Gdzie wywołujecie #zdjecia? Ja kilka razy korzystałem z #empik foto, ale ostatnie 400 zdjęć przyszło wyraźnie przekontrastowane i zbyt ciemne. Nie, nie wybierałem opcji ulepszenia zdjęć. Myślałem, że problem może wynikać z matowego papieru premium, ale wczoraj moja siostra odebrała swoje zdjęcia na zwykłym błyszczącym papierze i narzekała dokładnie na to samo.
Znacie jakieś alternatywy, które nie będę zbytnio odstępowały od empiku jeśli chodzi o atrakcyjną cenę?
Znacie jakieś alternatywy, które nie będę zbytnio odstępowały od empiku jeśli chodzi o atrakcyjną cenę?





























Szukam aktualnie garnków. Wczoraj ku mojemu zaskoczeniu, znalazłam mega korzystną ofertę na ich stronie, od dostawcy "Naturelka"
Komplet który wszędzie kosztuje około 170 zł, u nich niecałe 50.
Oczywiście od razu zamówiłam i opłaciłam.
Wczoraj wieczorem dostaję maila o anulacji "ze względu na brak dostępności".
Wchodzę na Empik ponownie a tam ten sam zestaw w równie zaskakująco dobrej cenie jest dostępny, tylko od innego dostawcy tym razem.
źródło: comment_1665813935A5Isug4VWMowJtfpQCwIQf.jpg
Pobierz