Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 20
#gielda jak wy chcecie być bogaci jak w czasie przecen i dipow sracie po gaciach?

- 13
Żeby sprzedawać Synektika dzień przed wynikami to trzeba nie mieć szacunku do swoich pieniędzy
#gielda
#gielda
@RunningMan: synektik ostatnio tak stoi ze zaczyna mnie irytowac, na szczescie mam duzo cierpliwosci
@RunningMan: zastanawiam się ile z tych ostatnich ruchów sprzedaży to obsrani kebabiarze którzy kupili tylko dlatego że ZI to poleca, a jak zaczęło trochę spadać to panikują i sprzedają jak tylko trochę wzrośnie. Zresztą na cyber_folks dokładnie to samo było przed wynikami xd
- 2
- 8
Żona zaczęła wykręcać lepszy % wynik ode mnie. Już nie jestem najlepszym inwestorem w swoim domu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jej portfel: https://wykop.pl/wpis/86211761/a-tak-sprawowal-sie-od-01-01-25-szczurzy-portfel-z
#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
Jej portfel: https://wykop.pl/wpis/86211761/a-tak-sprawowal-sie-od-01-01-25-szczurzy-portfel-z
#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
A tak sprawował się od 01.01.25 szczurzy portfel żony @ossprime
Skład portfela: po ok. 1/3 ETFSP500 / LYPS, ETFBW20LV, szczur
Ostatnia transakcja na rachunku wykonana została w kwietniu 2025 (kupno ostatniej transzy SP500)
#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
Skład portfela: po ok. 1/3 ETFSP500 / LYPS, ETFBW20LV, szczur
Ostatnia transakcja na rachunku wykonana została w kwietniu 2025 (kupno ostatniej transzy SP500)
#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
źródło: Wykres_wyniku_(Standard)
Pobierz
@mir_anonim: ETFiarze <3
- 5
@Guezeman nic nie jest odwołane, nie było komendy do odwrotu. raczej szykować depo na zakupy w piątek
- 6
Kebs z ostrym sosem piecze tylko dwa razy, a inwestowanie na nasdaqu piecze codziennie. Lepiej o--------ć kebsa, przynajmniej człowiek głodny chodzić nie będzie.
#gielda
#gielda
- 4
#gielda
Nigdy jeszcze nie miałem wszystkiego na czerwono xdddd
Nigdy jeszcze nie miałem wszystkiego na czerwono xdddd
@Frogi: ja tez, ale dlatego ze pierwsze pieniadze pod koniec zeszlego tygodnia wrzucilem xd
@perfumowyswir: kochanie to pieniądze, które miałem wysyłać do ZUS, US
@perfumowyswir: tzw. metoda "wypock kontrawajs bambusy piedrolone"
@ProfesorP1ZDAN: rzuć patronusa pedałusa i elo
- 10
#gielda piątek będzie legendarny xD
źródło: image_picker_3DE848E1-939F-4DB5-8E8C-B906A8D96A84-35731-00000D0DEC53BE1C
Pobierz
źródło: mxmuy2trjdwc1
Pobierz@Mlody_mirek99: 2 dni na czerwono i wykop juz zaplakany
- 56
- 2
@perfumowyswir to jest dopiero pre dołek
Który kierunek lepszy na następne lata?
- EM (IS3N) 60.0% (12)
- EM ex-China (EXCH) 40.0% (8)






















Dobrane, oby się opłaciło ciągłe dokładanie do robotów
#gielda