Jak wykorzystać AI? Realizuję prosty pomysł. Mam skrzynkę od lat na o2.pl, która służy do spamu - wiadomo, tyle reklam ile jest na o2.pl to ciężko używać ich na co dzień.
Zrobiłem więc 3 skrypty - jeden wyświetla najnowszy mail, drugi usuwa, a trzeci - przenosi do katalogu ważne.
Wziąłem Gemini CLI i wytłumaczyłem co ma robić. Wziąć maila i jeśli jest scamem, reklamą, spamem, marketingowym mailem to do kosza. W przeciwnym razie do
Zrobiłem więc 3 skrypty - jeden wyświetla najnowszy mail, drugi usuwa, a trzeci - przenosi do katalogu ważne.
Wziąłem Gemini CLI i wytłumaczyłem co ma robić. Wziąć maila i jeśli jest scamem, reklamą, spamem, marketingowym mailem to do kosza. W przeciwnym razie do





















W nocy nie zmieniało twarzy, dodawało realny ruch. Teraz po przerwie generuje jak zwykle głupie AI :-(
#ai #veo #veo3 #gemini #smutek