Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

technojezus
- 0

darek-jg
via Wykop- 1
@technojezus: nie Wiem jak u ciebie ale u mnie paczkomaty obsługuje inny kurier niż przesyłki na adres i jak była u tego drugiego na samochodzie to pierwszy nie miał szans żeby do paczkomatu włożyć. Zauważyłem że z Allegro dostarczają w soboty bo widocznie tak mają w umowie natomiast z olx zawsze przeleży do poniedziałku

maks112
via Wykop- 0
@darek-jg: Nie, to tak nie działa. Paczka przekierowaną moze umiescic kurier, który zabrał ją z magazynu - to jest najlepsze i najprostsze doręczenie. DEBIL i tyle
- 0
Kurcze fajnie że paczka z Chin do Holandii idzie mniej niż 7 dni, natomiast z Holandii do Polski idzie już ponad tydzień i końca nie widać w sensie status się nie zmienia. Ona chyba idzie na piechotę by być zeroemisja xddd
#aliexpress #postnl #inpost #zakupyzchin
#aliexpress #postnl #inpost #zakupyzchin
@b4a3: Może być już w Polsce tylko nie ma aktualizacji. Czasem dostaje paczkę a widnieje, że jest jeszcze w Holandii
Kurcze fajnie że paczka z Chin do Holandii idzie mniej niż 7 dni, natomiast z Holandii do Polski idzie już ponad tydzień
@b4a3: 2 miesiące temu to widziałem NL posta który jeszcze do polski nie wjechał, a tu kurier inpostu dzwoni, że u sąsiada zostawił... Przyszła sobie z nową etykietą, cóż muszę apkę inposta założyć zanim będę coś zamawiał.
#inpost jak zamówiłem wczoraj pewną rzecz i dzisiaj zostanie wysłana to będę miał dopiero w poniedziałek? w sobote do paczkomatów nie dostarczają?
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: Odpowiem klasykiem. https://www.youtube.com/watch?v=CZH5ZdxXNls

@ciapatyplisdontbrejkmajhart: u mnie dostarczają w sobotę, ale nigdy nie wiesz
- 0
@Pan_Slon podniecasz się bo akurat kurier był w paczkomacie, równie dobrze może leżeć parę godzin.
- 0
podniecasz się bo akurat kurier był w paczkomacie, równie dobrze może leżeć parę godzin.
@sberatel: sek w tym, że regularnie ten paczkomat jest opróżniany i często nawet ok 18-19 godzinie paczki wychodzą - tym się podniecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Szef InPostu wkurzony na fejk reklamy na FB i Instagramie

Szef operatora największej liczby automatów paczkowych w Polsce opublikował na swoim profilu na platformie LinkedIn emocjonalny post, w którym stanowczo mówi DOŚĆ patologii na Facebooku i Instagramie. Na obu pojawiły się bowiem sponsorowane, oszukańcze reklamy, wykorzystujące wizerunek Brzoski...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop
- 0
@Moh1kanin: musisz znaleźć taką na kółkach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mamabijeatataniezyje: mają umówione czasy odbioru, kurier wpada odebrać paczki, które zdążył przygotować sprzedawca, no i po zakupie ktoś po prostu zdążył jeszcze przygotować twoją
@mamabijeatataniezyje: a zobacz takie militaria.pl, zamawiasz o 23 paczkę, o 9 rano jest w paczkomacie...
2
Deepfake z Rafałem Brzoską. Identt potwierdza spreparowane video

