Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tether69

tether69

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8591
  • Znaleziska 478
  • Mikroblog 8113
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
tether69
tether69 6 godz. i 57 min temu
  • 4
jak lysy mowi prawde, a wyglada mi na takiego co mowi prawde to jest to na prawde popierdzielone
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 17 godz. i 59 min temu
  • 0
ogolnie slabizna ten rok tylko kwiecien i maj fajnie bralo
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@tether69: SELL IN MAY AND GO AWAY
  • Odpowiedz
tether69
tether69 18 godz. i 9 min temu
  • 0
rynek wycenia ze nie bedzie takich zajebistych zyskow z capexu hyperscalerow? dlatego mag7 spada? teraz niech tylko wyjda naglowki, ze moze tak duzo nie wydadza na cipy, to nasdaq ladnie sie obsunie
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MYexodus
MYexodus
MYexodus
18 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 7
@tether69: a co wczoraj wtedy wyceniał jak było 10% do góry?
  • Odpowiedz
freddd
freddd
przedwczoraj, 02:29:17
  • 4
Uwaga: nowe fakty, czyli jak zwykle - brak faktów

freddd - Uwaga: nowe fakty, czyli jak zwykle - brak faktów
SPOILER
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 przedwczoraj, 07:22:55 via Wykop
  • 0
@freddd: ale sklania sie ku teorii podobnej do lysego detektywa z gdanska co wyplynal 2 lata temu. fiat>bacowka>wschodni ochroniarze
  • Odpowiedz
tether69
tether69 20.06.2026, 17:17:31
  • 0
holenderska lakaka juz dwie bramy xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 19.06.2026, 07:50:28
  • 3
Od 1 lipca wchodzą ustawowe podwyżki dla lekarzy oraz innych pracowników ochrony zdrowia. Płace zasadnicze rosną o 8,82%. Co ważne, Ministerstwo Zdrowia planowało pierwotnie zamrożenie tych podwyżek i przesunięcie ich na kolejny rok, jednak po protestach środowisk medycznych rząd wycofał się z tych planów.

hahahahahahaha

w 2020 wydawalismy 100mld rocznie na nfz teraz w 2026 bedzie to 250mld i co jakosc uslug wzrosla? tu potrzebna jest rewolucja calego systemu.

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 17.06.2026, 09:10:10
  • 1
i cyk skrajna prawica za rok ma wladze xd
#polska
#polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69
Autor
17.06.2026, 09:23:04 via Wykop
  • 0
@Shadovek: jedyna szansa to pokoj na ukrainie i ten temat przestanie grzac i braunowcom zacznie spadac
  • Odpowiedz
tether69
tether69
Autor
17.06.2026, 09:28:28 via Wykop
  • 0
@Shadovek: raczej uwaga skieurje sie ku niemcom co zreszta juz widac w ostatnich dniach
  • Odpowiedz
tether69
tether69 14.06.2026, 17:14:11
  • 0
atmosferic
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4
12.06.2026, 13:30:05
  • 4
#f1 #f3 ale się Gładysz popisał xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 13.06.2026, 08:15:51 via Wykop
  • 0
@rz3zni4: dzis znowu popis XDDD
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 20:32:43
  • 0
przydalby sie jakis golodupiec wbiegajacy na boisko
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PROponujek
PROponujek
11.06.2026, 20:25:54
  • 2
Łysy z UEFA delektuje się swoim gównem

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 20:26:45 via Wykop
  • 1
@PROponujek: on chyba specjalnie ten mundial rozszerzyl po to by te slabe federacje go wybraly na prezesa?
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 19:02:17
  • 0
najdrozszy zawodnik rpa wg transfermarkt 8mln ojro. xd
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 18:59:48
  • 0
ochoa jeszcze gra ja pierdziele
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 17:58:44
  • 0
cup of life to top1 mundialu zdecydowanie
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 17:51:42
  • 0
fajne te nuty
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 14:54:12
  • 3
czyli teraz konferencje juz tylko beda bardzo grzeczne a zadymiarze albo beda bardzo szybko hamowani albo w ogole ich nie bedize. dobra zamykac frik fajty w polsce
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guavatape
guavatape
guavatape
11.06.2026, 15:20:30 via Wykop
  • 0
@tether69:
guavatape - @tether69:

źródło: 1500894682_5rom5p_600

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialy7665
Bialy7665
11.06.2026, 15:26:17 via Wykop
  • 0
@tether69: Teraz to będzie sie nazywało tetra czy gra aktorska i tyle
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 11:03:24
  • 3
ale wymyslili z tym space X. no ja perdziele hahaha majestat. wypuszczaja 5% float, obnizaja prog dla ulicy, specjalne warunki pod to by do nasdaqa weszli w 2 tygodnie, ogromny flow przyjdzie przez etfy zeby te 5% floatu kupic hahahahahhahaha najwieksze w historii swiata wał

ale biorac pod uwage powyzsze duza szansa ze do lipca pompa bedzie na tym, w sumie do momentu kiedy lockup sie skonczy i beda sypac papierem jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69
Autor
11.06.2026, 11:06:34 via Wykop
  • 2
@DymowKoneser: jutro gdzies po 19 naszego czasu otworza notowania spcx
  • Odpowiedz
tether69
tether69
Autor
11.06.2026, 11:16:32 via Wykop
  • 0
@assninja: no kazde ipo w trakcie sesji gdzies w okolicach 18-20 naszego czasu
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
10.06.2026, 19:52:31
  • 2
Zasadniczo giełda to zwykły h----d. Bo tak na prawdę nie wiesz czy zarobisz, a raczej stracisz. Tylko w kasynie jeśli już się uda zarobić to zarobisz dużo, a tu jeśli się już oda zarobić to zarobisz mało xD

I możesz sobie robić analizy spółek, analizę techniczną. Rysować po wykresach, pytać ekspertów.

A tu taki czitos sobie coś piernie na Twitterze i kurs się zmienia xD

Nagle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 10.06.2026, 19:58:55 via Wykop
  • 5
@Schwarzfahrer: co ty za glupoty piszesz xD
  • Odpowiedz
tether69
tether69 10.06.2026, 19:27:21
  • 9
to co trzeba brac rower i na glovo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking