wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Necron: tylko podwojny McRoyal
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Właśnie grupa gimnazjalistów w #kfc podbiła po dolewke z białymi plastikowymi kubeczkami. To jeszcze #cebuladeals czy już s----------e umysłowe? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kiciochpyta
Halo, wie ktoś czy jest możliwość wzięcia w Big Boxie kubełek frytek zamiast zwykłych frytek? Bo mam wrażenie że kiedyś się dało, ale teraz nie wiem czy to moja pamięć szwankuje xD
#kfc
#kfc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@margarete92: PIZZA IS LOVE, PIZZA IS LIFE. PIZZA NIE PYTA, PIZZA ROZUMIE.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 100
#facebook #rakcontent #bekazmamusiek #kfc #mcdonalds #jedzenie #heheszki
Powiedzcie proszę że to trollxD
Powiedzcie proszę że to trollxD
źródło: comment_0c5pYrIbGSA29DW4pl480w7TGL19H6oj.jpg
Pobierz- 215
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 32
Keczap ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
- 2
Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wypada #kfc. #mcdonalds kiedyś był fajny teraz zdecydowanie zostaje w tyle #restauracja #jedzenie #jedzzwykopem https://recenzujeblog.wordpress.com/2017/09/07/o-wyzszosci-kfc-nad-mcdonaldem/#more-140
- 2
Czy ktoś tu właśnie wrzucił zdjęcie burgera z McDonalda na stronkę KFC z pretensjami? xD
A później jeszcze przyznała, że w sumie wie że to nie ten fanpage, ale tam nie może wrzucić więc daje tutaj (ʘ‿ʘ) wtf?
#logikarozowychpaskow #kfc #mcdonalds #heheszki #facebookcontent
A później jeszcze przyznała, że w sumie wie że to nie ten fanpage, ale tam nie może wrzucić więc daje tutaj (ʘ‿ʘ) wtf?
#logikarozowychpaskow #kfc #mcdonalds #heheszki #facebookcontent
źródło: comment_ARqtiqrumPvn8SRHobHbcw9iGNryzF4t.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via iOS
- 0
@Dolan: Dobrym.
@TrolZZakontkuInternetu: kubelek dla dwoch osob, sosy
@TrolZZakontkuInternetu: kubełek classic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@push3k-pro: Kubełka nie polecam, smakuje jak papier nasączony tłuszczem.
Mięso w środku ujdzie.
Mięso w środku ujdzie.
- 3
Na pewno jest tu nie jeden człowiek sukcesu, który potrafił rozwinąć odpowiednie umiejętności i tak pokierować swoją karierą by ostatecznie dotrzeć do celu jakim jest praca w #mcdonalds. Jeśli jesteś tym o kim piszę to mam pytanie które mnie trapi. Czy jak zamawiam w McDrive to macie tam jakąś kamerkę w której widzicie klienta czy tylko go słyszycie w tych swoich futurystycznych słuchawkach? :)
#pytanie
#pytanie
@Harold: Tak, mamy podgląd na kamerach, do tego jak podjedziesz pod mikrofon to nawet jak nie rozmawiasz z pracownikiem to wszystko słychać na słuchawkach, nawet szepty, bo te j----e mikrofony są k------e czułe, pozdrawiam serdecznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Ja miałam kamerkę, ale widziałam na niej samochód i ewentualnie długość korka na drive. Dla mnie McDrive to najgorsze miejsce w całym mc... Masakra jak 4 osoby na raz próbują złożyć zamówienie :/
- 4
Co polecacie w #kfc?
- 6
@BiletNaKrucjate: Grander Texas
Mireczki rozkmińcie temat:
Zamówiłem dzisiaj przez aplikację #kfc kubełek.
Podałem tam TYLKO PIERWSZE IMIĘ "Łukasz" nazwisko adres telefon i mail.
Dostawca przywiózł kubełek, zaproponował żeby sprawdzić czy zamówienie zgadza się z paragonem ale odmówiłem bo mi się nie chciało.
Podczas konsumpcji zerknąłem na paragon i patrzę a tam jest napisane:
Łukasz Michał Franciszek i Nazwisko
Zamówiłem dzisiaj przez aplikację #kfc kubełek.
Podałem tam TYLKO PIERWSZE IMIĘ "Łukasz" nazwisko adres telefon i mail.
Dostawca przywiózł kubełek, zaproponował żeby sprawdzić czy zamówienie zgadza się z paragonem ale odmówiłem bo mi się nie chciało.
Podczas konsumpcji zerknąłem na paragon i patrzę a tam jest napisane:
Łukasz Michał Franciszek i Nazwisko
źródło: comment_YszjOz1ngmpfQp20IHcCEjObnDAbxDw9.jpg
Pobierz



























#kfc #jedzonko