Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@PawelW124: dużo.
@PawelW124: dużo zależy od średnicy koła i tego czy to oś toczna czy napędowa. Napędowe są z reguły cięższe, bo dochodzi jeszcze zębatka. To wygląda na jakieś wagonowe, koło tony pewnie.
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@bartekpolska: między opiniami jest 5 procent z 245 mm różnicy w wysokości profilu czyli boku opony.
15
Please Give Me Coke - Korean Translation

Korean-English tłumaczenie i wymowa #pdk
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Piontek pionteczek piontunio, wienc zapraszam wszystkich na pierszy od dłószszego czasu przeglond ofert czipsowo kolowych. Jako rze zaras majufka to opsypało w cipsy i kole, ale i dla modkuw i hejkerów siem coś znalazło. Rzycze wszystkim udanych zakupuw i pełnego brzuszka słodkości.
Biedronka
Kranczips X-Cunt szakalaka i paprykowe 275g za 5,99zł
4 butelki 2 litrowe cherbaty lipton za 3,49zł
Czitosy za 2,49zł paczuszki 160g
Biedronka
Kranczips X-Cunt szakalaka i paprykowe 275g za 5,99zł
4 butelki 2 litrowe cherbaty lipton za 3,49zł
Czitosy za 2,49zł paczuszki 160g
źródło: comment_FngJz7Q5jmw0R64nJ1hQhMYSP8PWiXh8.jpg
Pobierz@ZlyWydr: WRUCIŁ
- 1
- 1
@nunu85: kolejne 2 tygodnie nie będę mieć czasu wymienić, mam dziś luz od 15 i chcę mieć z głowy po prostu, zimówki mam nówki, nie chce ich zajeździć, a słyszałem że gdy temp sięga kilkunastu stopni, to niezbyt dobrze dla ich żywotności
Zmienilem na letnie i mimo że opony tej samej klasy co zimowe to jeździ się dużo lepiej - nawet w okolicach 0.
6
Ciężarówka jeżdżąca po drodze straciła dwa koła

Samochód zaparkowany na poboczu drogi odwiedziły dwa koła.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Czołem rowerowe Mirki, noszę się z zamiarem wymiany kół w moim focusie, te które dostałem do roweru nie są nic warte, mój budżet to 1000 zł +/- 100 zł, i w zasadzie mam 3 opcje:
1. Daveo, dostałem propozycję z Daveo kół złożonych na obręczach DT 460, piastach, DT 370 za 920 zł.
2. Fulcrum Racing 5 c17, w cenie ok 1050 zł, nowy model wagowo podobne do kół z daveo
3. Campagnolo Scirocco 35mm,
1. Daveo, dostałem propozycję z Daveo kół złożonych na obręczach DT 460, piastach, DT 370 za 920 zł.
2. Fulcrum Racing 5 c17, w cenie ok 1050 zł, nowy model wagowo podobne do kół z daveo
3. Campagnolo Scirocco 35mm,
- 4
@Mentos1: Scirocco ze względu na wyższy stożek powinny być bardziej odporne, ja bym je wybrał.
Fulcrum Racing 5 c17
@Mentos1: mam w wersji disc pod sztywne osie, kupiłem jakoś po premierze, chyba w sierpniu, a przed nimi latałem na kołach składanych też z komponentów DT, ale trochę innych (piasta DT 350 i obręcze mtb).
Fullcrumy wyglądają świetnie, kręcą się elegancko, przyspieszają/skręcają super, ale jakie to niekomfortowe, szok. Czuć każdą szparę w asfalcie i każdą zmianę nawierzchni. A jeżdżę na 28mm @ 5-6bar (tubeless) + rama z
źródło: comment_I0EGIosJ66YPsrVOyPZaGtxIdQbUbEHo.jpg
Pobierz- 2
konto usunięte via iOS
- 2
@DavyX: szansa 1% jest, ale to zależy od kuriera. Generalnie waza wtedy gdy sami maja wątpliwości
Ja do GLS zawsze podaje wagę zaniżona i nigdy nie było problemu
Ja do GLS zawsze podaje wagę zaniżona i nigdy nie było problemu
@DavyX: nikt się nie przyczepi najlepiej wpisz 5kg, wyślij je złączone po dwie i owinięte streczem jedynie. Tak będzie taniej.
I nie zapomnij za miesiąc dodać wpisu ze dostałeś od kuriera paczkę z r-------a w pył zawartością
I nie zapomnij za miesiąc dodać wpisu ze dostałeś od kuriera paczkę z r-------a w pył zawartością
- 1
Jest tu ktos kto sie zna na felgach i kolach dobrze?
Mam Tourana z tego rocznika. Chce kupic komplet felg na zimowki.
Aktualnie mam felgi 17", 6.5J, opony 215/55/R17 i zasadniczo na zimowki tez chce zostac na 17.
Problemem jest ET. Znalazlem ze oryginalne felgi maja ET52, ale mam problem zeby znalezc takie felgi na oponeo czy gdzies indziej albo wyskakuje tylko jeden jedyny model.
Jaki zakres ET jest dopuszczalny przy takich
Mam Tourana z tego rocznika. Chce kupic komplet felg na zimowki.
Aktualnie mam felgi 17", 6.5J, opony 215/55/R17 i zasadniczo na zimowki tez chce zostac na 17.
Problemem jest ET. Znalazlem ze oryginalne felgi maja ET52, ale mam problem zeby znalezc takie felgi na oponeo czy gdzies indziej albo wyskakuje tylko jeden jedyny model.
Jaki zakres ET jest dopuszczalny przy takich
- 3
Cześć!
Pytanie do tych co się znajo. Obecnie mam alufelgi 16" ET 31 205x 55. Czy mogę założyć stalówki 15 cali do Peugeota 307 sw?
#motoryzacja #samochody #kola #mechanikasamochodowa
Pytanie do tych co się znajo. Obecnie mam alufelgi 16" ET 31 205x 55. Czy mogę założyć stalówki 15 cali do Peugeota 307 sw?
#motoryzacja #samochody #kola #mechanikasamochodowa
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@janznetu: średnica
Zapytam jeszcze raz, bo w poprzednim wpisie nie dostałe odpowiedzi.
Czym różnią się grupy KN 80 i KN 90 skoro 205/55/R16 jest w obu?
#pytanie #motoryzacja #samochody #opony #kola #pytaniedoeksperta #lancuchy #snieg #zima
Czym różnią się grupy KN 80 i KN 90 skoro 205/55/R16 jest w obu?
#pytanie #motoryzacja #samochody #opony #kola #pytaniedoeksperta #lancuchy #snieg #zima
źródło: comment_BA2AzJ5Mpx3ASJa2tk04GNm3aPJkw37h.jpg
Pobierz@Cesarz_Polski: rozmiarem. KN90 są tylko deko większe i pasują na inne opony, KN80 na 205/55R16 jest deko ciasne a KN90 deko luźne.
- 2
80, 90 itd to wielkość ogniwa łańcuchów.
Czym różnią się grupy KN 80 i KN 90 skoro 205/55/R16 jest w obu?
#pytanie #motoryzacja #samochody #opony #kola #pytaniedoeksperta #lancuchy #snieg #zima
#pytanie #motoryzacja #samochody #opony #kola #pytaniedoeksperta #lancuchy #snieg #zima
źródło: comment_xmrFl3w5ZrzFwpQifA7LeMNKu6nT77tM.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
Komentarz usunięty przez autora
23
Zapasowa opona wyprodukowana z niezliczonych rolek taśmy klejącej...

Jest zaskakująco trwała. Czy chcesz odbyć pięciogodzinną podróż samochodem na zestawie czterech opon z taśmą klejącą?
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
4
Drewniane koło: czy to zadziała?

Nowoczesny samochód flintstone.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Miraski i Mirabelki, może ktoras wie. Orientujecie się może albo polecicie jakąś wulkanizacje w #gdansk, gdzie zajmą się rozwalonymi zabezpieczeniami od kół? Kupiłam nowe felgi i opony, i zostawiłam auto w wulkanizacji, żeby mi zmienili kola, ale panowie fachowcy stwierdzili, że nie są w stanie odkręcić zabezpieczeń i że
#gdansk #kola #opony #zabepieczenia
kolega uszkodził sobie palca i polamali klucz za 250zl...
#gdansk #kola #opony #zabepieczenia
@nicdwarazy fachowcy
Zapłaciłam tylko za założenie nowych opon na nowe felgi i wywazenie kół.
@nicdwarazy: Pamiętaj tylko żeby z fakturą za naprawę zabezpieczeń do nich wrócić.
- 1
2
Czy koła się złamią? Dziesiątki kół i niesamowitych rozmiarów ciężarówek

Ogromne, wielkogabarytowe wagony. Niosą to, czego nie potrafi żadna inna maszyna.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #





















Otóż wystawiłem swoje stare koła motocyklowe o rozmiarze 120/90/17. Dostałem sporą ilość odpowiedzi z zapytaniem
o rozmiar ośki, firmę obręczy, szerokość felg oraz czy pasują do takiego i takiego motoru xD
Nie znam się zbyt na tym nigdy nie ciągnęło mnie jakoś specjalnie do tych spraw dlatego proszę o pomoc xD Gdzie mogę znaleźć informacje o tym producencie oraz rozmiarze osi tych kół. Na