Wpis z mikrobloga

@ZenoChame: Przeznaczenie to totalne ścierwo, wyłączyłem po tym, jak się okazało że na dzień dobry dostajemy progiem 2 pn za 1 pkt statystyki xD Wg. mnie taki próg na start to jest brak szacunku do gracza i jego czasu. Zawsze wbijam sobie od razu 30% mieczem i 30 siły, dzięki czemu mniej więcej mogę iść czyścić na 5 poziomie okoliczne lasy z bestii. Tutaj tego nie zrobie, bo na 5 poziomie
@bary94pl: Dlatego chcę obczaić global moda. Co ciekawe początki grania sa w miarę nawet przyjemne i nie widać ohydnego antybalansu jaki wprowadził memorius na nudę mod może być dobry
@kacpervfr: A to nie jest tak, że global mod prędzej rozmiarem podobnym do starego returninga rebalance?
starego returninga rebalance


@Jarkendarion: A no racja, ale już stary rebalance jakościowo był lepszy od globala, a co dopiero najnowszy 2.0NB
Próbowałem zagrać za czasów reballanca, ale mnie odrzuciło bo był drewniany i brzydki
@kacpervfr: Ja returninga przeszedłem pół roku temu na najstarszym patchu 1.2 () na poziomie bardzo łatwym tak dokoksiłem moją postać, że jedynie trolle i orki elity omijałem do drugiego rozdziału ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)