Mirki polecicie jakiś ekspres do kawy? Dwa warianty - jeden z młynkiem do mielenia ziaren, drugi na mieloną (żadne kapsułki etc.). Budżet trudny do ustalenia, nie chcę jakiegoś ekskluzywnego potwora - wystarczy coś mniejszego, ale solidnego, na 2-3 kawki dziennie #kawatime #kawa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kawatime po raz drugi , ten wpis sponsoruje Lavazza Speciale Bar Alberghi Ristoranti - i niestety ale mi nie smakuje NIE POLECAM
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry #kawatime już była ale chyba czas na drugą #kawa , wolny dzień sobota a moja córa bezlitośnie wstaje o tej samej porze 5.30 i wita nas okrzykiem tak dla pewności żebyśmy wiedzieli że wstała , chyba już się przestawiła na #czasletni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach