Ktoś ostatnio łączył strony na #facebook ? Kiedyś to było proste, a teraz mam wrażenie, że albo nie ma już tej możliwości, albo trudno jest spełnić odpowiednie wymagania żeby była ta opcja.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K-S-: No tak, wszyscy gadają że nofap nic nie daje, że se krzywdę zrobisz, że musisz konia walić bo rak prostaty, że jesteś przegrywam. Na reddicie nofap zmienili PornFree. Ale jak kobieta jest na nofapie to mistycyzm, spotkanie z najwyższym, ruch rośnie w siłę xD
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: Większość ludzi łapie się na EjAj zarzutki czy tego chcemy czy nie, nic na to nie poradzimy, nie będziesz przecież przeprowadzał tygodniowych szkoleń dla każdego człowieka by wytłumaczyć mu co to AI jak działa internet i jakie EjAj popełnia błędy przy fotoszopce, już nie wspominając o tym jak odróżnić fejk newsy od prawdy czy jak oceniać wiarygodność źródeł, większość ludzi nie ma na to czasu bo większość życia przepala
  • Odpowiedz
Co następne? #facebook #messenger #internet

Microsofcie, gdzie obiecana obsługa aplikacji dla Androida w Windows 11? Niedługo nie będzie wyjścia. Już teraz część funkcji Facebooka jest dostępna wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej, a niedługo wyłączą też facebook.com, bo tylko 1% ruchu to komputery biurkowe.
SendMeAnAngel - Co następne? #facebook #messenger #internet

Microsofcie, gdzie obiec...

źródło: messenger

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SendMeAnAngel:
wersja komputerowa messengera od dawna w zasadzie nie działa więc nie ma za czym płakać, z przeglądarki cały czas się zacina, losowo przestaje wysyłać wiadomości i trzeba odświeżać co pięć minut (albo w ogóle nie masz tam wiadomości bo nie umie ich zaimportować), natomiast aplikacja webowa crashuje się po kilka razy dziennie przy pisaniu jakiejkolwiek dłuższej wiadomości albo przy wysyłaniu zdjęć

a oficjalne wytłumaczenie jest takie ( ͡°
  • Odpowiedz