To dla mnie BK > MD > KFC . KFC najgorsze imho :) Poza tym ja mówiłem, o jedzeniu z food truczkow, albo jakis dobry strret food, chyba nie jedziesz autostradą codziennie że nie masz alternatyw? Lepszych i tańszych?
  • Odpowiedz
jak patrzę na ogłoszenia #praca w #mcdonalds czy innym #kfc to w wymaganiach jest zawsze książeczka sanepidowska. ważna do 2016 r. mam ją uaktualnić u lekarza zanim złoże podanie o pracę czy to pracodawca mnie skieruje na badanie? #pytanie zwłaszcza do osób, które pracuja w powyższych lub pokrewnych.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pixxel: pracodawca ci żadnego skierowania na sanepidowską nie wypisze tylko powie że masz zrobić, więc lepiej samemu iść wcześniej, pracodawca skieruje cię jedynie na badana wewnętrzne, jakkolwiek to się nazywa
  • Odpowiedz
Jeżeli pójdziecie dzis do #kfc i pokażecie truskawkę (narysowana, na ubraniu, czy rzeczywista) to dostaniecie malego shakea truskawkowego za free.

#cebuladeals
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoKo19: kolega zapomnial dopisac, ze pewnie juz dawno po sprawie, bo:


KFC zaprasza wszystkich wielbicieli truskawek na wyjątkową promocję. Dziś, między godziną 12.00 a 15.00, w każdej restauracji, która oferuje Shakes Deluxe 50 pierwszych osób otrzyma wyjątkowego, małego shake’a o smaku truskawkowym! Wystarczy mieć ze sobą truskawkę i wymienić ją na kremowy przysmak.

Co więcej, przed wybranymi restauracjami w Warszawie pojawią się hostessy z koszami wypełnionymi pysznym owocem. Do zjedzenia
  • Odpowiedz
Mój młodszy braciak dostał taką konsole do zestawu. Ja to z takich rzeczy dawno wyrosłem. Bardziej mnie interesuje konkurs KFC na insta bo można upolować voucher na wycieczkę. Moja fota z inspiracją smaku szejka już poszła.
  • Odpowiedz
Wczoraj jeździłem trochę po Polsce i mam małe #przemysleniazdupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to jest z pracownikami stacji benzynowych i punktów gastronomicznych na płatnych autostradach?
- płacą z własnej kasy, ale zarabiają odpowiednio więcej?
- zarządca drogi ma jakieś przepustki "pracownicze"?
- zbiorowa komunikacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszProgramowania: są bramy wjazdowe które są własnością autostrady ale kontrole mają stacje i to one je otwierają w znanym mi przypadku z włącznika wewnątrz stacji gdzie jest domofon i kamera. Zależy od stacji i jej umiejscowienia czy cie wpuszczą czy nie, (jak nie masz biletu na bramkach to płacisz max opłatę). Ale zasada jest taka że to brama tylko dla pracowników, służb, dostawców itp.
  • Odpowiedz