Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

kufelmleka
- 7
- 5
- 11
- 2
wtf #kfc
źródło: comment_5HIDEc13Tix2atwSyDpieO98zzjuj7dz.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
To dla mnie BK > MD > KFC . KFC najgorsze imho :) Poza tym ja mówiłem, o jedzeniu z food truczkow, albo jakis dobry strret food, chyba nie jedziesz autostradą codziennie że nie masz alternatyw? Lepszych i tańszych?
- 12
- 2
jak patrzę na ogłoszenia #praca w #mcdonalds czy innym #kfc to w wymaganiach jest zawsze książeczka sanepidowska. ważna do 2016 r. mam ją uaktualnić u lekarza zanim złoże podanie o pracę czy to pracodawca mnie skieruje na badanie? #pytanie zwłaszcza do osób, które pracuja w powyższych lub pokrewnych.
- 11
konto usunięte via Android
- 1
Jaki kubelek z #kfc najlepiej brac dla jednej osoby? Jaki sie najlepiej oplaca
@betonkomorkowy: zalezy co lubisz. 15 skrzydelek powinno starczyc.
@betonkomorkowy 15 skrzydelek, wyjdzie najwięcej w stosunku do ceny, później Classic, bardziej różnorodny, trochę drozszy
- 5
Jeżeli pójdziecie dzis do #kfc i pokażecie truskawkę (narysowana, na ubraniu, czy rzeczywista) to dostaniecie malego shakea truskawkowego za free.
#cebuladeals
#cebuladeals
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KoKo19: kolega zapomnial dopisac, ze pewnie juz dawno po sprawie, bo:
KFC zaprasza wszystkich wielbicieli truskawek na wyjątkową promocję. Dziś, między godziną 12.00 a 15.00, w każdej restauracji, która oferuje Shakes Deluxe 50 pierwszych osób otrzyma wyjątkowego, małego shake’a o smaku truskawkowym! Wystarczy mieć ze sobą truskawkę i wymienić ją na kremowy przysmak.
Co więcej, przed wybranymi restauracjami w Warszawie pojawią się hostessy z koszami wypełnionymi pysznym owocem. Do zjedzenia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@polik95:
@paprykarzszczecinski1: Raz kfc, innym razem chinczyk a kebaby w Polsce to shit straszny - przynajmniej ten udający mięso z baraniny.. ja polecam podwójnego zingera..
@paprykarzszczecinski1: Raz kfc, innym razem chinczyk a kebaby w Polsce to shit straszny - przynajmniej ten udający mięso z baraniny.. ja polecam podwójnego zingera..
@Kopamatakawapl: fajny tracert
- 2
Smartfon KFC (Huawei Y7) dostępny w Chinach. Wszystko z okazji 30. rocznicy rozpoczęcia działalności obu firm w Państwie Środka. #huawei #kfc #technologia #telefony #ciekawostki
źródło: comment_YJDR20dMWu0pqwRo8pwx56IEgFwPlc06.jpg
Pobierz@boguchstein: @kzabor: On

- 1
@Transhumanista czyli jednak gościu xd zawsze jak jestem w KFC to się zastanawiam.
- 8
#kfc wchodzi w #gry retro i rozdaje #zadarmo mini konsole http://zakupersi.com/promocja/darmowa-mini-konsola-od-kfc/
#retrogaming #cebuladeals #fastfood
#retrogaming #cebuladeals #fastfood
źródło: comment_RIgfFvO16e6D2vUxyquedbfLpRkRexkA.jpg
Pobierz- 1
@enforces: to już od dłuższego czasu rozdają
- 1
Mój młodszy braciak dostał taką konsole do zestawu. Ja to z takich rzeczy dawno wyrosłem. Bardziej mnie interesuje konkurs KFC na insta bo można upolować voucher na wycieczkę. Moja fota z inspiracją smaku szejka już poszła.
- 264
- 48
@NiebieskiGroszek: zawsze śmieszy? kogo k*? #gimbohumor
@RaV_Oyabun: nie zesraj się
Wczoraj jeździłem trochę po Polsce i mam małe #przemysleniazdupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to jest z pracownikami stacji benzynowych i punktów gastronomicznych na płatnych autostradach?
- płacą z własnej kasy, ale zarabiają odpowiednio więcej?
- zarządca drogi ma jakieś przepustki "pracownicze"?
- zbiorowa komunikacja
Jak to jest z pracownikami stacji benzynowych i punktów gastronomicznych na płatnych autostradach?
- płacą z własnej kasy, ale zarabiają odpowiednio więcej?
- zarządca drogi ma jakieś przepustki "pracownicze"?
- zbiorowa komunikacja
- 2
@JanuszProgramowania: A tam przypadkiem z tyłu parkingu nie ma wjazdu dla pracowników i służb ratunkowych?
@JanuszProgramowania: są bramy wjazdowe które są własnością autostrady ale kontrole mają stacje i to one je otwierają w znanym mi przypadku z włącznika wewnątrz stacji gdzie jest domofon i kamera. Zależy od stacji i jej umiejscowienia czy cie wpuszczą czy nie, (jak nie masz biletu na bramkach to płacisz max opłatę). Ale zasada jest taka że to brama tylko dla pracowników, służb, dostawców itp.





























Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora