siema, będę się przeprowadzał na jakiś czas do #gdansk na Przymorze, blisko Zaspy. do tej pory mieszkałem pod Krakowem. pewnie to trochę dziwne pytanie ale czy w Gdańsku, albo ogólnie w dużych miastach jest taka instytucja jak spontaniczne wbicie na orlika do jakichś randomów żeby se pograć w piłkę? pierwszy raz w życiu będę mieszkał w mieście xd. jeśli tak to gdzie w gdańsku są takie orliki?

poza tym słyszałem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knyszy3000: na Przymorzu na ul. Kołobrzeskiej na wysokości Olsztyńskiej przy Carrefour jest boisko gdzie wieczenie grają w piłkę. Spróbuj zwyczajnie przyjść w weekend. Jak nie będą chcieli się z tobą bawić to najwyższej pójdziesz na plażę.
  • Odpowiedz
mieszkam i pracuje w Gdańsku już 2 miesiące, czemu mi nikt nie powiedział że tu sie tak dobrze żyje? szybciej bym tu przyjechał xd
pracuje na budowie od 6 do 15, pon-piątek i zarabiam prawie 8k na ręke, a jakbym chciał to do 10k bym dorobił z nad godzinami i sobotami
wcześniej mieszkałem w województwie Kujawsko Pomorskim i zarabiałem 4,3 na ręke,
no musze wam powiedzieć że bardzo mi sie podoba życie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach