@foxbond: w restauracjach zazwyczaj je się sztućcami, chyba że ktoś zamawia jakieś potrawy gdzie rzeczywiście kontakt z jedzeniem jest konieczny, jak wszelki drób z kością w środku. W makach zawsze się dotyka jedzenia, a mało osób chodzi do łazienki przed spożyciem. Na takim dworcu zachodnim na przykład w ogóle nie ma łazienki dla klientów.
  • Odpowiedz
@1984 dlatego mówię, że liczy się jak jesz. Jak biorę 4 cheeseburgery czy inne świństwa na szybko w papieru to luzik, ale jak zestaw z frytkami to wiadomo staram się umyć wcześniej ręce :)
  • Odpowiedz
Nie no albo dzisiaj mam dzień narzekania, albo wstałam lewą nogą albo mam pecha...

Urywam się z pracy 5 minut, jadę szybko odebrać siostrzenice z przedszkola, w trakcie gdy młoda się ubiera zamawiam przez aplikację jedzenie z #kfc z odbiorem w lokalu na wynos. Podkreśle, że spieszylam się mocno. Dostałam SMS z numerem zamówienia i informacja że dostanę wiadomośc gdy zamówienie będzie gotowe. Godzinę odbioru ustaliłam na 16 20. Racja
dorotka-wu - Nie no albo dzisiaj mam dzień narzekania, albo wstałam lewą nogą albo ma...

źródło: comment_eNO3QW8mjPczAppQZLu62wOeZRiNeb6P.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dorotka-wu:

Ojej, dziecko czekało w aucie. Paniusia nie odebrała na czas i jeszcze ma pretensję. Straciła całe 15 minut, a przecież mogła je przeznaczyć w domu na rozwój osobisty albo specjalistyczny zestaw ćwiczeń prosto z youtuba. Po czym p----------a się do wielkości skrzydełek :D Obym spotkał jak najmniej takich ludzi na swojej drodze jak Ty.
FirstWorldProblems - @dorotka-wu: 

Ojej, dziecko czekało w aucie. Paniusia nie ode...

źródło: comment_ARnMs3yPyl1jHIa0y9t82re1ZVUwWToK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:

Nie przyszło Ci do głowy, że w KFC przewija się setki ludzi dziennie i Twoje 15 min biorąc pod uwagę ilość zamówień nie jest czymś karygodnym i czasem trzeba po prostu być wyrozumiałym?

Jeżeli masz takie roszczeniowe podejście to zatrudnij kucharkę sobie w domu, a nie pozujesz na nowobogacką, dla której 15 min to już koniec świata, a najlepiej to podziękuj rodzicom, że wychowali takie roszczeniowe coś jak Ty
  • Odpowiedz
  • 639
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metalnewspl: Te kupony dla stękających i narzekających na infoliniach/w social media klientów amrest ma już wliczone w ceny żarcia. Co chwila porcje ulegają pomniejszeniu, a zamiast kurczaków dostajesz chrupki z panierki.

Osób mających zastrzeżenia wciąż jest na tyle mało, że lepiej uciszać ludzi kuponami zamiast podciągnąć poziom jedzenia.
  • Odpowiedz
Mirki i Węgierki, robił ktoś z was w domu Chizze z #kfc?
Tak kminie żeby samemu to zrobić, bo cebula mocna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na spód placekz tortilli, następnie kostki kurczaka, ser cheddar, sos pomidorowy, papryczka pepperoni i co jeszcze?
#gotujzwykopem #gzw

a i co istotne, robić to na suchej patelni, czy piekarnik?
M.....a - Mirki i Węgierki, robił ktoś z was w domu Chizze z #kfc?
Tak kminie żeby s...

źródło: comment_y1uzANpYYpN7o7SoT0UD0UVcksJmLOz6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przychodze dziś do KFC, odpalam aplikację i pokazuję kupon za 10 zł. Oficjalna aplikacja. Pani do mnie, że one są już nieważne, ja mówię, że gdy kupony są nieważne to znikają i wciskam kupon pokazuję jej, widnieje napis POKAŻ KASJEROWI czy coś takiego. Ona na to, że ich to nie dotyczy i dała mi kartę z innymi kuponami, i to one teraz są ważne.
Jak to jest?
#kfc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LouisCypher: Ta promocja chyba nadal obowiązuje, kup coś w maku, w necie na ich stronie wypełniasz ankietę i wpisujesz kod z rachunku i dostajesz kupon. Pokazujesz telefon przy kasie przy następnej wizycie i tyle.
  • Odpowiedz
@Ponta: Miałem identyczną sytuację kilka dni temu, pokazuję kuponik na 10 hot wingsów i kubełek frytek, a tu mi mówią, że kupony nieważne bla bla. Powiedziałem im, że idę do maka i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak z racji tego, że w tym centrum istnieją dwa KFC, a miałem ochotę na kurczaka to poszedłem spróbować do drugiego i wydali mi bez problemów.
  • Odpowiedz
Wpadam dzisiaj do biura spozniony 1.5h
Dzisiaj dzien KFC
Rzucam tekstem do nowej laski ktora ze mna pracuje w IT, ze ty chyba jesz za 2
Na jej twarzy pojawil sie burak
- Skad wiesz?
- Zgaduje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę sobie w #kfc i jest tu taka ameba umysłowa która się sapie do wszystkic, jak już do niego karyna powiedziała Seba uspokuj się to wszystko zrozumiałem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzis z mezem zamowilismy kubele. Zaluje ze nie oddalam go. To bylo cos okropnego. Duze kawalki kurczaka byly tak slone ze nie moglismy ich zjesc i do tego przypalone i smierdzialy. Masakra. Nie polecam KFC Marki przy stacji benzynowej.
#kfc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach