Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zdejm_Kapelusz: nie po to Bóg stworzył kawę czarna i gorzka żeby ja zabielac i słodzić!
czestowac się!
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_uMYsEg7FqQhH5XToDJxaOVimUD1UT2nj.jpg
Pobierz#kawatime po raz drugi , ten wpis sponsoruje Lavazza Speciale Bar Alberghi Ristoranti - i niestety ale mi nie smakuje NIE POLECAM
#dziendobry to jak mirki już po #kawatime ? to jedziemy z drugą , #pogoda dzisiaj kiepska , mamy ośrodek niżowy nad Polską więc wpomagacze wskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #kawatime już była ale chyba czas na drugą #kawa , wolny dzień sobota a moja córa bezlitośnie wstaje o tej samej porze 5.30 i wita nas okrzykiem tak dla pewności żebyśmy wiedzieli że wstała , chyba już się przestawiła na #czasletni
- 3
konto usunięte via Android
- 4
konto usunięte via Android
- 21
#kawatime
Zapraszam
Zapraszam
źródło: comment_lVG0UdfiJagBcUUmmKRt2RoXquMktO62.jpg
PobierzJeśli poranna kawka to tylko z wywiadem Jakuba Suszki! Kuba przepytał tym razem jednego z najlepszych graczy polskiej sceny MTT - Wombata!
Łapcie link: KLIKAM
#p---r #kawatime #polska #ciekawostki
Łapcie link: KLIKAM
#p---r #kawatime #polska #ciekawostki
źródło: comment_GQfwqdDMqBuQqoB3dTSjNDTha1yegJaE.jpg
Pobierz#kawatime dzisiejszy dzień ze względu na ciśnienie sponsoruje Lavazza Crema Gusto
pierwsza szybka wymieniona :D
nawet nie wiedziałem, że to takie łatwe
kto zapali? :D
#telefony #kawatime #wykopsmokersclub
nawet nie wiedziałem, że to takie łatwe
kto zapali? :D
#telefony #kawatime #wykopsmokersclub
źródło: comment_jNb29ypS74vanncUzKT5G8pPA8asr5xn.jpg
Pobierz- 4
@PlacekBananowy: dzień dobry placek bananowy
źródło: comment_gcjVKp3E8UaeQMtXWGSP26AySA1wpEi4.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Neon Indian - Slumlord
Taka lipa szara na dworze, ze trzeba się trochę rozruszać. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) może jeszcze raz #kawatime
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #synthpop #dancepop #muzyka
Taka lipa szara na dworze, ze trzeba się trochę rozruszać. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) może jeszcze raz #kawatime
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #synthpop #dancepop #muzyka

- 2
- 1
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: A TO PRAWDA, znam takich gagatków xD
- 2
ale mam ciezki leb, chyba czas na #kawatime
- 1
#dziendobry #kawatime #poniedzialekchuj
Dzień dobry, Mirabelki i Mircy! Jak żyjecie? Będzie dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień dobry, Mirabelki i Mircy! Jak żyjecie? Będzie dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
























a z ekspresów typowo do espresso to pewnie nivona albo jura.