wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 3
Nikt tu jeszcze nie napisał, że jutro wtorkowy kubełek jest za 24.99 (8 wingsów, 4 stipsy, 2 nóżki)
#kfc
#kfc
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do pracowników KFC chciałem sobie dorobić jako dostawca i mam pytanie czy dostawca ma stawkę godzinową? czy za kursy? jeśli godzinową to ile ona wynosi? #kfc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Pytanie do pracowników KFC chciałem sobie dorobić jako dostawca i mam pytanie czy dostawca ma stawkę godzinową? czy za kursy? jeśli godzinową to ile ona wynosi? #kfc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@PonuryBatyskaf: imiegodnia
@PonuryBatyskaf: K jak Kobra.
@cptyossarian765 z moich doświadczeń to początkowo naprawdę było dobrze, ba - uwielbiałem i stawiałem nad innymi popularnymi FF. W okolicach 19/20 coś się zaczęło psuć. Mimo że samo mięso jest od lokalnych dostawców(przynajmniej w mojej okolicy), to jakość całości jest mocnym 2/10
@cptyossarian765: im dłużej podobny biznes istnieje tym większa szansa że przejdzie na model franczyz, i tym gorsze się staje, bo każdy po kolei chce jak najwiecej przyciąc wiec zaczynają przycinac na płacach, na kosztach transportu, na jakości itd itd. Powoli wszystko się #!$%@?.
- 1
Proszę państwa, jadłem wczoraj popeyes, a sraki brak. Polecam!
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #chwalesie #kfc #popeyes
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #chwalesie #kfc #popeyes
@ChlopoRobotnik2137: no właśnie kfc. Już z nostalgii, ale że po tym nam ból brzucha to już nie jem.
@wielki_nieobecny Mięso dobre i soczyste. Frytki podłe, prawie niejadalne.
Do KFC trzeba wysyłać cv, czy mogę przyjść do restauracji i zapytać się o robotę? Jak wyglądają zarobki w KFC? Przyjmą mnie od buta? #pracbaza #kfc #mcdonalds #logikarozowychpaskow
@xXNarutoXx: jak masz studia skończone to przyjmą
Przyjmą mnie od buta?
@xXNarutoXx: nie, masz rozmowę kwalifikacyjną no i badania będzie pewnie trzeba zrobić jak zaakceptują. I CV lepiej złożyć w necie, chyba, że są tam formularze rekrutacyjne w lokalach jak w Maku to w taki sposób też można próbować.
Jestem przypadkiem osoby która została w KFC odrzucona XDDDD. Ale to dlatego że o Aspergerze wspomniałem i chcieli mi dać UOP przez to zamiast zlecenia (jestem osobą poniżej 26
- 0
#kfc
Dziekujemy za zamowienie. Oto kod na ICED LATTE za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje tylko w restauracji na miejscu:3YZ82U8HGW Kod wazny 14 dni
Dziekujemy za zamowienie. Oto kod na ICED LATTE za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje tylko w restauracji na miejscu:3YZ82U8HGW Kod wazny 14 dni
@UlanaGraszka: drogi, ale chociaż nie utuczy...
@WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW_: a jak dojdzie słynna sraka* po kfc, to nawet odchudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*słynnej sraki nie było, niektórzy są chyba po prostu nadwrażliwi
*słynnej sraki nie było, niektórzy są chyba po prostu nadwrażliwi
- 0
#kfc
Pamietasz o swojej Iced Latte za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje w restauracji na miejscu? :) Twoj kod to: MSC9LLDYH5 Wazny do: 17-09-2023
Pamietasz o swojej Iced Latte za 2 zl do zamowienia na kiosku lub przez aplikacje w restauracji na miejscu? :) Twoj kod to: MSC9LLDYH5 Wazny do: 17-09-2023
- 2
@iEarth A czym on się różni? Moim zdaniem smakuje tak samo.
@CandyToy: Nie smakuje tak samo, ale to nie tylko kwestia longera, a ogólnie kurczaka w KFC. Mam wrażenie że pare lat temu zmienił się skład panierki do kurczaków - jest zauważalnie mniej pikantna, mniej chrupiąca, bardziej mączna.
Ogólnie na przestrzeni lat KFC podupadło według mnie - w mojej ocenie brakuje sieciowej standaryzacji takiej jak jest w maku. Jak dorzucimy do tego często zespoły, które jako takie zasady maja w dupie (miałem
Ogólnie na przestrzeni lat KFC podupadło według mnie - w mojej ocenie brakuje sieciowej standaryzacji takiej jak jest w maku. Jak dorzucimy do tego często zespoły, które jako takie zasady maja w dupie (miałem
- 2
#kfc chce ktoś zniżkę 15nprocent do zamówienia za 59 zł min
@Ludobojstwo0: ja chetny
@Redbulltabak: info ważna rzecz
- 0
#kfc ktoś jakiś kod na zamówienie do KFC? oddam po swoim zamówieniu od razu :)
- 1
Kod na pepsi w restauracji ważny do jutra: EMBGKDI47H
Kod na ICED LATTE(14 dni od dziś): SPUG3548B3
#kfc
Kod na ICED LATTE(14 dni od dziś): SPUG3548B3
#kfc




























Wziąłem kubełek wtorkowy i stripsy są niejadalne. Zawsze to była najlepsza i najdroższa cześć a teraz suche jak wiór… co ciekawe duże nogi są niezłe :)