Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@wujeklistonosza: cukier!? Nie za bogato na tej pralce(?)
@wujeklistonosza: Powiem Ci, że pomimo tego że lubiłem swoje studia to poczułem że żyję dopiero jak zacząłem pracę.
Także aby do tytułu naukowego i do roboty!
Także aby do tytułu naukowego i do roboty!
- 1
Prawdziwe krosanty na śniadanie sponsoruje #delifrance ( ͡º ͜ʖ͡º) Skład: mąka pszenna, woda, masło, cukier, drożdże, gluten pszenny, pasteryzowana masa jajowa, sól, naturalny aromat (mleko), emulgator: e472e, środek do przetwarzania mąki E300 i beta karoten. Tak więc nie ma w nich nic "strasznego", smakują wybornie. Wiem też, że większość lokali w Warszawie, które nie robią swojego pieczywa kupują rogaliki właśnie z Delifrance.
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: comment_hhlrlnfnP1x4tRqkQ6MoWnJAJMtAchMa.jpg
PobierzDawniej nie rozumiałem tego kubka. Dziś bym mordował, gdy ledwo wstanę i parzę kawę, żeby dojść do siebie, a ktoś coś do mnie mówi. Żeby to jeszcze coś sensownego, to jeszcze ścierpię, ale zwykle jest to jakiś banał, a jeśli w bonusie jest też pozbawiony sensu lub wręcz irracjonalny, to budzi się we mnie rasowy dżihadysta.
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_O25Ob1KwqPu9sr8peIxMDcGA4JTa2uHa.jpg
Pobierz- 1
@Namenick: Zrobiłbym swoją.
– "G---O MNIE TO OBCHODZI!!!"
– "JAK WYŻEJ"
– "JAK MUSISZ TO MOŻESZ MÓWIĆ"
– "G---O MNIE TO OBCHODZI!!!"
– "JAK WYŻEJ"
– "JAK MUSISZ TO MOŻESZ MÓWIĆ"
@AdwokatBoga: Zamówiłbym taki kubek
2
CHECK IT: Karmel czy Wanilia ?

Karmel czy wanilia ?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
mircy spod tagów #kawa i #kawatime a może i #ekspresdokawy (0 obserwujących)
czy żart na #primaaprilis w postaci wsypania pieprzu czarnego/zielonego/ziołowego ziarnistego w miejsce kawy może być szkodliwe dla ekspresu i być trudne do usunięcia standardową procedurą odkamieniania?
bo zrodził mi się w głowie ten pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy żart na #primaaprilis w postaci wsypania pieprzu czarnego/zielonego/ziołowego ziarnistego w miejsce kawy może być szkodliwe dla ekspresu i być trudne do usunięcia standardową procedurą odkamieniania?
bo zrodził mi się w głowie ten pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
Moje gardełko czuje dobrze bo #kawatime
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@makary89: żaden się na dłuższą metę nie czyści sam... Nivona, albo Jura.
@YouMadeMe: #ladnykubek :)
- 1
@GraveDigger: a dziękuję :D
- 15
- 3
To uczucie gdy Twój Tata zamawia dwa bezglutenowe ciastka z nerkowcem... #bekazhipsterow #cupcakecorner #kawatime
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 16
#lanyponiedzialek #smingusdyngus i #truestory
Co roku skradam się do siostry z butelką wody nr1, kiedy jeszcze spi (a przynajmniej udaje), a ona spod poduszki swoja butalką wody nr2 i lejemy po domu po scianach, ogólnie woda wszedzie i ojciec sie dołącza z butelką wody nr3, pies chce załagodzić sytuację, szczeka biega ale mu też się obrywa.
Mamełe w łazience się zamyka i zajęte, a każdy mówi
Co roku skradam się do siostry z butelką wody nr1, kiedy jeszcze spi (a przynajmniej udaje), a ona spod poduszki swoja butalką wody nr2 i lejemy po domu po scianach, ogólnie woda wszedzie i ojciec sie dołącza z butelką wody nr3, pies chce załagodzić sytuację, szczeka biega ale mu też się obrywa.
Mamełe w łazience się zamyka i zajęte, a każdy mówi
@szwendacz: a ty wciaz piwniczysz u mamuis
źródło: comment_mDq42M1t9uJHYOD4EHGdbTzvdaDTwyqQ.jpg
Pobierz- 0
@programuje_dla_hajsu: święta są to i się z rodziną spotyka, zaraz pakuję słoiczki i wracam do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
@sailor_73: no smak inny, jak zależy komuś na kofeinie to jest w aptece lub redbullu, ale szanuje - kto co woli
@sailor_73: Robusta to podkawa. Równie dobrze do zwykłej możesz dosypać troche kofeiny i ekstraktu ze spalonego popkornu. Do tego dobry kop w brzuch, żeby wrażenia po wypiciu sie zgadzały.
- Czyść automat do kawy
- zostaw na noc wodę z octem w automacie
- zapomnij o tym occie i dolej rano trochę świeżej wody
- wypij soczystego łyka kwaśnej kawy
- wypluj wszystko w kuchni.....
´lepszy
- zostaw na noc wodę z octem w automacie
- zapomnij o tym occie i dolej rano trochę świeżej wody
- wypij soczystego łyka kwaśnej kawy
- wypluj wszystko w kuchni.....
´lepszy
@TheStig007: w moim mieście jedna loszka czyściła z kamienia czajnik jakimś mocno żrącym płynem. Przyszedł jej mąż z pracy, jakby nigdy nic zagotował sobie wode i padł.
- 3






















Oficjalnie przepraszam @artem2x i za namową @koniolubgrubas życzę wszystkim miraskom i mirabelkom miłego dnia.
#dziendobry
źródło: comment_RvlK2qZXhZPajflnqbkg9XRN6tsKXW36.jpg
Pobierz