Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tether69

tether69

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8579
  • Znaleziska 476
  • Mikroblog 8103
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
tether69
tether69 1 godz. i 12 min temu
  • 1
i cyk skrajna prawica za rok ma wladze xd
#polska
#polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69
Autor
1 godz. temu via Wykop
  • 0
@Shadovek: jedyna szansa to pokoj na ukrainie i ten temat przestanie grzac i braunowcom zacznie spadac
  • Odpowiedz
tether69
tether69
Autor
54 min temu via Wykop
  • 0
@Shadovek: raczej uwaga skieurje sie ku niemcom co zreszta juz widac w ostatnich dniach
  • Odpowiedz
tether69
tether69 14.06.2026, 17:14:11
  • 0
atmosferic
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4
12.06.2026, 13:30:05
  • 4
#f1 #f3 ale się Gładysz popisał xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 13.06.2026, 08:15:51 via Wykop
  • 0
@rz3zni4: dzis znowu popis XDDD
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 20:32:43
  • 0
przydalby sie jakis golodupiec wbiegajacy na boisko
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PROponujek
PROponujek
11.06.2026, 20:25:54
  • 2
Łysy z UEFA delektuje się swoim gównem

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 20:26:45 via Wykop
  • 1
@PROponujek: on chyba specjalnie ten mundial rozszerzyl po to by te slabe federacje go wybraly na prezesa?
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 19:02:17
  • 0
najdrozszy zawodnik rpa wg transfermarkt 8mln ojro. xd
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 18:59:48
  • 0
ochoa jeszcze gra ja pierdziele
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 17:58:44
  • 0
cup of life to top1 mundialu zdecydowanie
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 17:51:42
  • 0
fajne te nuty
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 11.06.2026, 14:54:12
  • 3
czyli teraz konferencje juz tylko beda bardzo grzeczne a zadymiarze albo beda bardzo szybko hamowani albo w ogole ich nie bedize. dobra zamykac frik fajty w polsce
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guavatape
guavatape
guavatape
11.06.2026, 15:20:30 via Wykop
  • 0
@tether69:
guavatape - @tether69:

źródło: 1500894682_5rom5p_600

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialy7665
Bialy7665
11.06.2026, 15:26:17 via Wykop
  • 0
@tether69: Teraz to będzie sie nazywało tetra czy gra aktorska i tyle
  • Odpowiedz
tether69
tether69 11.06.2026, 11:03:24
  • 3
ale wymyslili z tym space X. no ja perdziele hahaha majestat. wypuszczaja 5% float, obnizaja prog dla ulicy, specjalne warunki pod to by do nasdaqa weszli w 2 tygodnie, ogromny flow przyjdzie przez etfy zeby te 5% floatu kupic hahahahahhahaha najwieksze w historii swiata wał

ale biorac pod uwage powyzsze duza szansa ze do lipca pompa bedzie na tym, w sumie do momentu kiedy lockup sie skonczy i beda sypac papierem jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69
Autor
11.06.2026, 11:06:34 via Wykop
  • 2
@DymowKoneser: jutro gdzies po 19 naszego czasu otworza notowania spcx
  • Odpowiedz
tether69
tether69
Autor
11.06.2026, 11:16:32 via Wykop
  • 0
@assninja: no kazde ipo w trakcie sesji gdzies w okolicach 18-20 naszego czasu
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
10.06.2026, 19:52:31
  • 2
Zasadniczo giełda to zwykły h----d. Bo tak na prawdę nie wiesz czy zarobisz, a raczej stracisz. Tylko w kasynie jeśli już się uda zarobić to zarobisz dużo, a tu jeśli się już oda zarobić to zarobisz mało xD

I możesz sobie robić analizy spółek, analizę techniczną. Rysować po wykresach, pytać ekspertów.

A tu taki czitos sobie coś piernie na Twitterze i kurs się zmienia xD

Nagle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 10.06.2026, 19:58:55 via Wykop
  • 5
@Schwarzfahrer: co ty za glupoty piszesz xD
  • Odpowiedz
tether69
tether69 10.06.2026, 19:27:21
  • 9
to co trzeba brac rower i na glovo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
09.06.2026, 19:46:34
  • 1
Bardzo fajny materiał o sytuacji na rynku nieruchomości i perspektywach na najbliższe lat. Demografia i trend wyludniania się małych miast kosztem wielkich aglomeracji może sprawić, że nieruchy przestaną być tak korzystne inwestycyjnie jak dotychczas.

Czeka nas prawdziwa hossa na GPW? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Bardzo fajny materiał o sytuacji na rynku nieruchomości i perspektywach ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 09.06.2026, 19:53:07 via Wykop
  • 0
@breakdown1: a co jak ai i tani hindusi podbiora prace biurowa z top5? tez sie spierdziela ceny xdd
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.06.2026, 20:42:53
  • 2
#f1 Leclerc washed
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 07.06.2026, 20:46:10 via Wykop
  • 4
@dodi-lukebakio: musi sie okreslic albo idzie do konca w kariere albo woli r----c aleksandreeeeeee
  • Odpowiedz
tether69
tether69 07.06.2026, 14:45:11
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 07.06.2026, 08:03:23
  • 17
co hamilton sie o-----l hahahahhaa, az mechanicy sie ogladali za tym pieknym panem XD
#f1
#f2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
07.06.2026, 08:07:28 via Wykop
  • 4
@tether69:
QRQ - @tether69:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
07.06.2026, 08:10:56 via Android
  • 6
@tether69: widać ręke Kardashianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tether69
tether69 06.06.2026, 14:50:32
  • 0
no coz, rankking dobry, kasa jest mozna spokojnie budowac przyszlosc, moze kolejna szansa nadejdzie
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tether69
tether69 05.06.2026, 20:46:32
  • 1
dzis byla pani maja w tv z treningu w leginsach. szkoda ze czesciej tak nie gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking