Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Jak ja tego kuźwa nienawidzę kiedy ludzie, szczególnie karyny z bombelkami nie pakują zakupów tylko czekają z tym aż zapłacą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Potem kasjerka zamiast zaczekać miesza moje zakupy z tymi poprzedniego klienta...

#karyna #patologiazmiasta #patologiazewsi ##!$%@? #rakcontent #bekazpodludzi
PanBulibu - Jak ja tego kuźwa nienawidzę kiedy ludzie, szczególnie karyny z bombelkam...

źródło: comment_1638021217KZeDcZ5yv8iB3gYyh8kiz9.jpg

Pobierz
  • 12
@PanBulibu: Skąd ja to znam, oczywiście w trakcie tego czekania gapią się na ręce kasjerowi albo w telefon i przez myśl nie przejdzie im, aby w tym czasie zajrzeć w czeluści worów zwanych "torebką" i wydobyć z nich portfel albo kratę. Dopiero jak zostaną poproszone to łaskawie zaczną tego szukać oczywiście z przerwą na decyzję czy zapłacą kartą czy gotówką, trzy razy zmieniając jeszcze zdanie.
@PanBulibu: nie tylko karyny z bombelkami niestety. Jest po prostu grono nieogarów, szczególnie kobiety tak mają, zamiast #!$%@? zapakować zakupy i mieć przygotowany portfel, kasę czy kartę, to najpierw musza zapakować, potem pogmerać w tych #!$%@? przepastnych neseserach, w których ni #!$%@? nic nie znajdziesz szybko. Choć mi się raz trafił typ co podobnie zrobił. #!$%@? na szczęście zapłacił dość szybko, ale zanim się ogarnął z pakowaniem (miał kilka rzeczy dosłownie)