#kebab #jedzenie #ostre #slask #zaglebie
Gdzie na Śląsku lub Zagłębiu zjem coś ostrego ale nie tak zwykłe ostrego tylko coś co zmiecie mnie z planszy. Preferowalbym kebab gdzieś koło Dąbrowy lub Sosnowca ale podrzucie prosze co znacie. Z góry dziękuję
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

( ͡° ʖ̯ ͡°)??
#gotujzwykopem #kebab

w czym najlepiej odgrzać kebab (zamawiany kolo 15 xd) na cienkiej picie xd?

  • w piekarniku 28.0% (28)
  • w opiekaczu 39.0% (39)
  • w mikrofali 17.0% (17)
  • wywal bo juz sie nie nadaje 16.0% (16)

Oddanych głosów: 100

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem akat na Dąbiu i wpadłem sprawdzić tego kepsa na gierczak co zastąpił szaszłykarnie u Doroty. 23 Gemuse się to zwie. Zamówiłem adana kebab, cena 28. Mięso to wołowina, grillowana na węglu. Mięso było dość twarde, czuć było paprykę i aromat węgla, smak ogólnie okej ale na moje powinno być bardziej delikatne. Do tego podane z kaszą, przetartymi pomidorami, sosem tzatziki na lekkim jogurcie i tortillą z paczki. No i standardowo sałata,
krucjan - Byłem akat na Dąbiu i wpadłem sprawdzić tego kepsa na gierczak co zastąpił ...

źródło: temp_file70951729974172310

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Długie zimowe wieczory zaczęły już mi się nudzić wiec postanowiłem, że zacznę spędzać więcej czasu w kuchni. Kilka dni temu zrobiłem Kebab Pita z Kurczakiem, wyszło całkiem smacznie, wiec pomyślałem ze podzielę się pomysłem :)
Zapraszam do oglądania ( ͡ ͜ʖ ͡) i subowania #mickiewiczgotuje
wylaczenaamen - Witajcie Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Długie zimowe wieczory zaczęły już mi...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamięta ktoś w którym odcinku Kebabowej Warszawy #ksiazulo pokazał toploste testowanych przez nich kebabów? Może gdzieś taką listę można znaleźć ? Jadę akurat do Warszawy na weekend i bym przetestował te lepsze
#kebab
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie. Czy w Tarnowie zjem obecnie dobrego Kapsalona? Jest to kebab w foremce zapiekane serę z surówką mięsem i frytkami? Kiedyś najlepsze kapsalony robił Turas na wałowej i Spec Kebab, ale obecnie kapsalony np. w Mustafie są bardzo słabe i nie są typowymi Kapsalonami. Ktoś coś poleca w Tarnowie?
#kapsalon #kebab #tarnow #tarnowpiwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem sprawdzić ten nowy kraftowy kebab Gastrofaza na kordeckiego. Jak ktoś ma ochotę posłuchać mojego p---------a to nagrałem filmik z degustacji. Ogólnie lokal polecam, to chyba pierwsze miejsce z mięsem, które sami przygotowywują w lokalu, bo do tej pory jedyne "kraftowe" kebaby bazowały i tak na zamawianym mięsie z piri piri, choć Kebaby na mieszka ponoć już od nich nie biorą ale i tak na bank swojego nie robią tylko zamawiają.

#
krucjan - Byłem sprawdzić ten nowy kraftowy kebab Gastrofaza na kordeckiego. Jak ktoś...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach