 c17


@Mentos1: mam w wersji disc pod sztywne osie, kupiłem jakoś po premierze, chyba w sierpniu, a przed nimi latałem na kołach składanych też z komponentów DT, ale trochę innych (piasta DT 350 i obręcze mtb).

Fullcrumy wyglądają świetnie, kręcą się elegancko, przyspieszają/skręcają super, ale jakie to niekomfortowe, szok. Czuć każdą szparę w asfalcie i każdą zmianę nawierzchni. A jeżdżę na 28mm @ 5-6bar (tubeless) + rama z
p.....o - > Fulcrum Racing 5 c17

@Mentos1: mam w wersji disc pod sztywne osie, kup...

źródło: comment_I0EGIosJ66YPsrVOyPZaGtxIdQbUbEHo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DavyX: nikt się nie przyczepi najlepiej wpisz 5kg, wyślij je złączone po dwie i owinięte streczem jedynie. Tak będzie taniej.

I nie zapomnij za miesiąc dodać wpisu ze dostałeś od kuriera paczkę z r-------a w pył zawartością
  • Odpowiedz
Jest tu ktos kto sie zna na felgach i kolach dobrze?
Mam Tourana z tego rocznika. Chce kupic komplet felg na zimowki.
Aktualnie mam felgi 17", 6.5J, opony 215/55/R17 i zasadniczo na zimowki tez chce zostac na 17.
Problemem jest ET. Znalazlem ze oryginalne felgi maja ET52, ale mam problem zeby znalezc takie felgi na oponeo czy gdzies indziej albo wyskakuje tylko jeden jedyny model.
Jaki zakres ET jest dopuszczalny przy takich
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trustME: Jest to zależne od szerokości felgi, zazwyczaj +/- 10 ET, nie sprawia komplikacji. Im mniejsza wartość tym koła bardziej wysunięte na zewnątrz, więc z dwojga lepiej mieć niższe et jesli mowa o prowadzeniu.
  • Odpowiedz
  • 0
widać że z--------a 200, to nie wina koła, koło sie go nie spodziewało tak szybko. jakby nie z---------ł to by sie nic nie stało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Miraski i Mirabelki, może ktoras wie. Orientujecie się może albo polecicie jakąś wulkanizacje w #gdansk, gdzie zajmą się rozwalonymi zabezpieczeniami od kół? Kupiłam nowe felgi i opony, i zostawiłam auto w wulkanizacji, żeby mi zmienili kola, ale panowie fachowcy stwierdzili, że nie są w stanie odkręcić zabezpieczeń i że

kolega uszkodził sobie palca i polamali klucz za 250zl...


#gdansk #kola #opony #zabepieczenia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach