Prawdziwe krosanty na śniadanie sponsoruje #delifrance ( ͡º ͜ʖ͡º) Skład: mąka pszenna, woda, masło, cukier, drożdże, gluten pszenny, pasteryzowana masa jajowa, sól, naturalny aromat (mleko), emulgator: e472e, środek do przetwarzania mąki E300 i beta karoten. Tak więc nie ma w nich nic "strasznego", smakują wybornie. Wiem też, że większość lokali w Warszawie, które nie robią swojego pieczywa kupują rogaliki właśnie z Delifrance.

#gotujzwykopem
geuze - Prawdziwe krosanty na śniadanie sponsoruje #delifrance ( ͡º ͜ʖ͡º) Skład: mąka...

źródło: comment_hhlrlnfnP1x4tRqkQ6MoWnJAJMtAchMa.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Willy666: w Holenderskim AH. Na opakowaniu jest też po Polsku, więc myślę, że w Makro będą dostępne. Ewentualnie jakiś duży supermarket.
  • Odpowiedz
Dawniej nie rozumiałem tego kubka. Dziś bym mordował, gdy ledwo wstanę i parzę kawę, żeby dojść do siebie, a ktoś coś do mnie mówi. Żeby to jeszcze coś sensownego, to jeszcze ścierpię, ale zwykle jest to jakiś banał, a jeśli w bonusie jest też pozbawiony sensu lub wręcz irracjonalny, to budzi się we mnie rasowy dżihadysta.

#kawatime
AdwokatBoga - Dawniej nie rozumiałem tego kubka. Dziś bym mordował, gdy ledwo wstanę ...

źródło: comment_O25Ob1KwqPu9sr8peIxMDcGA4JTa2uHa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, polecicie jakiś ekspres ciśnieniowy do 1500 zł? Mama zastanawia się nad Krupsem albo Delonghi, ale wiem, że tutaj sporo kawoszy i może polecicie jakiś konkretny, sprawdzony model. :) #kawa #kawatime
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mircy spod tagów #kawa i #kawatime a może i #ekspresdokawy (0 obserwujących)

czy żart na #primaaprilis w postaci wsypania pieprzu czarnego/zielonego/ziołowego ziarnistego w miejsce kawy może być szkodliwe dla ekspresu i być trudne do usunięcia standardową procedurą odkamieniania?

bo zrodził mi się w głowie ten pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kawa #kawatime jaki polecacie express do kawy do 3k zł? coś do domu żeby samo robiło jakieś fajne kawki i się samo myło ( ͡° ͜ʖ ͡°). o krupsie czytałem pochlebne recenzje, prawda to czy dobry PR?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lanyponiedzialek #smingusdyngus i #truestory

Co roku skradam się do siostry z butelką wody nr1, kiedy jeszcze spi (a przynajmniej udaje), a ona spod poduszki swoja butalką wody nr2 i lejemy po domu po scianach, ogólnie woda wszedzie i ojciec sie dołącza z butelką wody nr3, pies chce załagodzić sytuację, szczeka biega ale mu też się obrywa.
Mamełe w łazience się zamyka i zajęte, a każdy mówi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Czyść automat do kawy
- zostaw na noc wodę z octem w automacie
- zapomnij o tym occie i dolej rano trochę świeżej wody
- wypij soczystego łyka kwaśnej kawy
- wypluj wszystko w kuchni.....

´lepszy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach