@Lifelike: ogólnie zabawne jest to, że większość ludzi myśli, że Australia to gorąco 365 dni w roku. Tutaj -6, ale poprzedni rekord wcale się dużo nie różnił. W 1994 było -24, więc nie wiem co to za "all time record". W samym tylko Sydney było -8.
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka prawie xD Imperium pomyka w zimnym wszechświecie ale odgłosy w przestrzeni kosmicznej to bujda bo jak sam napisałeś kosmos to raczej pustawe miejsce. Nawet przestrzenie międzyplanetarne są bliskie próżni, a im dalej od czegokolwiek tym bliżej próżni idealnej. No a jak nie ma ośrodka to dźwięk się nie rozchodzi
  • Odpowiedz