Czy Magowie Wody mają prawo do przejęcia na własność starożytnych teleporterów rozsianych po wyspie?
O tym, i nie tylko, w najnowszym numerze Dziejów Khorinis!
Nie możecie tego przegapić.

Jeśli komuś podoba się pomysł Gothicowej parodii okładek tabloidów, to zapraszam do zaobserwowania tagu #nowinyzdoliny gdzie będę starał się wrzucać nowy numer co drugą niedzielę.

ps.
bary94pl - Czy Magowie Wody mają prawo do przejęcia na własność starożytnych teleport...

źródło: Numer 6

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #gry #heheszki #gothic
czy to nie Kiszak właśnie mówił, ze Gothic Remake Nyras Demo wygladało jak "weekendowy projekt jakiegoś studenta w Unrealu"? Bo jeśli to on, to świetnie się zestarzało, bo jego 2D gierka będąca klonem Vampire Survivors dzisiaj dostał "dewelopment update" w postaci przesuwania ikonek w menu xD (Ziemniaczula męczy temat od ponad ROKU)
miloszy - #kiszak #gry #heheszki #gothic
czy to nie Kiszak właśnie mówił, ze Gothic R...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arvin: ja ostatnio się odbiłem od odysei bo trafiłem na fatalnego buga i z innego save musiałbym nadrabiać coś koło 10h gry ale znowu aż się cały trzęse
  • Odpowiedz
@Arvin: Stary, co ci szkodzi? Wejdziesz tylko do menu, posłuchasz motywu przewodniego, ewentualnie obejrzysz intro. Potem szybka gadka z Xardasem, ogołocisz mu wieżę i przespacerujesz się do Khorinis pooddychać morskim powietrzem. Tylko tyle i nic więcej. Przecież nic się nie stanie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. A co to za szajs z tym tagiem #przegryw ?! Co to tu do cholery robi?! Słuchaj mnie
  • Odpowiedz
Ukradłem z reddita.
#gothic
Qwero - Ukradłem z reddita.
#gothic

źródło: 0znvl4x1wntg1

Pobierz

Który strój "bez zbroi" podoba Ci się najbardziej?

  • Gothic 1 53.1% (60)
  • Gothic 2 29.2% (33)
  • Gothic 3 17.7% (20)

Oddanych głosów: 113

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ferdynand-kiepski1998: tyle było wtop z preorderami, tyle ludzie narzekali, że to był ostatni raz jak kupili coś przed premierą i jak widać. Było to tylko zwykłe gadanie. Część ludzi chce się poczuć lepsza, kupując nieznany produkt o dzień czy tydzień przed premierą, by poczuć się lepszym, nawet jak to co kupili będzie warte połowę swojej ceny.
  • Odpowiedz
Matko bosko, dwa lata temu zrobilem sobie kolejny maraton wszystkich Goticzków. Dziś wyświetlił mi sie jakis post o jedynce i znowu aż mi siurek stanął i chce mi się znowu przejść wszystkie. Mam w--------o kompa, ogrywam w 4k/60120fps/55”/hdr/ultra super duper nowe tytuly, a tu pojawia sie jakas wzmianka o tak starej grze i jakby chlopa p---------a proca amora na nowo.

O co tu chodzi? O jakas nostalgie? Ta gra jest tak dobra?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwią mnie trochę te "narzekania" na cenę Gothic Remake.

Fakt, nie jest to gra z segmentu AAA, ale te gry mają ostatnio cenę 60 euro (260 zł), a niektóre dochodzą już do 70 euro (300 zł) jak Resident Evil Requiem czy Crimson Desert.

Czyli Gothic Remake i tak będzie tańszy od tych gier, bo cena to 50 euro, czyli 210 zł. Moim zdaniem cena jest adekwatna, zresztą tworzenie gier w dzisiejszych czasach do najtańszych
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Proktoanal: Ja takie same podejście miałem gdy Capcom zapowiedział remake Resident Evil 4. Remaki RE2 i RE3 były zrozumiałe, bo to były gry z czasów psx z statycznymi tłami, ale wydawało mi się, że RE4 nie zestarzał się aż tak bardzo i nie potrzebuje remake'u. Natomiast po wydaniu RE4 Remake uświadomiłem sobie jak bardzo się myliłem i uważam że to jedna z lepszych rzeczy jakie zrobił Capcom.
  • Odpowiedz