Znalazłem wreszcie kebaba, który może rywalizować z PiriPiri. Ogrom składników pasujących do siebie, bardzo dobre mięso WOŁOWE( i to zdecydowanie mięso własnej roboty), a sosy smaczne i aromatyczne( wziąłem akurat sos czosnkowy z mocno wyczuwalnym czosnkiem). Na minus bym dał słaba bułka bez smaku i mógłby właściciel zmienić sos na jogurtowo-czosnkowy. A i zapomniałem o cenie. Za to co niżej widzicie zapłaciłem 24 zł. Świetna cena za taką porcje. Trzeba tylko pamiętać,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
źródło: temp_file7023965897717349989
Pobierz@TypowyDaltonista: w pracy jak się ustawiam z kumplem na kebsa, to wpisujemy w kalendarza "omówienie czegoś tam" żeby nikt nam sie nie w----ł między baraninę a miesiany-miesiany ;p
#kebab
Wolowina sos ostry
Wolowina sos ostry
@wypok_wypok: na grubym
- 0
@o__0 gruby to ja bede hehe
źródło: temp_file7530641491198737291
PobierzHe has delivered.
Kobieta czuje sie zaopiekowana i kochana, gdy mężczyzna wraca z pomyślnych łowów.
Dziękuję mój łowco @JaNieGej
#jedzzwykopem #kebab #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Kobieta czuje sie zaopiekowana i kochana, gdy mężczyzna wraca z pomyślnych łowów.
Dziękuję mój łowco @JaNieGej
#jedzzwykopem #kebab #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: temp_file7367126885825328363
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 8
@LordMrok: Oszukuj się dalej. Pewnie popijasz Western goldem z lidla, stąd efekt zadowolenia
konto usunięte via Wykop
- 3
@tos-1_buratino: @malin90 jaki macie interes w odbieraniu mu satysfakcji z życia?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mentis_capta: w ogóle odnosze wrazenie że kebaby u polakow są 10000 razy lepsze od tych rzekomych "prawdziwie tureckich" od ciapaków
@Kopytnik_1: kolezka robi w kebabie i niestety tak, glownie zalezy od wlasciciela ale zdarzaja sie akcje typu mieszanie starych sosów wiertarką w wiadrze , myszy w frytkownicy i tym podobne wiec xD
- 0
- 3
Jadłem dzisiaj Efesa i był przepyszny, Lawasz ewidentnie robiony na miejscu, każdy grys miał w sobie dymny posmak. Warzywka świeże i soczyste, mięso ewidentnie lepszej jakości niż typowa kula mocy, do tego sosy jogurtowe, wyrabiane ręcznie, a nie typowy chemik ze sklepu. Jest w Warszawie jakiś lepszy kebs, żeby móc skonfrontować?
#kebab #gastronomia #warszawa
#kebab #gastronomia #warszawa
konto usunięte via Wykop
- 1
@LudzieToDebile: ło paaanie efesa ciężko ciężko porównywać do jakiegokolwiek kebsa
@Danzuo: Sprawdź Kurę Warzyw - mają podobno oficjalne błogosławieństwo na przepis od Mustafy z Berlina. Kurczak jest ich "kraftowy", wołowino-baranina od zewnętrznego dostawcy ale też daje radę.
Kura jest zupełnie inna niż reszta kebsów bo bazuje na smażonych warzywach i autorskich sosach. Warto spróbować.
Kura jest zupełnie inna niż reszta kebsów bo bazuje na smażonych warzywach i autorskich sosach. Warto spróbować.
- 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KarnetNaGlony: same, znaczy nie w--------m jakichś papryczek carolina reaper itp. ale jalapeno na pizzy/w burgerze, ostry sos w kebsie, ostre chipsy, przyprawy to piękna sprawa
@RiverStar ja tam po prostu lubie pikantne ale tez bez przesady, zeby wypalalo ryj na maxa i zabijalo smak. Ale halapenio marynowane w--------m jak oliwki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Skład kebabów - łój i szczurze mięso? [WIDEO]
![Skład kebabów - łój i szczurze mięso? [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/9f8c6be6e58f6aa0193862d4ccefa468357b22bb876836efe1dedb8677ebc62f,w220h142.png)
Oto co naprawdę jest w kebabie i "kuli mocy"
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@krzysssss: Nie każdy z inną nazwą akurat zahira u nas nie ma
@Szlachetny_Alchemik pewnie ten sam szlak co kierowcy Ubera, tylko niektórzy zamiast jeździć, są zgarniani przez Janusza który ściąga pracowników, żeby na niego robili, a on będzie leżał brzuchem do góry.
- 7
#kebab #ciekawostki #heheszki #przyroda
Są kraje, gdzie kebeby hoduje się w ogródku
Puya/puja- roślina z rodziny bromeliowatych występujących w Ameryce Środkowej i południowej. Do tej rodzinki należy również ananas
Są kraje, gdzie kebeby hoduje się w ogródku
Puya/puja- roślina z rodziny bromeliowatych występujących w Ameryce Środkowej i południowej. Do tej rodzinki należy również ananas
źródło: Puya-Weberiana-Puya-Weberiana-1
Pobierz@Leel00: wygląda jak wypadający odbyt
- 1
@Samara__Morgan: Współczuję przypadłości
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@shoko_asahara byłeś w środku? Bo jak dla mnie to w takich miejscach masz często ustawione automaty do gier...
- 0
- 1
Kebab idealny (nie pytam o sosy) to:
- Baranina czyli wołowina na cienkim 35.9% (23)
- Baranina czyli wołowina na grubym 15.6% (10)
- Kurczak na cienkim 14.1% (9)
- Kurczak na grubym 10.9% (7)
- Mieszane mięso 23.4% (15)
@Pshemeck zawsze kisne jak ktoś wchodzi do kebsa i zamawia "baraninę" xD i turas roluje mu tą wołową mielonkę
- 1
@lostproperty: Zależy jaki lubisz. Jeśli wołowina/ udawana baranina (kilka procent mięsa) to Habiba na Stegnach jest moim zdaniem nadal top w Wawie. Plus też za ceny, bo największy to 21 zł. Jeśli samego barana, to Elegance na Karolkowej i Sirin na al. Jana Pawła. Tylko nie pamiętam czy w Sirinie nadal mają barana.






























#warszawa #pragapolnoc #kebab