Jak mnie irytuje #allegro od jakiegos czasu.Czy tez tak macie ze losowo zmienia wam zapamietany paczkomat #inpost na bieda allegroboxy 5 razy dalej? Nie zawsze zdaze wylapac i paczka leci do tego smietnika.

Od razu dodam:
- paczkomat inpostu nie byl pelny lub nieczynny, recznie ZAWSZE moge zmienic
- moderatorki forum allegro gadane twierdza ze ich algorytm dobiera najlepsza forme dostawy i dziala bez zarzutow. Twoj problem ze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bydloszarewegierskie: Tak, to zagranie allegro żeby skorzystać z ich dostawy, a nie InPostu. Wiele razy też tak miałem. Moderatorki allegro gadane w ogóle nie raz same sobie przeczyły raz mówiąc, że nikt nic nie zmienia czy żaden algorytm i pewnie wybierało się taki punkt oraz że zawsze pokazuje ten punkt jaki się wybierało, po czym zmieniały zdanie i że algorytm sam dostosowuje "najlepszą" dostawę. Brawo @allegro_pl
  • Odpowiedz
#inpost jak poczta? #kurier #rakcontent #wykopefekt

Słuchajcie, co zrobić jeśli ktoś nadał paczkę z dostawą kurierem przez inpost a nie ma możliwości warowania w domu między 9-17? Rozmawiałem z kurierem, żeby odstawił do paczkomatu, w opcjach przekierowania informowali mnie, że jest taka możliwość jednak po wejściu w aplikację nie ma takiej opcji, jest tylko....sąsiad. Tak się składa, że sąsiedzi też pracują, zostawienie na wycieraczce
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dudzixd: o tej porze to u mnie pod blokiem stoją 3 samochody więc już po pracy ale możliwe że u ciebie dłużej, nie ma reguły zwłaszcza jak paczka w doręczeniu nadal
  • Odpowiedz
#inpost
Często wam się zdarza żeby w skrzynce oprocz waszej paczki były jakieś inne?
U mnie to chyba drugi raz w tym roku że otwieram skrzynkę na przodzie moja paczka a za nią jakiś zwrot.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak mam przesyłkę do odbioru do 9 rano w Niedzielę, to czy mogę ją odebrać powiedzmy o 15? W znaczeniu, żeby nie wykupować żadnego przedłużania. W niedziele kurierzy nie jeżdżą, więc nie powinno być chyba problemu?

#inpost #paczkomaty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snowflake_: może tak może nie

odebrać przesyłkę po terminie możesz do momentu aż kurier jej nie zabierze

a czy ją zabierze czy nie to loteria, bo może się znaleźć jakiś, który robi weekendy i ci ją sprzątnie z przed nosa
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz kiedyś to kurła było https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inpost-brzoska-bezpieczny-list-pensje,156,0,2141852.html

Na kilka dni przed wypłaceniem pensji 1200 pracowników InPost za 10 tys. zł sprzedał swoją spółkę-córkę Bezpieczny List. Listonosze od nowego właściciela pensji nie dostają. Zamiast tego otrzymują wypowiedzenia. Właściciel InPostu Rafał Brzoska tłumaczy, że choć poprosi kupującego wyjaśnienia, to on, ze swoimi byłymi pracownikami nie ma już nic wspólnego.

KTO TO WIDZIOŁ PŁACIĆ K----M NIEROBOM
  • Odpowiedz