co zamowic z kfc kubelek czy grander #kfc
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 3
- 7
Recenzja nowej "pizzy" z KFC - czyli CHIZZA PEPPERONI . Słowem: to Nie jest żadna pizza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #kfc #fastfood #polskiyoutube #foodporn
#jedzenie #kfc #fastfood #polskiyoutube #foodporn

@ZarlokTV: pizza 26cm? z kfc? p------o ich tam do reszty? XD
- 2
@ZarlokTV: szanuje twoj kanal, ogladam go czasami i kurrr... zgadzam sie w 100% ze te sieciowki, w sensie mcdonald, kfc maja jakis problem z serem ostatnio, nie rozpuszczony jest prawie zawsze, nie kumam dlaczego boja sie ze ktos sie poparzy czy co ¯\_(ツ)_/¯
Zamówiłem sobie żarcie KFC w autobusie, odbiór na miejscu za kilka minut, cena dużo niższa, wpadam jak krol, dzień dobry zamówienie xx, wszyscy się na mnie patrzą, TO TO ZAMOWIENIE IDZ, i w 6osob dają mi zamówienie i wszyscy się patrzą o co chodzi i jak to skasować xD
Polecam, dostaje się tanio kurczaka i dozę atencji
#kfc
Polecam, dostaje się tanio kurczaka i dozę atencji
#kfc
źródło: comment_3Y7LqVsq3wc2I1YSOd7SWna9SdmTRnYY.jpg
Pobierz- 0
@KuliG: to o Tobie trąbią!
no tak średnio średnio
źródło: comment_ecgNyWQxHrUG3SAXlydHEe14Yi3Yxqq3.jpg
PobierzWielka dolewka
#kfc
#kfc
źródło: comment_Djf5pKMfAysKI4rug39kHSeqwM6LBWaa.jpg
PobierzUwielbiam Kurczaki z KFC...
#polak #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #takbylo
#kfc #gotujzwykopem #karyna
#polak #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #takbylo
#kfc #gotujzwykopem #karyna
źródło: comment_lR8NouGl6a3wDaqj5ef0Gye6kkhRi2V9.jpg
Pobierz@PolaczkizWykopu: ale to ma być śmieszne czy o co chodzi?
@pienc_zloty chizze xD
- 0
@OlejekErotyczny: xDDD
mirki potrzebuje naprawde waszej pomocy. co jest z KFC? budżet 30 ziko
zestaw 15zł skrzydełka jest taki sobie #kfc
zestaw 15zł skrzydełka jest taki sobie #kfc
@KwadratowyPomidor2:
KFCDOSTAWA.pl: kubełek i w nim 12 stripsów i frytki.
KFC W RESTAURACJI: Według mnie najlepiej opłaca się kupować B-smarty za 5 zł a w nim masz 2-3 stripsy i
KFCDOSTAWA.pl: kubełek i w nim 12 stripsów i frytki.
KFC W RESTAURACJI: Według mnie najlepiej opłaca się kupować B-smarty za 5 zł a w nim masz 2-3 stripsy i
- 1
@Zenti: @KARMAspotka: granderbox wezme chyba idealne :D4
kanapka Grander Texas, 5 Hot Wings (pikantne skrzydełka), frytki 105gr
kanapka Grander Texas, 5 Hot Wings (pikantne skrzydełka), frytki 105gr
co warto zjeśc w KFC? ide chyba zaraz - za 15ziko są wingsy i frytki
co jeszcze warto zjeść?
#kfc #jedzzwykopem #glodomor
co jeszcze warto zjeść?
#kfc #jedzzwykopem #glodomor
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@PomaranczowyKrol: O zdjęcia pod napisami, ukradzione z KFC xD
20 min czekania na chizze ;-;
#kfc
#kfc
źródło: comment_N84ASKvtKiilOb6wHiyHLPQhu01xME9N.jpg
Pobierz- 1
@SomeoneFromPoland I dostałem podwójne qurito z nadzieniem chizzy
źródło: comment_YhhcLG7PsXbzfhUCV3Qqzltv2Qr7MVsy.jpg
Pobierz#kfc
- 4
#ciekawostki Kuraki do #kfc w PL dostarcza firma Drobimex ze #szczecin, która produkuje jedne z najgorszych parówek wg rankingu Vitalia (https://vitalia.pl/artykul6420_Ranking-parowek.html)
źródło: comment_TJrafYf8jPXUa8dux9d8u8IrC6bPtg7g.jpg
Pobierz- 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Badmadafakaa Nie jadam już w KFC. To co się tam odwala od kilku lat woła o pomstę. Żarcie tak niedobre, niedorobione, śmierdzące momentami, że nie wiem jak można za to płacić. Ostatni raz pamiętam wziąłem kubełek pikantny. Połowa wylądowała w koszu. Ani to pikantne, ani smaczne, ani kurczaka nie przypomina. Aha. Kawałki w piórami też się zdarzają. To musi upaść bo jakość jest coraz gorsza sukcesywnie od lat.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@foxbond: mam tego świadomość. mam to na paragonie. to był taki "żart" z mojej strony że dali ketchupy zamiast sosów i użyłem skrótu myślowego, aby przerobić to w zabawną pomyłkę
#tlumaczenie
#tlumaczenie
- 6
@kombajndosalatek: Kupa śmiechu ¯\_(ツ)_/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Któż próbował tej pizzy z kfc? Warto? Jestem głodny ale wątpię bym się nią najadł. CO ZJEŚĆ? #kfc
- 1
@OzaweNakashi: Kurna, nie pracuję w kfc xD
@OzaweNakashi
Pracowalem jakis czas temu ale nadal pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 razy w tygodniu sa dostawy miesa. Mieso jest juz wyczyszczone i pociete na kawalki. Wrzuce sie to do marynatora czy do takiej betoniarki i robi sie marynate, czerwony proszek z mieszanka przypraw gdzie po otwarciu opakowania szczypie Ciebie w nosie, takie ostre. Pozniej po zrobieniu mieszanki wlewa sie to do marynatora i marynuje sie
Pracowalem jakis czas temu ale nadal pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 razy w tygodniu sa dostawy miesa. Mieso jest juz wyczyszczone i pociete na kawalki. Wrzuce sie to do marynatora czy do takiej betoniarki i robi sie marynate, czerwony proszek z mieszanka przypraw gdzie po otwarciu opakowania szczypie Ciebie w nosie, takie ostre. Pozniej po zrobieniu mieszanki wlewa sie to do marynatora i marynuje sie





























#kfc #jedzenie #warszawa