od dziś już nigdy nie zjem w tej k----e zwanej #kfc. Brzuch mnie bardzo bolał po kurczakach. W ogóle często miałem dyskomfort po zjedzeniu tam, ale teraz to już chyba przesadzili ze sterydami dla tych kur. Do tego ileś tam razy nie przysłali mi kuponu loteryjnego, a chamka z ich kontaktu odpisała, że wydawanie kuponów zostało zakończone i czego nie rozumiem (a pokazywałem, ze moje zamówienia były sprzed zakończeniem)
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 4
konto usunięte
- 6
@madry_i_mieciutki: a ja tam w--------m jak swinia i czuje sie wybronie po zestawie za 44,90
ethics
- 2
@l-da: tak bo w kurczaka, który jest wart mniej niż 1zł będą walić "sterydy i hormony", które są zabronione na całym świecie. To nie kurczaki są winne a cały proces przygotowania tego mięsa, dziwne konserwanty, smażenie na tym samym starym oleju cały dzień.
- 3
- 3
- 1
Jakby ktoś był ciekawy to ogólnie smaczne było.
Nikt się tym specjalnie nie naje, ale jak nie jesteś bardzo głodny to zestaw wege zinger + kubełek frytek będzie w sam raz. Ja ten kubełek podzieliłem nawet na dwoje i najadłem się. Co do samego zingera to tak jak @Reggy napisał. Wiele w nim nie było. Cienki placek ziemniaczany, trochę sałaty lodowej, ser, sos majonezowy...chyba wszystko wymieniłem. Także dosyć pustawo. Może faktycznie
Nikt się tym specjalnie nie naje, ale jak nie jesteś bardzo głodny to zestaw wege zinger + kubełek frytek będzie w sam raz. Ja ten kubełek podzieliłem nawet na dwoje i najadłem się. Co do samego zingera to tak jak @Reggy napisał. Wiele w nim nie było. Cienki placek ziemniaczany, trochę sałaty lodowej, ser, sos majonezowy...chyba wszystko wymieniłem. Także dosyć pustawo. Może faktycznie
- 1
@Aeny: 28 trochę za dużo
Komentarz usunięty przez autora
- 2
- 1
trzeba było sprawdzić tag
@Felonious_Gru: xD tag chizza, jeden wpis sprzed 3dni. Wykop.pl i sprawdzanie zawartości tagu xD
może to będzie miało sens jak Michau naprawi tagi
@Lapidarny: nje
mam pół kubełka wingsów z #kfc ze wczoraj 4 rano po pijaku i nie mam mikrofalówki ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie zjem tego na zimno
- 1
@KwadratowyPomidor2 chuchaj na nie aż będą gorące. Ewentualnie pocieraj jednym o drugi, tarcie wytwarza ciepło.
#survivalboners
#survivalboners
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bohater_o_tysiacu_twarzy: Bo na dowóz to zawsze maniane o----------ą
- 1
@Wloskisprzecior: nie no zjedz jakaś pizzę i nie skończ jak Gazza.
Ej, nie taka zła ta chizza. Nawet powiem że bardzo mi smakuje - wersja z pepperoni lekko ostra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kfc
#kfc
źródło: comment_DbALoIp0ASUAAxp7HH4FUnUVETpNjprE.jpg
Pobierz- 1
Wygląda słabo, ale naprawdę mi smakuje ;) sosiwko pierwsza klasa.
- 50
@Edziulka25: XD
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 129
- 37
@Hannahalla: nie obchodzi mnie co robisz na widok swojego chłopaka
#bieganie #redukcja #biegajzwykopem
Cholera nie mogłem sie powstrzymać i zamowilem promocyjny kubełek z #kfc z #pizzaportal i go okaszaniłem na kolacje :( najgorzej. to miało chyba z 1500 kalorii... jako ze redukcja mocno, to ile jutro rano musze przebiec km żeby go spalić? To moja kolejna wpadka. Zazwyczaj po średniej pizzy na noc biegnę 15km. Czemu to cholerstwo jest takie smaczne?! ヽ
Cholera nie mogłem sie powstrzymać i zamowilem promocyjny kubełek z #kfc z #pizzaportal i go okaszaniłem na kolacje :( najgorzej. to miało chyba z 1500 kalorii... jako ze redukcja mocno, to ile jutro rano musze przebiec km żeby go spalić? To moja kolejna wpadka. Zazwyczaj po średniej pizzy na noc biegnę 15km. Czemu to cholerstwo jest takie smaczne?! ヽ
- 10
Jako ze juz dawno kfc nie jadlem a bylem glodny zobaczylem wpis https://www.wykop.pl/wpis/26888327/jadl-ktos-xd-pizza-kfc/ i zainspirowany checia zjedzenia czegos nowego i szybkiego, zamowilem sobie z dostawa do domu bo zimno i w za cholere nie chce mi sie wychodzic i troche tez #nerwica
Wiec dostawa przyszla z malym opoznieniem, ale po 25min w koncu kierowca jakos dojechal pod dom i odebralem paczke zarciem. No dobra spoko sobie pojem no i otwieram paczke
Wiec dostawa przyszla z malym opoznieniem, ale po 25min w koncu kierowca jakos dojechal pod dom i odebralem paczke zarciem. No dobra spoko sobie pojem no i otwieram paczke
źródło: comment_F5IAaKne00USJNgNwkhB9Xx12S6xPxX4.jpg
Pobierz- 1
@Virek2: Qurrito n----------e o ściane
- 2
Mirunie, jest promo na kubełek z KFC. Po wszystkich zniżkach wyszlo 16.55 zł (10 x Hot Wings, 4 x Hot Spicy Strips i 2 x frytki) - dostawa za freeko. Zaraz bede go zjadl( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.pepper.pl/promocje/kubeek-kfc-w-pizzaportal-za-2795zl-mozliwe-18zl-54108
#kfc #fastfood #cebula #jedzenie #pizzaportal #cebuladeals
https://www.pepper.pl/promocje/kubeek-kfc-w-pizzaportal-za-2795zl-mozliwe-18zl-54108
#kfc #fastfood #cebula #jedzenie #pizzaportal #cebuladeals
Wam tez nie działa strona kfc?
#kfc
#kfc
@Bluszczo: No nie działa.
- 806
Jakby ktoś pytał czy poprzednia dostawa #kfc była wpadką to nie.
Dziś tak samo wygląda "chizza" XD
Dziś tak samo wygląda "chizza" XD
źródło: comment_NGo4nwMswxEorCTwDfKJxnV7bdQ19KS7.jpg
Pobierz- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 183
Tak wyglada chizza z #kfc XD szkoda ze jej nie zblendowali
źródło: comment_4Fc73h4tIhpIdb1CgotkTdukXZlXbCpM.jpg
Pobierz- 270
@Oskarek89: ktoś już ją chyba jadł xD
- 45
jak przywiózł ją w zwykłej torbie pionowo postawioną to juz wiedzialem jak to bedzie wygladac XD