Wczoraj po raz kolejny na Facebooku i Instagramie ukazał spreparowany materiał video na temat Brzoski i jego rodziny.
z- 3
- #
- #
- #
Mieszkam sobie na wsi
Dziś podjeżdża sobie kurier pod bramę i trąbnął ze dwa razy zanim się zatrzymał
Wychodzę po paczkę i zwracam mu uwagę, że proszę by więcej nie trąbił i czy w mieście też tak trąbi, tu jest dzwonek, proszę go używać.
Oburzył się, zaczął się sapać bardzo, że w regulaminie inpostu jest że jak kurier się psa boi to może trąbić, że mam tabliczkę zdjąć to on przestanie trąbić
Dziś podjeżdża sobie kurier pod bramę i trąbnął ze dwa razy zanim się zatrzymał
Wychodzę po paczkę i zwracam mu uwagę, że proszę by więcej nie trąbił i czy w mieście też tak trąbi, tu jest dzwonek, proszę go używać.
Oburzył się, zaczął się sapać bardzo, że w regulaminie inpostu jest że jak kurier się psa boi to może trąbić, że mam tabliczkę zdjąć to on przestanie trąbić
Słusznie mu zwróciłem uwagę
- Tak 38.3% (23)
- Nie 61.7% (37)
@walking_on_the_moon: jeśli faktycznie masz psa i tabliczkę, to niesłusznie.
@walking_on_the_moon: Tak jak normalnie szkaluję kurierskie zwierzęta, tak następnym razem niech zrobi jak dhl czy dpd i piznie paczką przez płot to będziesz biegał na odgłos samochodu.
Ile razy żeby coś załatwić z wsiurami, musiałem drzeć się na całe gardło, bo kundel na obejściu wielkości byka, a wsiur skitrany pewno walił wódę za stodołą i nie słyszał.
Dzwonek na wiosce działa raz na ruski rok, więc w sumie się nie
Ile razy żeby coś załatwić z wsiurami, musiałem drzeć się na całe gardło, bo kundel na obejściu wielkości byka, a wsiur skitrany pewno walił wódę za stodołą i nie słyszał.
Dzwonek na wiosce działa raz na ruski rok, więc w sumie się nie
Mirki, mój powrót do domu chwilę się w czasie przedłużył i od kilku dni przedłużam paczkę w paczkomacie. Będę tam dopiero jutro wieczorem a mogę znowu przedłużyć do jutra do 12:40, faktycznie po tej godzinie już nie będę mógł odebrać czy tak czy inaczej zostanie do poniedziałku i nie muszę przedluzac?
#inpost
#inpost
- 1631
Mmm paczka w sobotę. Za co kocham Polskę? Za InPost, za Blik, za szybki i tani internet mobilny oraz stacjonarny. Niby żadne rewolucyjne odkrycia ale sprawiają, że życie jest lepsze
#inpost
#inpost
źródło: Screenshot_20240629-064552_InPost Mobile
Pobierz@plusikdziczku ano, piękne to. A prawda jest taka, że Poczta Polska to rak, który się przysłużył polskiemu e-commerce jak żadna inna firma. Dali bardzo dobry zły przykład i zmotywowali ludzi z pomysłami do działania.
@onepnch: Mój rekord to paczka w 15 minut. Okazało się, czego wcześniej nie ogarnąłem, że sklep z którego zamawiałem i paczkomat do którego zamawiałem są dosłownie obok siebie (po przeciwnej stronie ulicy). Czyli kurier odebrał paczkę i od razu wrzucił do paczkomatu docelowego. A się wtedy wkurzyłem, że zamiast darmowego odbioru osobistego zapłaciłem za "transport" paczki o jakieś 50 m :)
- 0
Czyli co, nadeszła ta chwila i #allegro kopnęło #inpost w 4 litery?
https://allegro.pl/kampania/allegro-delivery
Bo jak to inaczej rozumieć "Metody z programu Allegro Delivery są obowiązkowe, żeby otrzymać oznaczenie Allegro Smart! na ofertach." - ?
https://allegro.pl/kampania/allegro-delivery
Bo jak to inaczej rozumieć "Metody z programu Allegro Delivery są obowiązkowe, żeby otrzymać oznaczenie Allegro Smart! na ofertach." - ?
źródło: Screenshot 2024-06-28 17.47.25
Pobierz@emerjot: juz od kilku lat allegro wymaga kilku metod dostawy, teraz zmienili nazwy tych metod
@emerjot: podtrzymujemy współpracę z InPost, więc nadal możesz korzystać z ich usług, podczas składania zamówień na Allegro. Allegro Delivery to partnerski program dostaw dostępny dla klientów Allegro. W jego ramach możesz wybierać wygodne dla Ciebie dostawy do automatów paczkowych, punktów i na adres, mając pewność, że Allegro bierze odpowiedzialność za Twoją paczkę na każdym etapie jej podroży, w tym również za reklamację czy zwrot. Więcej informacji na temat usługi znajdziesz
#paczkomaty #inpost
Cześć!
Z rana wyjechałem z miasta i akurat teraz dotarła paczka do paczkomatu z Chin.
Trochę
Cześć!
Z rana wyjechałem z miasta i akurat teraz dotarła paczka do paczkomatu z Chin.
Trochę
- 0
@Kouros: beż sensu przedłużać o 7zl paczkę wartą 5zl. Tylko po to żeby odebrać 3h później. :/
@LudzieToDebile: w niedzielę to się jeździ przed świętami w grudniu xD
- 1
@essla: okej plusik
@kargulasty: Jak kolega wyżej pisał - paka i wszystkie dane są przypisane do skrytki. Kurier ma drukarkę i przed odbiorem drukuje etykiety, skanuje ją i otwiera mu się skrytka do niej przypisana. A jak nie ma drukarki to ma etykiety tymczasowe - małe naklejki z kodem kreskowym. Na oddziale są pracownicy od relabelingu, drukują i naklejają etykiety docelowe do paczek odebranych na etykietach tymczasowych :)
#inpost
Jeśli nadaje paczkę bez etykiety, to skąd kurier potem wie, która paczka na pace w busie jest czyja?
Jeśli nadaje paczkę bez etykiety, to skąd kurier potem wie, która paczka na pace w busie jest czyja?
skąd kurier potem wie, która paczka na pace w busie jest czyja?
@Dar_mlodziezy: z etykiety (którą sam naklei)
@Dar_mlodziezy nakleja swoją etykietę jak wyjmuje z paczkomatu
Wow, o 14:10 zamówiłam przedmiot na allegro, o 14:19 był już przygotowywany do wysłania, a o 14:37 został już odebrany od nadawcy. Fajnie #inpost i spoko sprzedawca z allegro
@rowerowa_panienka: raz sobie w Castoramie uchwyty przeglądam i strasznie podejrzana cena była, wbijam na allegro a tam za grosze ten sam produkt. Wziąłem zamówiłem, następnego dnia siedzę na kiblu i cyk powiadomienie, że paczka do odbioru, nawet 20h od zamówienia nie minęło. Czasem można dobrze trafić
- 2
- 0
#inpost #pocztapolska #kurier #allegro #zabka
wiem, że nasrałem tagami ale mam pytanie niecierpiące zwłoki
Potrzebuję nadać zwrot do sklepu z ubraniami. Gdzie stacjonarnie można kupić foliopaki? Czy na poczcie, albo w żabce da radę?
Pozdro
wiem, że nasrałem tagami ale mam pytanie niecierpiące zwłoki
Potrzebuję nadać zwrot do sklepu z ubraniami. Gdzie stacjonarnie można kupić foliopaki? Czy na poczcie, albo w żabce da radę?
Pozdro
Jak to jest w końcu z tym nadaniem w paczkomacie bez etykiety? Bo w apce mi kazało po prostu wrzucić przesyłkę do paczkomatu i tyle bez etykiety czy kodu, a teraz po kilku godzinach widzę w mailu, że napisali mi tam, żeby napisać na tym wyraźnie kod zwrotu. To w końcu to dojdzie czy nie dojdzie? Bo nie wiem czy rano wysyłać ponownie drugi raz, bo to coś uber-ważnego co musi dojść
@zmarnowany_czas dojdzie
ten kod im ułatwia jak coś pójdzie nie tak i tyle
ten kod im ułatwia jak coś pójdzie nie tak i tyle
- 0
@trotzig2586: no ja właśnie go nie napisałem, bo mi tak w apce podpowiedziało:
Na stronie mają:
"nie musisz naklejać etykiety ani pisać kodu, po prostu wrzuć do paczkomatu".
Na stronie mają:
Na paczce nie musisz już naklejać żadnej etykiety ani umieszczać
@Don_Kichot: ostrzeżenie dla firmy kurierskiej, że to nie nadawca wysłał rozwalone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























