#kiciochpyta bede pierwszy raz w zyciu bezrobotny, Gdzie sie trzeba udac po ta zapomoge, zeby chociaz miec ubezpieczenie zdrowotne czy cos? ktos co wie moze powiedziec ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oink_oink tak, ale, możesz na praca.gov.pl założyć sobie konto i złożyć online. Tylko wskazać należy urząd z miasta w którym jesteś zameldowany inaczej odrzucają kretyni xd
  • Odpowiedz
Wjeżdżałem na drogę ekspresową o dwóch pasach ruchu. Na prawym pasie ciągnął się sznur samochodów - jeden za drugim bez większych odstępów między nimi. Przyspieszyłem i zacząłem szukać przestrzeni na wjazd. Na równi ze mną jechał tir, a zaraz za nim drugi. Przed tego pierwszego nie zdążyłbym się wcisnąć, więc spokojnie dałem mu się wyprzedzić, włączyłem kierunkowskaz i po kilku sekundach od momentu gdy mnie minął zacząłem zmieniać pas. Tir za mną
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memento_mori kierowca TIRa zachował się niezrozumiale na drodze…. Nowe, nie znałem.

A tka na serio, jeżeli nie zajechałeś mu drogi i nie wymusiłeś nagłego hamownia czy zmiany pasa to wszystko w porządku.
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: Dobrze, może to będzie dla niektórzy z lekka kontrowersyjna opinia natomiast moim zdaniem zdecydowanie Seat Ateca. Dlaczego? Przede wszystkim jest to auto z koncernu VAG oraz bliźniaczy model volkswagena, skody czy audi a takowe zawsze prowadzi się dużo przyjemniej od azjatyckiej konkurencji zazwyczaj gdyż ponieważ ich auta są dużo mniej toporne, dużo przyjemniej steruje się kierownicą, są znacznie mniej plastikowe.
  • Odpowiedz
@mateuszlolek no że widzę w ciemności jakieś diabły tak jak teraz kiedy jestem w psychozie, nie mogę zasnąć w ogóle mimo leków, czuję że robaki po mnie chodzą jednocześnie nawet w paru miejscach i drapie się do krwi przez to
  • Odpowiedz
Jaki masz charakter wedle Moral Alignment ?Ja się zawsze waham między chaotic good a chaotic neutral

#pytanie #quizwanie #kiciochpyta #osobowosc #psychologia #etyka

Jaki?

  • Chaotic good 16.7% (2)
  • Chaotic neutral 25.0% (3)
  • Chaotic evil 0% (0)
  • Neutral true 8.3% (1)
  • Neutral good 16.7% (2)
  • Neutral evil 16.7% (2)
  • Lawful good 0% (0)
  • Lawful evil 0% (0)
  • Lawful neutral 16.7% (2)

Oddanych głosów: 12

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wesele koleżanki w tym roku wypada w czasie gdy jest Opener Festival. Z koleżanką kiedyś, jakieś 10 lat temu utrzymywałem duży kontakt, była wręcz moją przyjaciółką. Od czasu pandemii kontakt przycichł, zobaczymy się może raz na rok (żeby tylko). Nie mniej jednak nasze relacje pozostają "ciepłe" i od czasu do czasu popiszemy o pierdołach czy memiki sobie powysyłamy, nawet pogramy online (nie tylko ze sobą 1 na 1,

Co poczonć?

  • Koncert 62.2% (28)
  • Wesele 33.3% (15)
  • To zależy (kom) 4.4% (2)

Oddanych głosów: 45

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mirko_anonim jeśli absolutnie nie dasz rady pogodzić jej ślubu z koncertem, a bilety masz już kupione to ja bym poszła na koncert. Ale za to złożyła jej życzenia i dała jakiś mały prezent (np. Wino + ewentualnie kasa) na nową drogę życia.
  • Odpowiedz
#zdrowie #kiciochpyta

Muszę kupić sobie ciśnieniomierz bo podobno mam przeogromny problem z ciśnieniem. Pamiętam, że była kiedyś strona internetowa, gdzie dane modele ciśnieniomierzy były wskazane, że są OK i była to strona jakiejś chyba organizacji zdrowotnej. Pamiętacie? Zanim kupię dany model to chciałbym to zweryfikować.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos na ciśnienie mierzone w domu a ciśnienie mierzone w jakimś ośrodku zdrowia różne czynniki mają wpływ

Nawet to co zjadłeś tego dnia, ile wypiłeś wody kaw itp

Mało realne mieć te same ciśnienie w każdej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 3
@totem_lesnych_ludzi: Nie, monitory mam na miejscu. W przypadku hoteli, podłączę do każdego TV. Laptop tylko podnosi koszty, a i tak 98% czasu stoi na biurku, podłączony do monitora. Klawiatura i mysz to żaden problem.
  • Odpowiedz
ale to jest confusing. Próbuję zwrócić przedmiot na #amazon z własnym przewoźnikiem (bo amazon oferuje zwrot do 60zł za koszt przesyłki zwrotnej) i dali mi taką etykietę. Ja mam na niej napisać ile mnie wyniosła przesyłka zwrotna i obok nakleić swoją etykietę od np. DPD? #kiciochpyta
xxRazorxx - ale to jest confusing. Próbuję zwrócić przedmiot na #amazon z własnym prz...

źródło: amazon

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wystarczy na jedno okno(nie drzwi balkonowe) to polecam moskitierę ramkową na wymiar. Mam od roku i praktycznie 99% żyjątek zostaje zatrzymanych :)
  • Odpowiedz
@login_89: ja gdzieś z neta na okno kupowałem, ale na drzwi też dadzą radę, jedynie od dołu je się otwiera (zwijają się do góry), cena była niewielka
  • Odpowiedz
Czy to tylko dla mnie jest dziwne jak facet chodzi do kosmetyczki na golenie jaj i płaci za to 200+ PLN?

Raz że do obcej baby, dwa ze co za problem ogolić Freda samemu?

Czy to nie jest spizdowacenie? Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w odwrotną stronę kobiety chodziły do faceta kosmetologa golić cipke, czy anus xD

#kiciochpyta #kosmetologia #logikaniebieskichpaskow
KondominiumKatoSocjalistyczne - Czy to tylko dla mnie jest dziwne jak facet chodzi do...

źródło: IMG_0409

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy dużo zjadłem według Was?

Śniadanie: 8:00-16:00 (praca)

250 ml mleka i garść płatków, kinder pingue, 1 jajko na twardo i mała bułka kajzerka 50g

Obiad
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach