@Munchhausen:

Throughout the series, my goal has been to steer the covers away from traditional fantasy covers because I'm not writing fantasy. I'm accidentally published by a fantasy publisher so I get thrown in with that genre, but my books are no more fantasy than a detective novel is a "gun book." What makes me nuts about the fantasy genre is that, unlike any other genre, people become obsessed and focused
2 333 - 1 = 2 332

Tytuł: Ciemny Las
Autor: Cixin Liu
Gatunek: Fantastyka naukowa
10/10

Okładka nie kłamie, twierdząc, że Problem trzech ciał był świetny, a Ciemny las jest od swojej poprzedniczki jeszcze lepszy. Wzorowa kontynuacja zapadającej w pamięć powieści. Trudno się przyczepić do czegokolwiek. Bohaterowie zostali napisani moim zdaniem świetnie natomiast fabuła została poprowadzona bezbłędnie. Od początku do końca trzyma w napięciu. Mniej więcej pod koniec
Pobierz p.....o - 2 333 - 1 = 2 332

Tytuł: Ciemny Las
Autor: Cixin Liu 
Gatunek: Fantast...
źródło: comment_vYTp1xoRdTAiJWHsZhbVYTIZSGeygIIA.jpg
Mirki, jaka książkę mozecie mi polecić w klimacie fantasy ? Czytałem wiedźmina i był rewelacyjny , teraz szukam czegoś przynajmniej porównywalnie obszernego (żeby przygoda nie skończyła się zbyt szybko). Zależy mi żeby nie było to w ciężkim klimacie jak gra o tron tzn dużo polityki, wojen itp. Bardziej coś aby przeżyć przygodę w tym świecie fantasy. Liczę na waszą pomoc , dzięki :D ! #fantastyka #fantasy #ksiazki #wiedzmin
https://nietylkogry.pl/post/raj-dinozaurami-recenzja-ksiazki-ksiezniczka-dinozaurow/
Nic dziwnego, że Władcy Dinozaurów spodobali się samemu George’owi R.R. Martinowi, autorowi Gry o Tron. Całość zresztą jest dobrze napisana, językiem czasem ciętym, ale literacko satysfakcjonującym i znakomicie poprowadzona. Wszystko to sprawdziłoby się świetnie i bez dinozaurów, ale to właśnie one dodają serii atrakcji. Jeśli zatem jeszcze jej nie znacie, poznajcie koniecznie, bo warto. Recenzja książki Księżniczka Dinozaurów
#recenzja #ksiazka #ksiazki #fantastyka #fantasy #czytajzwykopem
Pobierz NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/raj-dinozaurami-recenzja-ksiazki-ksiezniczk...
źródło: comment_7EVdAwzreIbm3GGAlHd09LWA0AbJ1ey8.jpg
@NieTylkoGry: Może ta część jest jakimś nagłym wzrostem formy, ale poprzednie to było dno i metr mułu. Na pierwszą się złapałem (no bo hej, rycerze na dinozaurach - nie można zepsuć takiego pomysłu), drugą dostałem w prezencie (chyba mnie ktoś nie lubi) i skończyłem ją na raty.
Ta na szybko: duże dziury fabularne z głupimi postaciami (które to są głupie, bo fabuła wymaga), same postacie są słabo zbudowane, zwyczajnie płaskie, a
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ej Mati fajne są te #rpg i #fantastyka krasnoludy z młotami elfy szermierze wiedźmin zabijaka ale szkoda że nie można tak w prawdziwym życiu.

???

Ej Mati TAK MOŻNA W PRAWDZIWYM ŻYCIU!


Kto chce zakosztować wesołego życia szermierza, nabić sobie punktów do STR i AGI, a także szpanować na sesjach realistycznymi opisami walk, tego zapraszam już w najbliższy poniedziałek do #myslowice.

26 lutego klub szermierki historycznej Vectir robi nabór nowych członków
Pobierz A.....k - > Ej Mati fajne są te #rpg i #fantastyka krasnoludy z młotami elfy szermier...
źródło: comment_CUvsYzWarOwLPJzYeetys2XIBHgsL7SG.jpg
"Wichry zimy" prawdopodobnie i w tym roku nie wyjdą. Szkoda, że tak to się potoczyło. Ja już nawet nie czekam, nie emocjonuję się. Coraz mniej mi na nich zależy, jak wyjdą to dobrze, jak nie - trudno, zakończenie i tak poznamy z serialu.

http://niestatystyczny.pl/2018/02/20/wichry-zimy-moga-jednak-nie-zawiac-w-tym-roku/

A "Sen o Wiośnie" to pewnie tylko sen...

#graotron #got #piesnloduiognia #ksiazki #fantastyka
@haes82: Nie wiem czy to prawda ale ponoć George Martin zażyczył sobie żeby nikt po jego śmierci sagi nie kończył. Patrząc na to ile czasu trwa wydanie "wichrów zimy" dużo osób ma podejrzenia że autor w ogóle sie do tego nie zabrał
Witajcie

Poszukuje jakiejś ciekawej serii książek w świecie fantastyki, ostatnio skończyłem Cykl Demoniczny (no prawie, dzięki polskiemu wydawcy trzeba czekać na ostatni tom). Nie wpisujcie polskich autorów, ponieważ mam zamówiony cykl Mistrzowie Polskiej Fantastyki tak więc na nich przyjdzie pora :) Uwielbiam coś na kształt średniowiecza ze sporą ilością magii.

#fantastyka #ksiazki