Sniadanie zjedzone, czas na kawke i zaczynamy dzien, pozdrawiam i milego dnia Mireczki ! #dziendobry #kawatime #milegodnia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 3
@wielki_maly_czlowiek: moje śniadanie to tylko kawa, nie wiem czemu ale jakbym miał z rana coś zjeść to mi się nie dobrze robi.
no to jestem w Bratysławie z coffeedesk.pl i dziś wielki dzień parzenia dripòw i syphonòw na festiwalu kawy organizowanych przez Standard :)
chyba nawet spotkamy sie z Rubensem Gardelli więc może być sympatycznie :)
trzymajcie kciuki bo to będzie intensywny dzień +)
#kawa #kawatime #coffeeboners #coffeeporn
chyba nawet spotkamy sie z Rubensem Gardelli więc może być sympatycznie :)
trzymajcie kciuki bo to będzie intensywny dzień +)
#kawa #kawatime #coffeeboners #coffeeporn
źródło: comment_wsuaOUNxGexVcX8CAtptwa0oJvO0FCix.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
@D3lt4: nie warto dopłaca do tej Nivony IMO bo i tak żaden z tych młynków nie nadaje się do espresso. Po prostu brakuje skali i równości przemiału.
Jeżeli chodzi o ekspres to ja bym brał Zelmera - bo tańszy i daje radę. Jak złapiesz bakcyla to kupisz coś lepszego, a jak ci wystarczy to spoko. W Severinie można zdjąć z górnego żarna ten plastik i wyciąć sobie z grubszego trochę
Jeżeli chodzi o ekspres to ja bym brał Zelmera - bo tańszy i daje radę. Jak złapiesz bakcyla to kupisz coś lepszego, a jak ci wystarczy to spoko. W Severinie można zdjąć z górnego żarna ten plastik i wyciąć sobie z grubszego trochę
@D3lt4: Ja ostatnio nabyłem Wilfa Svart WSCG-2 i polecam go do alternatyw :)
@D3lt4:
Jeden powie tak, drugi nie.
Moim zdaniem nie bo z takich cudeniek zazwyczaj wychodzi lura przez nierównomierne zaparzanie kawy.
Oczywiście tej konkretnej maszyny nie znam i móże jest wyjątkiem od reguły ale nie sądzę. Co do młynka to też go nie znam ale nie polecam ostrzowych gdyż mielą kawę bardzo nierównomierne co skutkuje tym, że małe drobinki kawy są przeparzone a te większe wręcz odwrotnie i kawa wychodzi
Jeden powie tak, drugi nie.
Moim zdaniem nie bo z takich cudeniek zazwyczaj wychodzi lura przez nierównomierne zaparzanie kawy.
Oczywiście tej konkretnej maszyny nie znam i móże jest wyjątkiem od reguły ale nie sądzę. Co do młynka to też go nie znam ale nie polecam ostrzowych gdyż mielą kawę bardzo nierównomierne co skutkuje tym, że małe drobinki kawy są przeparzone a te większe wręcz odwrotnie i kawa wychodzi
@D3lt4: nie no mówimy o tym samym, przecież napisałem co uważam o takich ekspresach :P wzajemnie!
- 1
Posiada ktoś taki młynek do kawy? Model "De'Longhi KG 40"
http://www.ceneo.pl/5921042
Jakieś opinie czy warto? Nie zależy mi na czymś profesjonalnym. Byle się nie rozleciał sam z siebie.
#kawatime #kiciochpyta #mlynekdokawy
http://www.ceneo.pl/5921042
Jakieś opinie czy warto? Nie zależy mi na czymś profesjonalnym. Byle się nie rozleciał sam z siebie.
#kawatime #kiciochpyta #mlynekdokawy
- 0
@arcorocFRANCE: Chociaż kafetierke i tak mam nie najlepszej jakości.
Dziękuję :)
Dziękuję :)
- 0
@Glans: Jak ma się nie rozlecieć to lepiej z żarnami ceramicznymi, nie stępią się jak stalowe.
@arcorocFRANCE: kto ci takich głupot naopowiadał?Poczytaj sobie jakie rodzaje żaren są obliczone na jaki przemiał. Stalowe nawet w domowym młynku z palcem w nosie wytrzymują kilka dobrych lat. Żarna ceramiczne też się tępią, tylko na ogół zajmuje im to trochę dłużej. Poza tym są bardzo wrażliwe na jakiekolwiek ciała niepożądane w młynku
- 31
Chyba musze umyc okno, Andzie gorzej widac (° -° )
#kawatime #dziendobry #warszawa #224 #klasykimotoryzacji
#kawatime #dziendobry #warszawa #224 #klasykimotoryzacji
źródło: comment_euS5MtwOXLXgR65griyUEONMyNbPmRSW.jpg
Pobierz- 1
@AndrewSzusty: mam taką samą ładowarkę bezprzewodową i tez dwa monitory
- 48
#dziendobry Mircy i Mirabelki! Pijcie ze mno kawę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
źródło: comment_Bj7mUznuy4CA8yuPhBLdj4u6JedB8i43.jpg
Pobierz@MaupoIina: piję z tobą :)
źródło: comment_8ZOSOXvzuKgnIIessajVuKpBCD8TzrSb.jpg
Pobierz@MaupoIina: tu jest coś innego niż kawa, nie wypada z rana ;)

- 7
drugi dzień kiedy w pracy nie piję kawy. zawsze piłem, a teraz tak sobie pomyślałem... po co mam się rozbudzać? aż tak mi nie zależy na efektywności. a później po tych kawach zejście jak wrócę do domu i nie mam na nic siły... i tak sobie teraz klepię powoli kod na chilloucie. czuje dobrze człowiek. #pracbaza #kawatime
@schizofretka: teleysk fajnie zrobiony :D
- 97
- 2
@Chandler_Bing: rafandynka :)
I siedzialo sie w emocjach ogladajac cos takiego. Do dzis nie wiem co tak przyciagalo do telewizora.
- 4
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkim #rozowypasek miłego dnia życzę. #niebieskiepaski tez niech się cieszą, dzień wypłaty pewnie dzisiaj u większości ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#dziendobry #kawatime
Wszystkim #rozowypasek miłego dnia życzę. #niebieskiepaski tez niech się cieszą, dzień wypłaty pewnie dzisiaj u większości ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#dziendobry #kawatime
źródło: comment_wdnWfdcVmfHLjR0e59cFU1MPtSCNHrgC.jpg
Pobierz- 1
- 1
@stefansiarzewski: Kawiarkę już mają. Czyli mówisz, że w takiej cenie lepiej kupić jakąś dobrą kawę i młynek niż cały ekspres? Ekspres jest też w tym fajny, że klikasz jeden przycisk i Ci robi kawę.
- 1
@Fenxo: żaden ekspres to nie jest "klikasz i robisz kawę" - tylko odkamienianie, czyszczenie rurki do mleka, młynka, wylewanie wody z tacki ociekowej, wlewanie wody do zbiornika etc. Oczywiście wciąż jest to dosyć wygodne, ale takie minimum to Nivona za jakieś ~1800pln, żeby miało ręce i nogi. Przyzwoite młynki startują od 250pln, do tego kilogram dobrych ziaren to tak jakieś ~150zł i masz świetny prezent ( ͡º ͜ʖ
- 13
Moiré - False
wjechało idealnie...
#nocnazmiana #kawatime
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #electronic #pewniebyloaledobre
wjechało idealnie...
#nocnazmiana #kawatime
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #electronic #pewniebyloaledobre


























#kawatime #smiesznypiesek
źródło: comment_X29HB2qvVNjXCeSF6Qt8ST8QEhiedUOi.gif
Pobierz