#kfc
Wziąłem kubełek wtorkowy i stripsy są niejadalne. Zawsze to była najlepsza i najdroższa cześć a teraz suche jak wiór… co ciekawe duże nogi są niezłe :)
@cptyossarian765 z moich doświadczeń to początkowo naprawdę było dobrze, ba - uwielbiałem i stawiałem nad innymi popularnymi FF. W okolicach 19/20 coś się zaczęło psuć. Mimo że samo mięso jest od lokalnych dostawców(przynajmniej w mojej okolicy), to jakość całości jest mocnym 2/10
@cptyossarian765: im dłużej podobny biznes istnieje tym większa szansa że przejdzie na model franczyz, i tym gorsze się staje, bo każdy po kolei chce jak najwiecej przyciąc wiec zaczynają przycinac na płacach, na kosztach transportu, na jakości itd itd. Powoli wszystko się #!$%@?.
Przyjmą mnie od buta?


@xXNarutoXx: nie, masz rozmowę kwalifikacyjną no i badania będzie pewnie trzeba zrobić jak zaakceptują. I CV lepiej złożyć w necie, chyba, że są tam formularze rekrutacyjne w lokalach jak w Maku to w taki sposób też można próbować.

Jestem przypadkiem osoby która została w KFC odrzucona XDDDD. Ale to dlatego że o Aspergerze wspomniałem i chcieli mi dać UOP przez to zamiast zlecenia (jestem osobą poniżej 26
#kfc

Dziekujemy za zamowienie. Oto kod na ICED LATTE za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje tylko w restauracji na miejscu:3YZ82U8HGW Kod wazny 14 dni
#kfc

Pamietasz o swojej Iced Latte za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje w restauracji na miejscu? :) Twoj kod to: MSC9LLDYH5 Wazny do: 17-09-2023
@CandyToy: Nie smakuje tak samo, ale to nie tylko kwestia longera, a ogólnie kurczaka w KFC. Mam wrażenie że pare lat temu zmienił się skład panierki do kurczaków - jest zauważalnie mniej pikantna, mniej chrupiąca, bardziej mączna.
Ogólnie na przestrzeni lat KFC podupadło według mnie - w mojej ocenie brakuje sieciowej standaryzacji takiej jak jest w maku. Jak dorzucimy do tego często zespoły, które jako takie zasady maja w dupie (miałem