Co myślicie o takim tanim Garminie?
Warty on coś?
Potrzebny do gierki na orliku, jazdy na rowerze, żeby pokazywał jakieś dane na codzień i żeby ładnie fitował na ręce
A może coś innego w cenie Max 700cbl
Podobają mi się tylko Garmin, Polar i Samsung
Ale one są wchuj drogie xD
#garmin #zegarki #smartwatch
Warty on coś?
Potrzebny do gierki na orliku, jazdy na rowerze, żeby pokazywał jakieś dane na codzień i żeby ładnie fitował na ręce
A może coś innego w cenie Max 700cbl
Podobają mi się tylko Garmin, Polar i Samsung
Ale one są wchuj drogie xD
#garmin #zegarki #smartwatch






























#rower
źródło: 123231
Pobierz