Wpis z mikrobloga

@vladi_putin: elon w spacex wrzucil XAI które miliony przepala. Bedziecie sponsorować rozwój groka pod przykrywką rakiet.
Tez uwazam że to kibel bedzie.

Na początku urosnie jak wiekszosc ipo (syn2bio na przyklad) a potem da nura.
  • Odpowiedz
@kromeczek: xAI korzysta z nowszych serwerowni, a stare wynajęli zamiast likwidować

to 15b revenue już dawno jest nieaktualne. Samo google będzie im płacić 10 mld $ rocznie za moc. To już razem z openai mają ponad 26 mld rocznie
  • Odpowiedz
@vladi_putin: Przypominają mi się wszystkie "fair value" posty na temat Tesli. Elmo będzie sprzedawał snake oil i bajeczki, fanbase będzie kupował, w przypadku spadków Elon będzie pompował i sprzedawał nowe bajeczki. I tak to się kręci w tej Ameryczce
  • Odpowiedz