wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 9

@universe115: bo to będą te studyjne nagrania, nie ścieżka z gry, mają to tylko trzeba to jeszcze odpowiednio porobić, skoro wyszedł mod co już prawie nikt nie wierzył, to soundtrack normalnie dodadzą tam w zawartości dodatkowej do goga, jak te grafiki, przy okazi tu nie może zabraknąć moich ziomków z zespołu Cronica z Jaworzna

Da się jakoś wyłączyć te losowe kombinacje zapadek w zamku po wczytaniu gry?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: to nie rób tego teraz, zadania nie znikną, ja na 5 lvl zacząłem 2 rozdział,l pierwszy rozdział rób tylko fabułę i jak najszybciej uzyskaj dostęp do miasta, zadania sobie można zrobić kiedy się chce
- 3
MI to przeszkadza o tyle, że mam pierwszy poziom otwierania i aż jeden wytrych
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: mozna wykuc wytrychy ale to ktos musi potwierdzic, czesto tez sklepikarze maja worki wytrychow po 12 sztuk tak jak paczki starozytnych monet.
Zreszta jak masz otwieranie na wyzszym poziomie to praktycznie otwieraja sie same albo wymagaja 2-3 ruchow max
A jak oczekujesz ze tworcy dadza Ci opcje oszukiwania na zasadzie load/save zeby oszdzecic wytrychy to
pytanie w spoilerze
- 1 8.3% (5)
- 2 23.3% (14)
- 3 68.3% (41)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gothic siema, co robić jak w komnacie ze skarbami w vardhall buguje się cutscenka? Postacie nic nie robią tylko się na siebie patrzą. Okno dialogowe tez się nie odpala, można to jakoś naprawić/obejść?
- 3
@Pejkol: cutscenka
źródło: comment_16422041945a8XnVuPoOZ1iMW8TrwQoQ.gif
Pobierz- 1
@Pejkol: wyjdź z gry i wczytuj do skutku, jak tylko ci się uda przejść cutscenkę to zapisz. Ja musiałem 4 razy próbować, niektórzy musieli i po 10, no lae mod ma tylko kosmetyczne bugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
- 1
@ktomizajalnazwy: @ktomizajalnazwy: no ta gra ma wlasnie syndrom gothica - po pierwszym rozdziale jest tylko praktycznie watek glowny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jest pare questów takich naprawde spoko - szukanie przekletych pierscieni, paczek od gremlinów, legendarnych broni czy skarbu kapitana Stalowobrodego.
- 0
@scietydrwal: Risen 2 to tragedia, nie polecam nikomu.
- 0
#gothic #kronikimyrtany
Kto mnie może nauczyć walki jednoręcznej ponad 30% w pierwszym rozdziale? Paulus w Silbach już nie daje rady więcej.
Kto mnie może nauczyć walki jednoręcznej ponad 30% w pierwszym rozdziale? Paulus w Silbach już nie daje rady więcej.
@Bonwerkz: poza miastem to tylko na farmie bermara, ale to 40% tylko
tu masz liste
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oh-2iMpMXG_optpVL1oAZ6_m8in2xMAGoLLhZQYHntU/htmlview?ouid=103725856005121829968&usp=sheets_home&ths=true&pru=AAABffvqBjAlpUW0HcGph4xdU2krDF6dg#
tu masz liste
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oh-2iMpMXG_optpVL1oAZ6_m8in2xMAGoLLhZQYHntU/htmlview?ouid=103725856005121829968&usp=sheets_home&ths=true&pru=AAABffvqBjAlpUW0HcGph4xdU2krDF6dg#
@Bonwerkz: pierwszy rozdział możesz olać i jak najszybciej dostać się do miasta, questy nie znikają, można je wziąć później, pierwszy rozdział jedź praktycznie tylko linie fabularną
W sumie to się pochwalę jakiego bydlaka udało mi się kiedyś zrobić, chyba wyższego poziomu się wbić nie da. Przynajmniej grając uczciwie. Kiedyś to się maksowało gothuca
#gothic
#gothic
źródło: comment_1642177941f2WdkCujNz040Uu4AYpVhj.jpg
PobierzCzy w #kronikimyrtany da się wygrać ten wyścig podczas szkolenia straży? #kiciochpyta #pytanie #gothic
@Ramzi96M: u mnie goscie biegli sprintem, ale przed meta sie zmeczyli i wygrałem, myślałem, że tak miało być xD
@Ramzi96M: no wlasnie u mnie zalaczyl sprint i sie przed metą zatrzymał i odpoczywał tak jak w innych misjach gdzie gonisz kogos i on w koncu sie zatrzymuje
moze coś go triggeruje i moze ten sprint wczesniej odpalic, jesli tak to zrobilem to przypadkiem
moze coś go triggeruje i moze ten sprint wczesniej odpalic, jesli tak to zrobilem to przypadkiem
- 4

@vensooo: Marvin, dobrze że jesteś

- 8
@jerry_owies: Oj nie byczku to tak nie działa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Aż zrobiłem poprawioną, skróconą wersje zamieniając jeszcze jakiegoś frajera Fabio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 1
@ementees: niech Ci bozia wynagrodzi w tłustych dzieciach, a miałem napisać po prostu "to se skróć" ale ordynaryzm nie jest w mojej naturze
Da się przepisać zwój przemiany w cieniostwora na stole do przepisywania zwojów?
Naprawionej jest lelvelowanie podczas przemiany w potwora? Nie ma żadnych bugów z niedodawaniem punktów HP i z bonusami z biżuterii?
#kronikimyrtany #gothic
Naprawionej jest lelvelowanie podczas przemiany w potwora? Nie ma żadnych bugów z niedodawaniem punktów HP i z bonusami z biżuterii?
#kronikimyrtany #gothic
- 0
@TuTurLekria: Polecę na F8 i sprawdzę, potem wczytam. Co do levelowania jakby kogoś to interesowało to u mnie dodało 12HP.
- 4
Ogólnie bardzo ograniczone jest przepisywanie, tylko te w miarę podstawowe zaklęcia ale też umiejętność kosztuje tylko 5 PN.
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: @TuTurLekria: z tego co wiem to po prostu ksiazka z ktorej sie uczymy ma wzmianke ze w niej sa tylko zaklecia adanosa uwzglednione. Pewnie sposob tworcow moda zeby kazdy sobie nie biegal z zapasem deszczu ognia/przyzwania demona/cieniostwora w kieszeni.
Co polecacie po skończeniu Archolos? Po skończeniu tego moda ma głód na więcej Gothica. Do tej pory nie interesowałem się za bardzo istniejącymi modami do gry. Szukam czegoś w rodzaju Kronik Myrtany tj. dodatkowej historii osadzonej w świecie Gothica. Najlepiej żeby poziom trudności był zbliżony do tego KM:Archolos a długość moda taka sama albo krótsza.
#gothic
#gothic
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Co polecacie po skończeniu Archolos?
@marcinRGZ: przejść je ponownie, serio. Nie znajdziesz nic z modów do Gothica na podobnym poziomie.
Natomiast jeśli chcesz doświadczyć moda na podobnym poziomie ale z innego uniwersum to polecam Enderal: Forgotten Stories do Skyrima. Również jak Kroniki dostępny na Steam.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@taksezyjepowolutku: był tu wczoraj jakiś cebulak co 5zł na gre nie chciał wydać, zostawcie mu jeden klucz xD
@taksezyjepowolutku: uuu na bogato, z modami chce grać :) ja to się cieszę że mi po kilku godzinach kombinowania czyste kroniki poszły bez wywalania tego access violation 2.6
- 0
dajcie link do dx11 pod g2:nk
#gothic
#gothic




















#gothic #youtube #gry