#gielda dzisiaj szczur na - . Róbta screeny
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sforce
- 0

Milanek93
via Wykop- 5
@sforce: zgól łeb to będzie można z Tobą rozmawiać.
ReganRphl
via Wykop- 2
@sforce: i bliki wyślij
- 1
#gielda Jeśli XTB dzisiaj będzie powyzej 110PLN to....
@sforce: to co? Przecież bylo juz po 112
źródło: 1000034459
Pobierz- 5
źródło: BLOG-1320x664-kopia-1
PobierzXTB na zamknięcie sesji
- poniżej 100zł 29.9% (49)
- min. 105zł 10.4% (17)
- min. 110zł 14.6% (24)
- min. 115zł 18.9% (31)
- min. 120zł 14.0% (23)
- nie interesuje mnie ta fajna ankieta 12.2% (20)
- 19
- 45
#gielda
Dziś wyniki gigantow, bedzie sie działo
Wyniki ; Meta / Microsoft/ Amazon / Alphabet.
Zapnijcie pasy, aby was nie wyj przez szybę
Dziś wyniki gigantow, bedzie sie działo
Wyniki ; Meta / Microsoft/ Amazon / Alphabet.
Zapnijcie pasy, aby was nie wyj przez szybę
@mimik739: nie lubię jak mnie ktoś nagania w tak ewidentny sposób. Świat się nie skończy, możesz mnie zawołać jutro już po tej zwale na nasdaqu o 8% ¯\(ツ)/¯
- 47
@bar125: jadł mniej, ale zainwestował w opiekacz
@dr_papieros: można powiedzieć, że uśrednił.
@perfumowyswir: Nie dziwota że teraz inwestują w anthropic jak ze swojego gemini zrobili p----------o kukolda i lizodupa w każdej odpowiedzi
- 1
@KMDZ: przecież na tagu piszą, że gemini król i google tylko gura
@perfumowyswir trzeba tak z poetem zrobic
@perfumowyswir: chyba by mnie musieli w kryminale zamknąć żeby wytrzymać 25 lat bez sprzedaży
- 2
#gielda jakie brytyjskie spółki dywidendowe macie?
@krzysztof-mirko: Chyba przegrywasów
źródło: obraz
Pobierz- 5
#gielda Powiem tak
Ten kryzys ktorym starszyli wlasnie ma miejsce i sie rozkreca
Tylko dzisiaj na minus kolejne kilka % tysiace zlotych tak o sobie przepadlo…
Naprawde to nie jest gra warta swieczki w tym burdelu tylko grubas moze zarobic
Ratujcie siebie, swoje rodziny i wasze oszczednosci bo to co nas czeka zmiecie kazdego z planszy
Tylko obligacje i lokaty nigdy wiecej juz tych oszustw czy innych srakcji
Ten kryzys ktorym starszyli wlasnie ma miejsce i sie rozkreca
Tylko dzisiaj na minus kolejne kilka % tysiace zlotych tak o sobie przepadlo…
Naprawde to nie jest gra warta swieczki w tym burdelu tylko grubas moze zarobic
Ratujcie siebie, swoje rodziny i wasze oszczednosci bo to co nas czeka zmiecie kazdego z planszy
Tylko obligacje i lokaty nigdy wiecej juz tych oszustw czy innych srakcji
- 1
- 0
właśnie dużo jest sprzecznych opinii a system epit swoje
@TompsonzPolski: tak ale ponoć właśnie tego pola się nie powinno zaokrąglać. chociaż tutaj należny podatek tak czy tak wychodzi ten sam
wpisze jak jest, niech naprawią formularz
@TompsonzPolski: tak ale ponoć właśnie tego pola się nie powinno zaokrąglać. chociaż tutaj należny podatek tak czy tak wychodzi ten sam
wpisze jak jest, niech naprawią formularz
@gotx3: nie zaokrągla się. Dla zryczałtowanego podatku są wyjątki :)
- 2
Co tak western digital wyskoczyło? #gielda
@KwasneeeZelki: Bliźniak Seagate
@KwasneeeZelki: spokojnie, to nie koniec. Jutro sami raportują wyniki.
#gielda co najlepsze pod wyniki jutro, Meta?
#gielda #meczennicyccc widzieliście najnowsze ESPI o zastawie akcji? Czyżby Pan Sułtan dostał margin calla z banku?
@nie_umiem_inwestowac: kurs będzie oczywiście spadał bo na rynku rządzą shorty, ale IMO duża część ich agresywnej gry toczyła się pod problemy z bankami a Miłek właśnie im się postawił - pokazując że mogą go pocałować w dupę. Niemniej żeby coś się stało z kursem porządnego to trzeba dobrych wyników q1 i poprawy finansów.
- 1
@nie_umiem_inwestowac: samo w sobie espi w połączeniu z drugim o przedłużeniu kredytowania powinno mieć wydźwięk czysto techniczny. Ale w połączeniu z przesuniętym o miesiąc raportem rocznym (co nie oszukujmy się nie jest niczym dobrym), może być niestety kolejnym red flagiem do dalszych spadków. Do wyników raczej nic się nie zmieni i nie liczylbym jak to na forum bankiera piszą o rakiecie. Miłek mógł dostać po prostu telefon od Marcina z
- 316
@Wloczykij2: Wpłacone. Pizzy niestety nie chce bo jestem gruby więc niech ktoś chudy wygra xD
@Wloczykij2: wpłacone. Trzymam kciuki za chłopaków :)
#gielda #micron
Naganiając jeszcze na Microna znalazłem coś ciekawego. Jak do tej pory mówiło się o zamówieniach skompletowanych na ten rok to znalazłem pierwszą wzmiankę o komplecie zamówień do 2027 według funduszu Lynx Equity. Ciekawe czy się potwierdzi i czy gdzieś jeszcze o tym usłyszymy.
Pełny portfel zamówień na kolejny rok pozwala być spokojnym o przyszłe wyniki spółki. Przy takim ssaniu na pewno tanio pamięci nie sprzedali.
https://www.ad-hoc-news.de/boerse/news/ueberblick/micron-s-production-lines-are-full-through-2027-and-the-stock-is/69250199
Naganiając jeszcze na Microna znalazłem coś ciekawego. Jak do tej pory mówiło się o zamówieniach skompletowanych na ten rok to znalazłem pierwszą wzmiankę o komplecie zamówień do 2027 według funduszu Lynx Equity. Ciekawe czy się potwierdzi i czy gdzieś jeszcze o tym usłyszymy.
Pełny portfel zamówień na kolejny rok pozwala być spokojnym o przyszłe wyniki spółki. Przy takim ssaniu na pewno tanio pamięci nie sprzedali.
https://www.ad-hoc-news.de/boerse/news/ueberblick/micron-s-production-lines-are-full-through-2027-and-the-stock-is/69250199
- 1
#gielda
Mam pytanie do specjalistów. Miałem 5k w akcjach spółki Grenevia. Kupiłem je w listopadzie. Teraz czytam że w marcu 2026 Spółka wykupiła 100% akcji i robi delisting. Wchodzę sobie dzisiaj na portfel i patrzę a tam akcji nie ma i kasy też nie ma. Patrzę na salda które dostaje co kwartał na maila i na koniec 2025 roku mam akcje a na koniec I kwartału 2026 ich nie mam.
Mam pytanie do specjalistów. Miałem 5k w akcjach spółki Grenevia. Kupiłem je w listopadzie. Teraz czytam że w marcu 2026 Spółka wykupiła 100% akcji i robi delisting. Wchodzę sobie dzisiaj na portfel i patrzę a tam akcji nie ma i kasy też nie ma. Patrzę na salda które dostaje co kwartał na maila i na koniec 2025 roku mam akcje a na koniec I kwartału 2026 ich nie mam.
@maniok: odrobić stratę na CFD
- 5
@Rudz1elec: Ok. już widzę. Historia w tej durnej aplikacji jest podzielona na typy transakcji i z instrumentów musiałem przejść na kategorię finanse. Tam jest wpisany wykup akcji. Ale żadnego powiadomienia nie dostałem. Nie było tematu.
@maceprotariusz Straty nie było bo kupiłem po 3,06 a wykup był po 3,30
Ciekaw jestem tylko czy przy przymusowym wykupie doliczają sobie prowizję.
Jeszcze teraz tylko niech mi umożliwią odpisanie straty z merlina co
@maceprotariusz Straty nie było bo kupiłem po 3,06 a wykup był po 3,30
Ciekaw jestem tylko czy przy przymusowym wykupie doliczają sobie prowizję.
Jeszcze teraz tylko niech mi umożliwią odpisanie straty z merlina co
- 15
Nie ma takiego korzystania z bazy, do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.independent.co.uk/tech/claude-ai-agent-deletes-startup-anthropic-b2966176.html#
#gielda #ai
https://www.independent.co.uk/tech/claude-ai-agent-deletes-startup-anthropic-b2966176.html#
#gielda #ai
źródło: image_picker_674FC420-A76A-4820-8F71-F842361CC3EE-10822-000003C08FA25D5C
Pobierz@breakdown1 XD
-> ostatni backup (o ile był?) sprzed trzech miesięcy
-> wpuść autonomicznego agienta na bazę z uprawnieniem większym niż odczyt
-> brak profitu
-> ostatni backup (o ile był?) sprzed trzech miesięcy
-> wpuść autonomicznego agienta na bazę z uprawnieniem większym niż odczyt
-> brak profitu


































