Pierwszy raz przechodze #gothic a wy zazdrośni
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Desire22
- 3

Sandrinia
via Wykop- 3
@Desire22: trochę tak
#gothic taka ciekawostka kiedyś na lekcji wosu w gimnazjum puścili nam film o uzależnieniach od gier i przez chwilę był tam Gothic 2 ktoś może wie gdzie to znaleźć? xD
@ferdynand-kiepski1998: nie mam pojęcia ale podpinam się do pytania xd
konto usunięte via Wykop
- 4
@ferdynand-kiepski1998: ten film miał racje, ostatnio taką mam ochote na goticzka że aż mnie trzęsie normalnie, chyba trzeba kolejne przejście zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file5055061884594713737
Pobierz@Corvus_Frugilagus: I co było dalej?
- 4
@vanbolko Sceny +18 z wsadzania Uriziela w kopiec rudy, nie pokaże bo nie chcę dostać bana( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wimix21: Powiedzmy sobie szczerze, przyszedłeś tu tylko po to, żeby móc pocałować Wrzoda w dupę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 3
@gehenna_potomkiem_weza: żeby móc pocałować w dupę @ProstyHuop
Trzeba na wszelki wypadek zmonetyzować wszystko co się da z marki, gdyby remake okazał się nieprzynoszącym pieniędzy gniotem
Gothic: A Shadow’s Quest to zapowiedziana gra planszowa, w której wcielimy się w rolę Cienia w czasach Kolonii Karnej. Jest to kolejny projekt w świecie Gothica pod szyldem THQ Nordic. Został ogłoszony na Gamefound, czyli założonej 4 lata temu platformie crowdfundingowej, ułatwiającej wydawanie gier.
Opis gry
Rozgrywka w Gothic: A Shadow’s Quest będzie miała miejsce jeszcze przed
źródło: image
Pobierz@Imperator_Wladek: No niestety, thq jest wydawcą takim jakim jest.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jarkendarion: mówi o lojalności solidarności i pomocy więc chciałbyś żeby zdradził gomeza i poszedł do lee zdradzając wszystkie swoje ideały?
@Jarkendarion: Thorus jest przede wszystkim lojalny wobec siebie

@ParowczanyJezdziec: To wina tych świrów z sekty!
@ParowczanyJezdziec: 100% prawdy
- 11
konto usunięte via Wykop
- 3
@kacpervfr: czyli muszą mieć grę już w jakimś grywalnym stanie. Jak dobrze pójdzie to na boże narodzenie zagramy, co prawda w 2030 roku, no ale już bliżej niż dalej.
@kacpervfr Napisali że pierwsze cztery rozdziały są grywalne. Łącznie ma być ich sześć. Jest szansa że skończą pod koniec 2026. Akurat na dwudziesta rocznicę premiery G3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
#kronikimyrtany #gothic
Udało mi się przejść po raz drugi kroniki myrtany tym razem jako mag, wyciągając z gry tyle ile się dało pod względem ilości doświadczenia oraz bonusów, czas przejścia zajął około 105 godzin. Magiem w początkowych rozdziałach trzeba bardzo kombinować przed osiągnięciem 4 rozdziału kiedy to możemy już wyuczyć się 3 oraz 4 kręgu magii, runy 4 kręgu powodują że gra staje się bardzo łatwa.
Mistrzów czeladnictwa
Udało mi się przejść po raz drugi kroniki myrtany tym razem jako mag, wyciągając z gry tyle ile się dało pod względem ilości doświadczenia oraz bonusów, czas przejścia zajął około 105 godzin. Magiem w początkowych rozdziałach trzeba bardzo kombinować przed osiągnięciem 4 rozdziału kiedy to możemy już wyuczyć się 3 oraz 4 kręgu magii, runy 4 kręgu powodują że gra staje się bardzo łatwa.
Mistrzów czeladnictwa
źródło: temp_file4113726484420873066
Pobierz@pablo945: Trochę kronikom brakuje do poziomu mrocznych tajemnic, a o dubbingu nawet nie wspomnę.
@pablo945: Gra magiem jest bardzo przyjemna, zgadzam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem warto łączyć go ze zręcznością i bronią 1h na wcześniejszym etapie gry, wtedy nie jest trudno, bo broni na zręczność jest w Kronikach multum i jest z czego wybierać.
Zastanawiam się jak wbiłeś 66 poziom? Ja czyściłem dokładnie całą mapę z potworów, robiłem wszystkie questy, wykorzystywałem bonusy, a skończyłem z tego co
Zastanawiam się jak wbiłeś 66 poziom? Ja czyściłem dokładnie całą mapę z potworów, robiłem wszystkie questy, wykorzystywałem bonusy, a skończyłem z tego co
- 4
#gothic Świąteczne pozdrowienia od Odyssee Modteam i ode mnie też.

- 16
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 94
konto usunięte via Wykop
- 0
@JamaloV8: a dobra chyba wiem. Chłop nazywa sie sobota? Nie byl jakims znaczacym npc w g3 bo go nie pamietam
- 14
@Itslilianka: Tak, to asasyn o imieniu Sobota
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@freshmanR: to już nieśmieszne
- 2
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: niestety, najszybsze zaruchanie mema na wykopie
- 1
- 13
#gothic
XD po tylu latach grania odkryłem, że na tyldzie bezi wchodzi w pozycję bojową używając samych pięści, bez wyjmowania broni.
XD po tylu latach grania odkryłem, że na tyldzie bezi wchodzi w pozycję bojową używając samych pięści, bez wyjmowania broni.
Chyba znalazłem dobry addon do gothic 2 noc kruka. Zawsze miałem te bolączki, że mamy tylko giga new balance, którego rozmiary są zbyt obszerne i naćkane wszystkiego, atariar, varus biker, nostalgic niewiele wnoszą, a jedyną opcją był stary returning rebalance i global mod.
Addon o nazwie kowal bezimienny bohater ma to co lubię: rozbudowany poziom craftinu, mogę wyrabiać magiczne bełty za niewielką cenę składników, mogę wykuwać pancerze, przekuwać pancerze, tak samo z
Addon o nazwie kowal bezimienny bohater ma to co lubię: rozbudowany poziom craftinu, mogę wyrabiać magiczne bełty za niewielką cenę składników, mogę wykuwać pancerze, przekuwać pancerze, tak samo z
źródło: 6
Pobierznetbeka z obozem w klasztorze zmiennokształtnych
@Jarkendarion: o boże pamietam ten wątek ze starego returninga xD a ten mag wody to chyba z varusa wziety. No nic z braku laku moze sprawdze tego moda
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gothic pamiętamy że fabiosek oszukiwał z dziejami khorinis
źródło: 1000013493
Pobierz@ferdynand-kiepski1998: Fabiosek był zaangażowany w prace przy różnych modach do Gothica, np. Dirty Swamp
konto usunięte via Android
- 2
@Bromatologia: uguem to dobry chłopak był, dzień dobry zawsze na klatce mówił. Szkoda tylko, że masowo zgłaszał filmy dotyczące dziejów i celowo wprowadzał w błąd na temat stanu prac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
@CrazyxDriver: bez kitu, wyglada jak nowy oboz xD

























