ui nadal wygląda okropnie, zero jakiegokolwiek designu, wygląd takiej typowo korpo gierki bez żadnego ciekawego spinu, całkowicie soulless


@Pally: to już wiemy, ale teraz mówimy o rimejku
  • Odpowiedz
#gothic #gry #niemiecki
Czy jest jakiś sposób żeby zapauzować dialog w gothicu? Uczę się niemieckiego i czasami chciałbym sobie dać pauze i sprawdzić w słowniku co dane słowo znaczy ale dialogi zbyt szybko przelatują. Marvin + f9 pauzuje gre, ale okienko dialogowe znika po chwili. Są jakieś mody które mają taką funkcje?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Lepszy wgląd na Beziego. Interfejs to nadal generyczny syf i oświetlenie bez zmian względem dema. Widać, że teraz kowalstwo będzie wymagać więcej interakcji co na plus. Poza tym, nurkowanie będzie skillem. Będzie trzeba wydać punkty nauki, żeby nurkować lepiej/dłużej strzelam. Dodatkowo okradanie będzie zza pleców, nie z dialogu. Coś jak w new balance, jeśli ktoś grał to wie. Nadal podtrzymuję opinię, że jedyna zaleta tego remaku to lokacje, co
t.....5 - #gothic 
Lepszy wgląd na Beziego. Interfejs to nadal generyczny syf i oświe...

źródło: 1212

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kronikimyrtany #gothic

W końcu udało się, skończyłem grę po raz pierwszy.
Szczerze? Wielki szacun za odwalenie tak świetnej roboty. Stworzenie tak naprawdę nowej gry.. Wow!
Poszlo mi chyba całkiem nieźle. Niestety już chyba nie miałem aż tak dużo zapału żeby samemu szukac/Kminic, więc czasem wspomoglem się solucjami.

Czy
nightmarenight - #kronikimyrtany #gothic

W końcu udało się, skończyłem grę po raz pi...

źródło: 1000013457

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nightmarenight Myślę że jednak warto po jakimś czasie przejść kolejny raz, choćby żeby pograć w obu gildiach, zresztą jak przeszedłem to już 4 razy i wciąż w wielu questach nie wybierałem wszystkich rozwiązań. Poza tym za jakiś czas wydadzą wersję 2.0 więc jest kolejny powód żeby do Kronik wrócić
  • Odpowiedz
  • 0
@KingRStone: co sobie odblokowałeś z jetpackiem. Przecież można mu tylko trochę poprawić czas trwania, odblokowuje się latanie nieskończone dopiero po zabiciu ostatniego bossa. Mimo opini w elex 1 grało mi się znośnie, z sentymentu na 6/10 bym ocenił, optymalizacja też jako taka była, elex 2 to regres pod każdym względem.
  • Odpowiedz
Losowe przywołanie dało nam 2x czarnego trolla i WRZODA zombie xd nie przestaje zaskakiwać mnie ta modyfikacja. Przy okazji dobiegliśmy na farme onara i sprawdzaliśmy jakie losowe pancerze tam mają :)

#gothic #gothic2 #rpg
vensooo - Losowe przywołanie dało nam 2x czarnego trolla i WRZODA zombie xd nie przes...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Wiedzieliście, że inspiracją Magów Ognia w Gothic byli Kapłani Ognia ze starożytnej Syrii?

Kapłani świątyni ognia w Emar (współczesna północna Syria), ok. XIV w. p.n.e.


Zdjęcie przedstawia inscenizację opartą na odkryciach archeologicznych z terenów starożytnego miasta Emar, położonego nad Eufratem (dzisiejsza północna Syria). Miasto to znajdowało się na pograniczu wpływów kultury huryckiej, mitannijskiej oraz hetyckiej. Przedstawieni mężczyźni odziani są w rekonstrukcje ceremonialnych szat przypisywanych kapłanom odpowiedzialnym za rytuały ognia w świątyniach
Kisioj - #gothic Wiedzieliście, że inspiracją Magów Ognia w Gothic byli Kapłani Ognia...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach