Co myślicie o takim tanim Garminie?
Warty on coś?
Potrzebny do gierki na orliku, jazdy na rowerze, żeby pokazywał jakieś dane na codzień i żeby ładnie fitował na ręce
A może coś innego w cenie Max 700cbl
Podobają mi się tylko Garmin, Polar i Samsung
Ale one są wchuj drogie xD
#garmin #zegarki #smartwatch
Cosipi - Co myślicie o takim tanim Garminie?
Warty on coś?
Potrzebny do gierki na orl...

źródło: IMG_20240717_173025

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się którego wybrać, zależy mi głównie na monitorowaniu, pisaniu i odpisywaniu wiadomości, wytrzymałości zegarka i wyglądzie, chyba że polecacie inne to prosiłbym komentarz
#smartwatch #garmin #zegarki

Który wybrać

  • huawei gt 4 active 21.7% (5)
  • Galaxy watch 6 4.3% (1)
  • Galaxy watch 7 26.1% (6)
  • Venu 3 47.8% (11)

Oddanych głosów: 23

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do Garminowych murków. Rozglądam się za zegarkiem i zastanawiają mnie dwie rzeczy.

O co chodzi z tymi mapami PL TOPO, które eazymut reklamuje w modelach ok. 100 pln droższych? Jak rozumiem to jest ich wynalazek i nie ma nic wspólnego z oficjalnymi mapami topograficznymi Garmina? Jaka jest ich jakość?

Dodatkowo ciekaw jestem jak ten ekosystem Garmina sprawuje się mając już ich komputerek rowerowy. Zbędna ilość powielających się danych? Jadąc w trasę używacie zegarka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Epix 2 pro i edge 840


@pfannenberg:
Wszystko się synchronizuje, tak jak powinno. W jednym i drugim masz TrueUp™ w najnowszej wersji.
Te mapy TOPO to z tego co czytałem, są bez sensu.
Ja głównie jeżdżę na rowerze, i tylko EDGE, a zegarek to w sumie mam, ale tak dokładnie to nie wiem po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś chciałem biegać, ale kolana nie dawały
  • Odpowiedz
@pfannenberg: jako kolejny posiadacz zegarka "nie wiem po co" to tylko napiszę, że na rowerze jest zbędny jeżeli masz edge i nie robisz jakichś triathlonów, gdzie sie zmienia sprzęt. Strasznie niewygodny przy trzymaniu kierownicy na mtb, na szosie trochę mniej, ale dalej zupełnie nieczytelny i nieużywalny jeżeli masz go na nadgarstku.
  • Odpowiedz
Pierwsze pływanie z garminem fenix 7 na basenie. Styl żabka. Na początku wszystko działało elegancko, dystans był prawidłowo liczony co do jednego basenu. W pewnym momencie nacisnąłem przycisk LAP w celu rozpoczęcia odpoczynku i po powrocie (ponowne naciśnięcie LAP) zegarek przestał zliczać dystans. Kilkukrotnie odpalałem aktywność od nowa, raz nawet zresetowałem zegarek i dalej nie zliczyło mi ani metra przepłyniętego. Ktoś wie czym to może być spowodowane? Wysyłać od razu do serwisu?
VACum - Pierwsze pływanie z garminem fenix 7 na basenie. Styl żabka. Na początku wszy...

źródło: image_picker_A86B5902-1EF4-4FD8-AFE2-BDB823D66CB7-64946-00000AEA4413E8BD

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wysyłać od razu do serwisu?


@VACum: wstrzymaj konie i poszukaj na necie wpisow o garminie i plywaniu. Czy to na reddicie czy na forum garmina. Niestety jest to jedna z bardziej skomplikowanych form aktywnosci do prawidlowego sledzenia i czesto garmin sobie z tym nie radzi.

Jesli dzialalo ci dobrze do pewnego czasu, to sugeruje nastepnym razem nie klepac lap tylko leciec jak lecisz, ewentualnie sprobowac z atuopauza, ale z tym
  • Odpowiedz
Taka dziwna sytuacja - wczoraj pojechałem pozaliczać #kwadraty które znajdowały się w okolicznych lasach - z tej racji odpaliłem rowerek MTB.

Po niecałych 90 minutach garmin 1030+ dostał jakiejś dziwnej zwiechy sygnału GPS; pomimo że wyjechałem już z zalesionej części to nie zaczytał dalszej pozycji. Na ekranie wyświetlał się napis "aktualizacja oprogramowania GPS" jednak nic dalej się nie działo...

Próbowałem zmienić ustawienia GPS na różne (np GPS+GLONAS/GPS+GALILEO) jednak nic to nie
STRawny - Taka dziwna sytuacja - wczoraj pojechałem pozaliczać #kwadraty które znajdo...

źródło: garmin

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś kojarzy gdzie na śląsku można na żywo pozakładać na rękę zegarki Garmina?
Najlepiej okolice Pszczyna, Bielsko, Cieszyn, Skoczów?
#garmin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejo ()

Biegałem dzisiaj z moim garninem 6x pro po bieżni. 40minut biegłem tylko jednym torem, zewnętrznym. Czy to jest normalne że tak GPS widział mój bieg? Nie wiem czy mój zegarek już coś szwankuje czy np można to jakoś skalibrować?

#garmin
Wierzbek - Hejo (。◕‿‿◕。)

Biegałem dzisiaj z moim garninem 6x pro po bieżni. 40minut ...

źródło: IMG_8160

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wierzbek: https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=eH8V1VwjN338uo8C5PgDJ7

Rozwiazanie twojego problemu.

A bez tego, gps plywa, cywilne maja dokladnosc do kilku, kilkunastu metrow, mozesz poustawiac buk wie co i tak bedzie podobnie. Dlatego stosuje sie wszelkiego rodzaju algorytmy wygladzanie itd, zeby jak najbardziej znormalizowac trase. Tutaj na biezni jest z tym dosc srednio, bo nie da sie tego wyplaszczyc z normalnego tracka.

Dlatego garmin dodal opcje p-----------a na biezni i problem znikl... naczy ten no zaginol
  • Odpowiedz
Mirki, bo już 4 dzień siedzę i przeglądam recenzje i zaraz zwariuje. Bardzo was proszę o pomoc. Co mi umyka? Jaki zegarek wybrać? Posiłkuje się materiałami z kanału The Quantified Scientist (szczególnie Heart Rate Test 4: Weight Lifting, Sleep Test Part 2: Overview) i ze strony dcrainmaker.com

Ma być coś między Smartwatchem, a zegarkiem sportowym, chcę wpisać w koszty firmy i ogólnie takiego potrzebuje.

Wymagania
- Kompatybilność z Androidem
zalozycbukmacherkew_afryce - Mirki, bo już 4 dzień siedzę i przeglądam recenzje i zar...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-09 110219

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zalozyc_bukmacherke_w_afryce:
Mam GT 3 PRO.

Nigdy, ale to NIGDY, nie miałem tak dobrze wykonanego zegarka (włączając w to zwykle, niesmart). Koperta i szkiełko bez mikrorys mimo, że w ogóle na ten zegarek nie uważam i mam go pewnie ze 2 lata.

Nie pasuje on jednak do twoich wymagań. Tryb wioślarstwa nie zbiera ścieżki GPS ani liczby ruchów i jest w tym zegarku tylko zaślepką. Zbiera tylko tętno.
  • Odpowiedz
Zaczyna powoli w------ć mnie galaxy watch 4.
Co tydzień rozłącza mi z telefonem p30 pro i trzeba robić hard reset, a do tego żeby mieć dodatkowe funkcje jak EKG czy pomiar ciśnienia to trzeba łączyć się z telefonem jakimiś dziwnymi akrobacjami przerobionych apek samsung health xD
Myślałem, że to może przez to się tak dzieje. Nie. Mimowolnie raz na tydzień sobie ot tak lubi utracić połączenie z bluetooth i każe robić hard reset. Bateria

Ktory

  • Huawei GT4 31.3% (10)
  • Garmin venu 3 68.8% (22)

Oddanych głosów: 32

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczmarejloooo: podobno wymieniają na odnowione, podobno ładne, no ale dalej nie nowe. Więc skoro ogólnie działa i jest to problem oprogramowania, to bym nie wymieniał. Może spróbuj ręcznie ustawić strefy.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: opisali, że używa barometru, i musi być odpowiednio stromo, jak nie działa to radzą umyć zegarek.

This feature uses the built in barometric altimeter sensor to detect a change in air pressure which occurs when you climb or descend a flight of stairs or a hill. Credit is given for a consecutive increase of 10 feet (3 meters) in elevation with a grade of 10% or higher while walking.
  • Odpowiedz
@wkto: Chodziłem na skiturach, więc zrzucam to też na karb tego, że ruch nogą na narcie jest bardziej płynny niż podniesienie nogi na stopień. No nic - spróbuję kiedyś zrobić eksperyment i się przebiec na jakąś górkę. Zobaczymy ile policzy.
  • Odpowiedz