via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@HuLLaJNoGa: Nie mam zielonego pojęcia ale po take two trzeba sie bylo spodziewać że takie coś zrobią.Mi sie lampka czerwona zaświeciła jak zaczeli pozywać modderów bo gdyby to było naprawde dobre to by mieli modderów i ich prace gdzieś.
  • Odpowiedz
Żona jednego z kierowców zadzwoniła do firmy i pyta, czy DKVką można zapłacić za usługę prostytutce? Bo jak tak, to żeby zablokować kartę, bo mąż napewno tak zapłaci..
#j--------e że Darek wytrzymuje z tą debilka to jest dziwne.
#bekaztransa #zycietruckera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wierzę.
Dostałem w robocie zlecenie żeby przykładowo zrobić na pokaz dla inwestorów jedną rzecz i dokładnie sprawdzić co ile czasu zajmuje. I przydzielony zostałem do tego ja oraz jeden różowy pasek.

Są to rzeczy którymi zajmujemy się średnio 10 dni w miesiącu.
No i do tej pory każdy kto się tym zajmował traktował to dosyć luźno - roboty na 3-4h a rozciągało się na cały dzień.

Dla
BananowyKrol - Nie wierzę.
Dostałem w robocie zlecenie żeby przykładowo zrobić na po...

źródło: comment_1634812207Vf8nCEpPgK243khSdw6iej.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gigamesh: XD Witam niewolnika. A za pol roku jak znowu do tego usiadzie to sie okaze, ze zamiast 8h na spokojnie to przeciez mozna to zrobic w 2h z potem lejacym sie po dupie bo ostatnio Anetka zrobila w 2h. I po 8h pracy nadajesz sie tylko do p----------a sie z browarem przed TV. Zero czasu i checi na rozwoj, sport i umierasz w wieku 68 lat bo cale zycie
  • Odpowiedz
@ApesHODL: "...nie bedziesz dilowac z konsekwencjami". Tylko bedziesz placil alimenty przez 18 lat jesli to ty zalales pod sam korek ale nie, to nie sa konsekwencje wiec sie nie odzywaj 'menszczyzn0'!
  • Odpowiedz
ja kiedyś dzwoniłem przy okienku udając, że z kimś rozmawiam. Nikt nie odebrał, a panie sobie siedziały i sączyły kawusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LubieGroszek: Nie chciały ci przeszkadzać w rozmowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Walenciakowa:

mowimy o tym samym systemie immunologicznym ktory np przy hiszpance doprowadzil do smierci 50 mln. W duzej mierze mlodych?

Porównujesz chorobę z czasów kiedy medycyna była w powijakach, która zdziesiątkowała populację młodych, dla wirusa którego śmiertelność oscyluje wokół przewidywalnej długości życia? Ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja p------ę. Wystawiłem na olx kurtkę rowerową, niewiele używaną, dałem za nią 120 chyba, wystawiłem za 40 ziko, żeby jakieś tam pieniądze jednak były czyli zeby 30 chociaż ugrać. Ile ludzi dawało dychę to nie zliczę. Rozmiar podany wyraźnie, wszystkie dlugości, a i tak kolejne milion pytań nawet o wysokość kołnierzyka czy długość uchwytu zamka. Nosz ja p------ę, stwierdziłem, że nie sprzedaję, niech siedzi w szafie. Nigdy więcej ubrań na olx.
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedys_bylem_fajny: no to szybko sie poddajesz ja sprzedalem nawet uzywane (bdb stan) spodnie, tez pytali a ktos w koncu kupil. Nie zlicze idiotek ktore umawialy sie po odbior ale "cos mi wypadlo" i nie przyjechaly. Dodaje takich do obserowanych i jak cos wystawia to ktos bedzie tak samo albo gorzej zawracal dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bsl: @Kryspin013: Do tego zmienianie trybu konsoli z PAL na NTSC i odwrotnie, instalowanie gier z płyty bezpośrednio na dysk, co umożliwia ww wspomniane modowanie ich.
  • Odpowiedz
@TiDiEj: NO DZIEŃ DOBRY, CHCIAŁEM OGÓŁEM DLA WAS OGÓŁEM POWIEDZIEĆ, DZISIAJ ROBERT KUBICA CHCIAŁ MNIE WYRZUCIĆ, DZISIAJ NIEDZIELA WYŚCIGOWA JEST, CHCIAŁ WYRZUCIĆ MNIE Z BOLIDU
  • Odpowiedz