#kiciochpyta bede pierwszy raz w zyciu bezrobotny, Gdzie sie trzeba udac po ta zapomoge, zeby chociaz miec ubezpieczenie zdrowotne czy cos? ktos co wie moze powiedziec ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

oink_oink
- 0

kajak98
via Wypiek- 1
@oink_oink urząd pracy, ale pamiętaj by wybrać ten w którym jesteś zameldowany!

kajak98
via Wypiek- 1
@oink_oink tak, ale, możesz na praca.gov.pl założyć sobie konto i złożyć online. Tylko wskazać należy urząd z miasta w którym jesteś zameldowany inaczej odrzucają kretyni xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nomysza6666: i cyk na czarno
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ile daje się teraz kasy na #18stka w #warszawa ? Jestem chrzestną, ale aż tak dużej uwagi do tego nie przywiązuje czy „wypada tyle bo chrzestna” xd
Nie wiem jakie hasztagi dodać więc strzelam #nastolatki #licbaza #kiciochpyta
Nie wiem jakie hasztagi dodać więc strzelam #nastolatki #licbaza #kiciochpyta
@unicorn_: tyle ile uważasz za słuszne względem swoich możliwości finansowych i chęci
z fartem
z fartem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wjeżdżałem na drogę ekspresową o dwóch pasach ruchu. Na prawym pasie ciągnął się sznur samochodów - jeden za drugim bez większych odstępów między nimi. Przyspieszyłem i zacząłem szukać przestrzeni na wjazd. Na równi ze mną jechał tir, a zaraz za nim drugi. Przed tego pierwszego nie zdążyłbym się wcisnąć, więc spokojnie dałem mu się wyprzedzić, włączyłem kierunkowskaz i po kilku sekundach od momentu gdy mnie minął zacząłem zmieniać pas. Tir za mną
@memento_mori kierowca TIRa zachował się niezrozumiale na drodze…. Nowe, nie znałem.
A tka na serio, jeżeli nie zajechałeś mu drogi i nie wymusiłeś nagłego hamownia czy zmiany pasa to wszystko w porządku.
A tka na serio, jeżeli nie zajechałeś mu drogi i nie wymusiłeś nagłego hamownia czy zmiany pasa to wszystko w porządku.
konto usunięte via Wykop
- 0
Co mogłem zrobić lepiej?
Zaopatrzyć się w kamerkę przód+tył i wysłać nagranie do odpowiednich służb.
@memento_mori:
- 3
Skoro jest serek wiejski to dlaczego nie ma miejskiego?
#pytaniedoeksperta #przemyslenia #przemysleniazdupy #kiciochpyta
#pytaniedoeksperta #przemyslenia #przemysleniazdupy #kiciochpyta
źródło: comment_164267160277djuaZFWZzLxoVMXxqDWo
Pobierz
źródło: 5902061000164
PobierzMireczki macie do wyboru te dwa modele samochodów co poniżej. Obydwa w okolicach 2017 roku i podobne wyposażenie. Który wybieracie?
#samochody #motoryzacja #kiciochpyta
#samochody #motoryzacja #kiciochpyta
źródło: temp_file7184960251118285374
PobierzKtóry samochód lepszy?
- Toyota RAV4 IV 2.5 Hybrid 4x4 197 KM 59.4% (57)
- Seat Ateca 2.0 TSI 4x4 190 KM 40.6% (39)
@dziczyznaa: Dobrze, może to będzie dla niektórzy z lekka kontrowersyjna opinia natomiast moim zdaniem zdecydowanie Seat Ateca. Dlaczego? Przede wszystkim jest to auto z koncernu VAG oraz bliźniaczy model volkswagena, skody czy audi a takowe zawsze prowadzi się dużo przyjemniej od azjatyckiej konkurencji zazwyczaj gdyż ponieważ ich auta są dużo mniej toporne, dużo przyjemniej steruje się kierownicą, są znacznie mniej plastikowe.
- 1
@dlaczego_michau no tak wygląda. Wizualnie to jak ekran w moim obecnym oplu z 2005 roku.
@Cztero0404 no mi się na przykład wizualnie dużo bardziej podoba ten seat niż VW Tiguan i Skoda Karoq które są bliźniaczymi konstrukcjami
@Cztero0404 no mi się na przykład wizualnie dużo bardziej podoba ten seat niż VW Tiguan i Skoda Karoq które są bliźniaczymi konstrukcjami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateuszlolek no że widzę w ciemności jakieś diabły tak jak teraz kiedy jestem w psychozie, nie mogę zasnąć w ogóle mimo leków, czuję że robaki po mnie chodzą jednocześnie nawet w paru miejscach i drapie się do krwi przez to
@teraz_palimy_w_piekle: możesz z dnia na dzień jak bierzesz 300 Bupro to zmniejsz na 150 i zobacz czy będzie si, ale Bupro super się skleja właśnie z pregabalina 150-0-150 i masz czill i motywację. Rok tak jechałem aż przestało działać
Czemu krokodyle nie jedzą kapibar? Takie wielkie stado i żaden z nich nie jest głodny? #zwierzaczki #kiciochpyta

@julia-kuterska: gdzieś czytałem że ma to związek z ich nietypowym zachowaniem (nie uciekają) drapieżnikom przez to wydaje się, że są chore i ich nie atakują.
- 0
@Bill_Kilgore posrane zwierzęta xD
Jaki masz charakter wedle Moral Alignment ?Ja się zawsze waham między chaotic good a chaotic neutral
#pytanie #quizwanie #kiciochpyta #osobowosc #psychologia #etyka
#pytanie #quizwanie #kiciochpyta #osobowosc #psychologia #etyka
Jaki?
- Chaotic good 16.7% (2)
- Chaotic neutral 25.0% (3)
- Chaotic evil 0% (0)
- Neutral true 8.3% (1)
- Neutral good 16.7% (2)
- Neutral evil 16.7% (2)
- Lawful good 0% (0)
- Lawful evil 0% (0)
- Lawful neutral 16.7% (2)
- 1
zawsze mnie ciekawilo jak oni wydeptuja te wiejskie "dwupasmówki" tak równo. jedna strona idą, a drugą wracają?
#kiciochpyta #heheszki
#kiciochpyta #heheszki
źródło: image
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wesele koleżanki w tym roku wypada w czasie gdy jest Opener Festival. Z koleżanką kiedyś, jakieś 10 lat temu utrzymywałem duży kontakt, była wręcz moją przyjaciółką. Od czasu pandemii kontakt przycichł, zobaczymy się może raz na rok (żeby tylko). Nie mniej jednak nasze relacje pozostają "ciepłe" i od czasu do czasu popiszemy o pierdołach czy memiki sobie powysyłamy, nawet pogramy online (nie tylko ze sobą 1 na 1,
Wesele koleżanki w tym roku wypada w czasie gdy jest Opener Festival. Z koleżanką kiedyś, jakieś 10 lat temu utrzymywałem duży kontakt, była wręcz moją przyjaciółką. Od czasu pandemii kontakt przycichł, zobaczymy się może raz na rok (żeby tylko). Nie mniej jednak nasze relacje pozostają "ciepłe" i od czasu do czasu popiszemy o pierdołach czy memiki sobie powysyłamy, nawet pogramy online (nie tylko ze sobą 1 na 1,
Co poczonć?
- Koncert 62.2% (28)
- Wesele 33.3% (15)
- To zależy (kom) 4.4% (2)
@mirko_anonim: niech zrobi wesele na Openerze
@mirko_anonim jeśli absolutnie nie dasz rady pogodzić jej ślubu z koncertem, a bilety masz już kupione to ja bym poszła na koncert. Ale za to złożyła jej życzenia i dała jakiś mały prezent (np. Wino + ewentualnie kasa) na nową drogę życia.
#zdrowie #kiciochpyta
Muszę kupić sobie ciśnieniomierz bo podobno mam przeogromny problem z ciśnieniem. Pamiętam, że była kiedyś strona internetowa, gdzie dane modele ciśnieniomierzy były wskazane, że są OK i była to strona jakiejś chyba organizacji zdrowotnej. Pamiętacie? Zanim kupię dany model to chciałbym to zweryfikować.
Muszę kupić sobie ciśnieniomierz bo podobno mam przeogromny problem z ciśnieniem. Pamiętam, że była kiedyś strona internetowa, gdzie dane modele ciśnieniomierzy były wskazane, że są OK i była to strona jakiejś chyba organizacji zdrowotnej. Pamiętacie? Zanim kupię dany model to chciałbym to zweryfikować.
@WielkiNos na ciśnienie mierzone w domu a ciśnienie mierzone w jakimś ośrodku zdrowia różne czynniki mają wpływ
Nawet to co zjadłeś tego dnia, ile wypiłeś wody kaw itp
Mało realne mieć te same ciśnienie w każdej sytuacji.
Nawet to co zjadłeś tego dnia, ile wypiłeś wody kaw itp
Mało realne mieć te same ciśnienie w każdej sytuacji.
@radoskor3 tak, ale omron i tak ogólnie zaniża. Takie też opinie mi się zdarzało czytać.
- 1
Potrzebuję miniPC i wpadło mi w oko coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/mini-pc-minisforum-komputer-um790-pro-r9-32gb-ram-1tb-ssd-radeon-780m-vesa-17189536733?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=NDZjMWI5NGYtNmU4YS00YmUzLWE3ODAtYzRjN2NlMmMzNTJhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cb35c5a2-9ce0-4b74-b1f0-2d8e49fcdde0
Procesor: AMD Ryzen™ 9 7940HS
Architektura: Zen 4
Liczba rdzeni: 8
https://allegro.pl/oferta/mini-pc-minisforum-komputer-um790-pro-r9-32gb-ram-1tb-ssd-radeon-780m-vesa-17189536733?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=NDZjMWI5NGYtNmU4YS00YmUzLWE3ODAtYzRjN2NlMmMzNTJhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cb35c5a2-9ce0-4b74-b1f0-2d8e49fcdde0
Procesor: AMD Ryzen™ 9 7940HS
Architektura: Zen 4
Liczba rdzeni: 8
źródło: 41LAzVHDmkL._AC_UF1000,1000_QL80_
Pobierz- 3
@totem_lesnych_ludzi: Nie, monitory mam na miejscu. W przypadku hoteli, podłączę do każdego TV. Laptop tylko podnosi koszty, a i tak 98% czasu stoi na biurku, podłączony do monitora. Klawiatura i mysz to żaden problem.
@Altar To procek i karta laptopowa więc pewnie jest gdzieś taka sama konfiguracja w jakimś laptopie
Co to jest? Wykopałem na ogródku #kiciochpyta
źródło: temp_file3095944238016324770
Pobierz@zlowrogitur: poniemiecki grill, idealny na prażone
@zlowrogitur: Nie wiem, ale bij w masterczułki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ale to jest confusing. Próbuję zwrócić przedmiot na #amazon z własnym przewoźnikiem (bo amazon oferuje zwrot do 60zł za koszt przesyłki zwrotnej) i dali mi taką etykietę. Ja mam na niej napisać ile mnie wyniosła przesyłka zwrotna i obok nakleić swoją etykietę od np. DPD? #kiciochpyta
źródło: amazon
Pobierz@x_xRazorx_x: czy masz prime i czy kupowałeś produkt z przesyłką prime?
- 0
@Aleksander_Wayne: tak i tak, ale chyba już wiem. Będę się musiał po prostu skontaktować z konsultantem po zwrocie
- 0
Ktoś ogarniał na własną rękę moskitiery drzwiowe? Balkon mam stosunkowo mały więc wchodzą w grę tylko rolowane albo plisowane.
Niestety cena na allegro jak i oferowane przez firmy jest wysoka.
#budujzwykopem
#remontujzwykopem
#pytaniedoeksperta
#kiciochpyta
Niestety cena na allegro jak i oferowane przez firmy jest wysoka.
#budujzwykopem
#remontujzwykopem
#pytaniedoeksperta
#kiciochpyta
Jak wystarczy na jedno okno(nie drzwi balkonowe) to polecam moskitierę ramkową na wymiar. Mam od roku i praktycznie 99% żyjątek zostaje zatrzymanych :)
@login_89: ja gdzieś z neta na okno kupowałem, ale na drzwi też dadzą radę, jedynie od dołu je się otwiera (zwijają się do góry), cena była niewielka
Czy to tylko dla mnie jest dziwne jak facet chodzi do kosmetyczki na golenie jaj i płaci za to 200+ PLN?
Raz że do obcej baby, dwa ze co za problem ogolić Freda samemu?
Czy to nie jest spizdowacenie? Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w odwrotną stronę kobiety chodziły do faceta kosmetologa golić cipke, czy anus xD
#kiciochpyta #kosmetologia #logikaniebieskichpaskow
Raz że do obcej baby, dwa ze co za problem ogolić Freda samemu?
Czy to nie jest spizdowacenie? Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w odwrotną stronę kobiety chodziły do faceta kosmetologa golić cipke, czy anus xD
#kiciochpyta #kosmetologia #logikaniebieskichpaskow
źródło: IMG_0409
Pobierz@KondominiumKatoSocjalistyczne przepraszam również
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy dużo zjadłem według Was?
Śniadanie: 8:00-16:00 (praca)
250 ml mleka i garść płatków, kinder pingue, 1 jajko na twardo i mała bułka kajzerka 50g
Obiad
Śniadanie: 8:00-16:00 (praca)
250 ml mleka i garść płatków, kinder pingue, 1 jajko na twardo i mała bułka kajzerka 50g
Obiad
- 1
@Inozythol: Nie jem panierowanych ryb, tylko lekko w mące. Akurat dobrze gotuje xD


































