#gielda

Dziś wyniki gigantow, bedzie sie działo

Wyniki ; Meta / Microsoft/ Amazon / Alphabet.

Zapnijcie pasy, aby was nie wyj przez szybę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Powiem tak
Ten kryzys ktorym starszyli wlasnie ma miejsce i sie rozkreca
Tylko dzisiaj na minus kolejne kilka % tysiace zlotych tak o sobie przepadlo…
Naprawde to nie jest gra warta swieczki w tym burdelu tylko grubas moze zarobic
Ratujcie siebie, swoje rodziny i wasze oszczednosci bo to co nas czeka zmiecie kazdego z planszy
Tylko obligacje i lokaty nigdy wiecej juz tych oszustw czy innych srakcji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
właśnie dużo jest sprzecznych opinii a system epit swoje

@TompsonzPolski: tak ale ponoć właśnie tego pola się nie powinno zaokrąglać. chociaż tutaj należny podatek tak czy tak wychodzi ten sam

wpisze jak jest, niech naprawią formularz
  • Odpowiedz
Śniło mi się, że Amazon opublikował wyniki dużo poniżej konsensusu. Serio, nigdy wcześniej nie miałem takich snów nt. giełdy.


#gielda #amazon #aws
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@nie_umiem_inwestowac: kurs będzie oczywiście spadał bo na rynku rządzą shorty, ale IMO duża część ich agresywnej gry toczyła się pod problemy z bankami a Miłek właśnie im się postawił - pokazując że mogą go pocałować w dupę. Niemniej żeby coś się stało z kursem porządnego to trzeba dobrych wyników q1 i poprawy finansów.
  • Odpowiedz
@nie_umiem_inwestowac: samo w sobie espi w połączeniu z drugim o przedłużeniu kredytowania powinno mieć wydźwięk czysto techniczny. Ale w połączeniu z przesuniętym o miesiąc raportem rocznym (co nie oszukujmy się nie jest niczym dobrym), może być niestety kolejnym red flagiem do dalszych spadków. Do wyników raczej nic się nie zmieni i nie liczylbym jak to na forum bankiera piszą o rakiecie. Miłek mógł dostać po prostu telefon od Marcina z
  • Odpowiedz
#gielda #micron
Naganiając jeszcze na Microna znalazłem coś ciekawego. Jak do tej pory mówiło się o zamówieniach skompletowanych na ten rok to znalazłem pierwszą wzmiankę o komplecie zamówień do 2027 według funduszu Lynx Equity. Ciekawe czy się potwierdzi i czy gdzieś jeszcze o tym usłyszymy.

Pełny portfel zamówień na kolejny rok pozwala być spokojnym o przyszłe wyniki spółki. Przy takim ssaniu na pewno tanio pamięci nie sprzedali.

https://www.ad-hoc-news.de/boerse/news/ueberblick/micron-s-production-lines-are-full-through-2027-and-the-stock-is/69250199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Mam pytanie do specjalistów. Miałem 5k w akcjach spółki Grenevia. Kupiłem je w listopadzie. Teraz czytam że w marcu 2026 Spółka wykupiła 100% akcji i robi delisting. Wchodzę sobie dzisiaj na portfel i patrzę a tam akcji nie ma i kasy też nie ma. Patrzę na salda które dostaje co kwartał na maila i na koniec 2025 roku mam akcje a na koniec I kwartału 2026 ich nie mam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Rudz1elec: Ok. już widzę. Historia w tej durnej aplikacji jest podzielona na typy transakcji i z instrumentów musiałem przejść na kategorię finanse. Tam jest wpisany wykup akcji. Ale żadnego powiadomienia nie dostałem. Nie było tematu.

@maceprotariusz Straty nie było bo kupiłem po 3,06 a wykup był po 3,30

Ciekaw jestem tylko czy przy przymusowym wykupie doliczają sobie prowizję.

Jeszcze teraz tylko niech mi umożliwią odpisanie straty z merlina co
  • Odpowiedz