wpisy
Najnowsze
Archiwum

#gothic #gry #niemiecki
Czy jest jakiś sposób żeby zapauzować dialog w gothicu? Uczę się niemieckiego i czasami chciałbym sobie dać pauze i sprawdzić w słowniku co dane słowo znaczy ale dialogi zbyt szybko przelatują. Marvin + f9 pauzuje gre, ale okienko dialogowe znika po chwili. Są jakieś mody które mają taką funkcje?
Czy jest jakiś sposób żeby zapauzować dialog w gothicu? Uczę się niemieckiego i czasami chciałbym sobie dać pauze i sprawdzić w słowniku co dane słowo znaczy ale dialogi zbyt szybko przelatują. Marvin + f9 pauzuje gre, ale okienko dialogowe znika po chwili. Są jakieś mody które mają taką funkcje?
@facet_od_skrybania rób screenshoty. Co prawda to nie jest to samo, ale za to będziesz miał bardzo dużo czasu na sprawdzenie w słowniku
- 9
@Imperator_Wladek: Dobra już znalazłem wygodniejszy sposób, zostawie go jakby ktoś też kiedyś szukał -
Pobrałem ten program z githuba- https://github.com/ryanries/UniversalPauseButton - Koniecznie wersja 1.0.4 i po jego uruchomieniu mogę zapauzować dowolną gre przyciskając na klawiaturze przycisk Pause. Działa w gothicu także git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobrałem ten program z githuba- https://github.com/ryanries/UniversalPauseButton - Koniecznie wersja 1.0.4 i po jego uruchomieniu mogę zapauzować dowolną gre przyciskając na klawiaturze przycisk Pause. Działa w gothicu także git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #gothic
Takie pytanie ktoś próbował jakoś wgrywać mody do Gothica na Nintendo? oczywiście po przeróbce bo mnie ciekawi
Takie pytanie ktoś próbował jakoś wgrywać mody do Gothica na Nintendo? oczywiście po przeróbce bo mnie ciekawi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ParowczanyJezdziec: 2 albo 3, to trochę też zależy jak wyglądają inne ikonki.
@ParowczanyJezdziec: Tu jedynka nawet lepsza niż 3. Dwójka wydaje się być bardziej uniwersalna, ale 1 też spoko.
- 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SamBeliar: chłop co nie płaci ubezpieczenia strażnikom obozowym, nie boisz się?
- 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Chrum_Master: udało mi się jednego zaciukac ale dwa zaczęły gonić i s----------m
@KhalTanio: Jeśli uda ci się trafić ścierwojada zanim on dziobnie ciebie, jak najszybciej wyprowadź kolejne uderzenie. Przy odrobinie szczęścia uda ci się go pokonać bez zadraśnięcia.
#gothic
Lepszy wgląd na Beziego. Interfejs to nadal generyczny syf i oświetlenie bez zmian względem dema. Widać, że teraz kowalstwo będzie wymagać więcej interakcji co na plus. Poza tym, nurkowanie będzie skillem. Będzie trzeba wydać punkty nauki, żeby nurkować lepiej/dłużej strzelam. Dodatkowo okradanie będzie zza pleców, nie z dialogu. Coś jak w new balance, jeśli ktoś grał to wie. Nadal podtrzymuję opinię, że jedyna zaleta tego remaku to lokacje, co
Lepszy wgląd na Beziego. Interfejs to nadal generyczny syf i oświetlenie bez zmian względem dema. Widać, że teraz kowalstwo będzie wymagać więcej interakcji co na plus. Poza tym, nurkowanie będzie skillem. Będzie trzeba wydać punkty nauki, żeby nurkować lepiej/dłużej strzelam. Dodatkowo okradanie będzie zza pleców, nie z dialogu. Coś jak w new balance, jeśli ktoś grał to wie. Nadal podtrzymuję opinię, że jedyna zaleta tego remaku to lokacje, co
źródło: 1212
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#kronikimyrtany #gothic
W końcu udało się, skończyłem grę po raz pierwszy.
Szczerze? Wielki szacun za odwalenie tak świetnej roboty. Stworzenie tak naprawdę nowej gry.. Wow!
Poszlo mi chyba całkiem nieźle. Niestety już chyba nie miałem aż tak dużo zapału żeby samemu szukac/Kminic, więc czasem wspomoglem się solucjami.
Czy
W końcu udało się, skończyłem grę po raz pierwszy.
Szczerze? Wielki szacun za odwalenie tak świetnej roboty. Stworzenie tak naprawdę nowej gry.. Wow!
Poszlo mi chyba całkiem nieźle. Niestety już chyba nie miałem aż tak dużo zapału żeby samemu szukac/Kminic, więc czasem wspomoglem się solucjami.
Czy
źródło: 1000013457
Pobierz@nightmarenight Myślę że jednak warto po jakimś czasie przejść kolejny raz, choćby żeby pograć w obu gildiach, zresztą jak przeszedłem to już 4 razy i wciąż w wielu questach nie wybierałem wszystkich rozwiązań. Poza tym za jakiś czas wydadzą wersję 2.0 więc jest kolejny powód żeby do Kronik wrócić
@nightmarenight czekam na updated 2.0, zobaczymy co tam upichcią bo zapowiada się ciekawie

@Bury_Zenon: Mój mąż uważa inaczej.
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@KingRStone: co sobie odblokowałeś z jetpackiem. Przecież można mu tylko trochę poprawić czas trwania, odblokowuje się latanie nieskończone dopiero po zabiciu ostatniego bossa. Mimo opini w elex 1 grało mi się znośnie, z sentymentu na 6/10 bym ocenił, optymalizacja też jako taka była, elex 2 to regres pod każdym względem.
@Uuroboros: ciekawe dla mnie Elex 1 i 2 to topka gier w ogóle. Dałbym tak z 9/10
@SamBeliar:
♫ my chcemy prawa i sprawiedliwości ♫
♫ my chcemy prawa i sprawiedliwości ♫
- 2
- 15
źródło: ioaqcp35zzte1
Pobierz- 7
- 6
#gothic Wiedzieliście, że inspiracją Magów Ognia w Gothic byli Kapłani Ognia ze starożytnej Syrii?
Kapłani świątyni ognia w Emar (współczesna północna Syria), ok. XIV w. p.n.e.
Zdjęcie przedstawia inscenizację opartą na odkryciach archeologicznych z terenów starożytnego miasta Emar, położonego nad Eufratem (dzisiejsza północna Syria). Miasto to znajdowało się na pograniczu wpływów kultury huryckiej, mitannijskiej oraz hetyckiej. Przedstawieni mężczyźni odziani są w rekonstrukcje ceremonialnych szat przypisywanych kapłanom odpowiedzialnym za rytuały ognia w świątyniach
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kisioj: Kultów ognia było w historii pewnie nie wiele mniej niż samych religii. Więc teoria mocno naciągana.
@Kisioj: co do wyglądu (i choćby klasztoru magów ognia na wyspie Khorinis) inspiracja była dużo bardziej przyziemna. Sama koncepcja Boga w trzech osobach, to też mocno zakorzeniona w chrześcijaństwie. Znam chyba wszystkie wywiady z twórcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kręgi wzięto prosto od celtów czy wzorowania się na Stonehenge
Kręgi wzięto prosto od celtów czy wzorowania się na Stonehenge
źródło: 276776_Franciszkanie_x_3_C1200x1200-bGDVb4.png
Pobierz


























źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierzźródło: image
Pobierz