Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mattt-pittt

mattt-pittt

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11468
  • Znaleziska 614
  • Mikroblog 10854
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
202492
202492
1 godz. i 4 min temu
  • 8
przesłanie od pomarańczy xD

#gielda
202492 - przesłanie od pomarańczy  xD

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt przed chwilą via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
3 godz. i 36 min temu
  • 18
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5482

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 2 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@PanKsiadz: a to za swoje czy zamszowe Panie Ksiądz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
202492
202492
4 godz. i 21 min temu
  • 9
To koniec eldorado, zaraz potężne tąpnięcie na rynkach, a wy znowu zostaniecie z ręką w nocniku, krzycząc, że „to tylko zdrowa korekta”. Trump jednym tweetem i wojną celną rozwali globalny handel w pięć minut, a konflikt w Iranie wisi na włosku – wystarczy jedna iskra, żeby ropa wystrzeliła w kosmos i ostatecznie dobiła światową gospodarkę. Smart money i grubasy już po cichu ewakuują się do bezpiecznych przystani, a wy – głupia ulica
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 2 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Guezeman: to jest tagowy farmazon
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
5 godz. i 1 min temu
  • 8
Od jakiegoś czasu coraz częściej myślę, że przydałby mi się coach. Taki dobry coach, który by trochę mną potrząsnął i zmobilizował do wykorzystania swojego potencjału i realizacji jakiś tam swoich marzeń. Korzystał ktoś z was może z takiej usługi?

Myślę o tym, bo choć pod wieloma aspektami działam bardzo dobrze, to trochę życie stanęło w miejscu, a ja przestałem iść w jakimkolwiek kierunku. Mam dobrą pracę, zdalną, w której zarabiam dobre, czy
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 4 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@breakdown1: po co FIRE komus kto nie ma życia poza pracą?
  • Odpowiedz
mattt-pittt
mattt-pittt 3 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 3
@breakdown1: No z tego co wymieniłeś to polecił bym może większe miasto na start, nawet wynajem na jakiś czas, jak masz jakieś w pobliżu, żeby sprawdzić czy ci leży, ale nie palić mostów tam gdzie jesteś. Warto by tylko taktycznie zastanowić się jak się w jakąś siatkę znajomych wkręcić: meetupy IT, jakaś salsa czy tym podobne.

Ja mam mieszane uczucia co do wyprowadzki za granice, mieszkałem rok w Sztokholmie i
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
7 godz. i 12 min temu
  • 28
#tenis

Rozumiem koncepcję trollowania ale to co niektórzy tutaj robią jest tak w k---e załosne, że jestem w stanie stwierdzić że byli bici w szkole i kanapki mieli spuszczane w kiblu xdd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 6 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: to samo na #gielda - jak tylko się trochę ruchu na danym tagu zrobi to wjeżdża bezbecja
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
7 godz. i 50 min temu
  • 33
#gielda

Trump juz wam odpala wyciągarke. Brzydziliscie sie ssp na bananie? To teraz będziecie mieli je tez na Ameryczce
Guezeman - #gielda 

Trump juz wam odpala wyciągarke. Brzydziliscie sie ssp na banani...

źródło: 1000043700

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 6 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 19
U nas jest niestety na odwrót.

@Hazzy90: i całe szczęście
  • Odpowiedz
fantazm
fantazm
wczoraj, 06:06:11
  • 1
#polityka

Znalazłem na pejsbuniu, wykonanie "kunsztowne" to prawda, ale w sumie jakby nie patrzeć... Ma to w sumie zastosowanie nie tylko do tych lewicowych okruchów, które w Polsce jakoś tam próbują, ale w zasadzie też do takich "nowych jakości" pochłanianych rutynowo przez KO lub PiS. Ilu znam ludzi, którzy raz po raz na to się nabierają. Każda partia przystawka ostatecznie i tak orbituje wokół pseudo-sporu KO-PiS.

Może i dlatego tak
fantazm - #polityka 

Znalazłem na pejsbuniu, wykonanie "kunsztowne" to prawda, ale w...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt wczoraj, 08:07:15 via Wykop
  • 0
odświeżenie kadrowe …

@fantazm: Zandbergiem, Mentzenem i Braunem? Wątpię
  • Odpowiedz
mattt-pittt
mattt-pittt wczoraj, 21:03:57 via Wykop
  • 0
@fantazm: totalny duopol, gdzie masz 3 partie po prawej i 4 po lewej - niezły farmazon
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
wczoraj, 16:04:01
  • 22
Dziś portfel zjechał o 1.5% / ~50k peelenów w dół, cofając się wyceną do zamierzchłej przeszłości z 22 maja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Oczywiście wynikowi pomógł szczurek (。◕‿‿◕。)

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Dziś portfel zjechał o 1.5% / ~50k peelenów w dół, cofając się wyceną do z...

źródło: Zestawienie_aktywów_—_historia_(Delta_okres)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt wczoraj, 16:48:26 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: to jest delta nie portfel
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
wczoraj, 10:51:40
  • 2
#gry widze że koneserzy gejmingu mają obecnie ogromny problem z faktem że stara baba gra jeszcze starszą babe w nowym god of warze i najlepiej jakby dodali do gry eve ze stellar blade
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt wczoraj, 12:57:27 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
panzerfucker
panzerfucker
przedwczoraj, 08:29:42
  • 628
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt przedwczoraj, 09:46:41 via Wykop
  • 2
@panzerfucker: zapieklo kacapa
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
03.06.2026, 10:27:47
  • 46
Zawsze bawi tak samo
#heheszki #memy #thebestofmirko
CiastozTruskawkami - Zawsze bawi tak samo
#heheszki #memy #thebestofmirko

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 03.06.2026, 12:19:52 via Wykop
  • 34
@bukimi: to jeszcze przed denominacją
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
03.06.2026, 08:19:36
  • 115
#polityka
Króciutko z przyglupim gasniczakiem
fidelio-fidelio - #polityka 
Króciutko z przyglupim gasniczakiem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 03.06.2026, 10:01:25 via Wykop
  • 4
A ten chyba jeszcze uposledzony.

@TenXen47: a kto zdrowy by poszedł z Braunem
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
30.05.2026, 06:26:25
  • 4
Neocaridina

źródło: carbon-dating-this-pc-by-the-layers-of-dust-v0-734sdwrph64h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 30.05.2026, 08:02:46 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: komputer ci spleśniał
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
29.05.2026, 18:24:10
  • 11
Czy na tym tagu kiedykolwiek ktoś się myli? Za kazdym razem jak ktoś nagania na jakiegoś smieciucha to sie na tym zarabia. Nawet nie trzeba sprawdzac czym zajmuje sie spolka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 29.05.2026, 20:22:21 via Wykop
  • 2
Czy na tym tagu kiedykolwiek ktoś się myli?


@nammah: tzw. błąd przeżywalności ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
27.05.2026, 20:26:36
  • 255
Pompa na spacex trwa dalej. Musk zażądał od Pentagonu opłaty 25k$/miesiąc/drona za połączenia satelitarne z dronem kamikaze LUCAS zamiast dotychczasowej stawki 5k$. Drony były m.in. używane w Iranie. Pentagon się zgodził na pięciokrotnie wyższą stawkę, bo nie miał wyboru, gdyż Starlink ma monopol na łączność satelitarną.

Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.

https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html

#gielda
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 27.05.2026, 22:37:00 via Wykop
  • 1
@pepedros: to ma pewnie dogadane z cheetosem, ale zastanawiam się czy kiedyś nie przelicytuje
  • Odpowiedz

109

Co się stanie jak VAT z rachunków za prąd spada a państwo potrzebuje pieniędzy?

Co się stanie jak VAT z rachunków za prąd spada a państwo potrzebuje pieniędzy?

Proste, OZE już nie dobre będzie. Więc nawymyślamy takich przepisów że odechce ci się prądu z słoneczka. Takie absurdy że włos się jeży na głowie. Zakazy banków energii, niedorzeczne standardy bezpieczeństwa i więcej.

SHOGOKI
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:34:14
  • 31
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    energetyka
mattt-pittt
mattt-pittt 26.05.2026, 21:51:32 via Wykop
  • 5
Ale jak wjedzie do garażu to już git i wtedy jest metafizyka i spotkanie z najwyższym xDDD Jak ja nienawidzę takich oszołomów którzy myślą że wszyscy są tacy głupi jak oni i można im wciskać takie bzdury.


@NocnyFuriat: No tak, bo nie ma różnicy między fabrycznie zmontowanym samochodem z homologacją a jakimś ulepem udającym magazyn energii. Typie, nie masz pojęcia o czym piszesz i jeszcze innych od oszołomów wyzywasz. Popatrz
Sin-
Sin-
26.05.2026, 15:31:00
  • 223
45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25,3 proc. stawia przede wszystkim na USA.
Widocznie ciągłe podważanie NATO, flirtowanie z Putinem i grożenie sojusznikom jednak jakoś wpływa na sondaże. Kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #usa #polska #bekazpisu #trump
Sin- - 45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25...

źródło: IMG_8355

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 26.05.2026, 16:14:56 via Wykop
  • 1
@Skorvez_957_: u Brauna zydosceptyczne nastroje, wiec tez sie na USA nie zapatrują
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
26.05.2026, 14:07:53
  • 29
Dużo osób zastanawia się skąd w USA nagła wstępna decyzja na produkowanie rakiet do patriota w Polsce.
Główny powód to ten:

Ukraina planuje przetestować nową, tańszą alternatywę dla systemu obrony powietrznej Patriot do końca 2026 roku.

Firepoint uczestniczy w międzynarodowym projekcie Freya, którego celem jest opracowanie nowoczesnego systemu obrony powietrznej zdolnego do przechwytywania pocisków balistycznych. Pierwsze testy systemu odbędą się do końca bieżącego roku.


Po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 26.05.2026, 16:13:04 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
26.05.2026, 14:11:33
  • 67
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,

I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,

26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattt-pittt
mattt-pittt 26.05.2026, 14:50:35 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Mateusz Pe

  • Krk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking