rynek wycenia ze nie bedzie takich zajebistych zyskow z capexu hyperscalerow? dlatego mag7 spada? teraz niech tylko wyjda naglowki, ze moze tak duzo nie wydadza na cipy, to nasdaq ladnie sie obsunie #gielda
Od 1 lipca wchodzą ustawowe podwyżki dla lekarzy oraz innych pracowników ochrony zdrowia. Płace zasadnicze rosną o 8,82%. Co ważne, Ministerstwo Zdrowia planowało pierwotnie zamrożenie tych podwyżek i przesunięcie ich na kolejny rok, jednak po protestach środowisk medycznych rząd wycofał się z tych planów.
hahahahahahaha
w 2020 wydawalismy 100mld rocznie na nfz teraz w 2026 bedzie to 250mld i co jakosc uslug wzrosla? tu potrzebna jest rewolucja calego systemu.
czyli teraz konferencje juz tylko beda bardzo grzeczne a zadymiarze albo beda bardzo szybko hamowani albo w ogole ich nie bedize. dobra zamykac frik fajty w polsce #primemma
ale wymyslili z tym space X. no ja perdziele hahaha majestat. wypuszczaja 5% float, obnizaja prog dla ulicy, specjalne warunki pod to by do nasdaqa weszli w 2 tygodnie, ogromny flow przyjdzie przez etfy zeby te 5% floatu kupic hahahahahhahaha najwieksze w historii swiata wał
ale biorac pod uwage powyzsze duza szansa ze do lipca pompa bedzie na tym, w sumie do momentu kiedy lockup sie skonczy i beda sypac papierem jak
Zasadniczo giełda to zwykły h----d. Bo tak na prawdę nie wiesz czy zarobisz, a raczej stracisz. Tylko w kasynie jeśli już się uda zarobić to zarobisz dużo, a tu jeśli się już oda zarobić to zarobisz mało xD
I możesz sobie robić analizy spółek, analizę techniczną. Rysować po wykresach, pytać ekspertów.
A tu taki czitos sobie coś piernie na Twitterze i kurs się zmienia xD
#polityka