Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: bo 255 + pas tętna to najsensowniejszy obecnie zestaw do biegania. Do 265 nie ma sensu dopłacać bo to tylko zmiana ekranu na amoleda a do 955 nie ma sensu dopłacać jeśli nie potrzebujesz map (sam z własnego doświadczenia powiem ze nie użyłem map ani razu w swoim 955 i jakbym ponownie kupował to brałbym 255)
  • Odpowiedz
@neufrin: jak w Twoim 255 sprawuje się wyświetlanie aktualnego tempa? Po którejś aktualizacji zaczął mi pokazywać coraz częściej głupoty.

Jak z gpsem, dobrze liczy kilometry? Ma Multiband, a jak czasami oglądam trasę z bliska, to szlaczek lata jak pijany wujek na weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wilson2231 @neufrin używacie ori pasa Garmin, czy może z Polara, albo Magene z Aliexpress?
  • Odpowiedz
@k__d nie mam 255, mam fenixa 6pro. Do aktualnego tempa mam 'exact pace datafield' z sklepu IQ bo te wbudowane pole liczy chyba średnią z 5s.

Mój Fenix jest znany z nie najlepszego gpsa, a 255 powinien być o wiele lepszy przez multiband.

Co do pasa, to przez dłuższy czas używałem magene i nie miałem zastrzeżeń. Od roku uzywam Garmina hrm pro plus dla statystyk dynamiki biegu.
  • Odpowiedz
'exact pace datafield' z sklepu IQ


@neufrin: obadam, dzięki. Powinien być, ale nie wiem, czy jest. Jak mi trochę kasy wpadnie, to kupuję magene na testy :)
  • Odpowiedz
@k__d: Używałem Polara H10 ale po roku padł oddałem na gwarancję i zwrócili hajs bez problemu. Kupiłem Garmina HRM pro plus i działa bez zastrzeżeń ale po pół roku zaczął śmierdzieć pomimo że pasek przemywany po każdym treningu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obecnie pewnie wziąłbym jakiegoś chińczyka którego jak zacznie śmierdzieć/zepsuje się to wymienię na nowy bez bólu d--y ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz