@nietypowykopek specjalistów od dronow? grupa powinna nazywać się dji fanboys, jedyne rady jakie można od nich usłyszeć, to żeby oddać do serwisu albo wyrzucić do śmieci. idziesz latać bez kamizelki? sztum. doświadczonych ludzi, mających pojęcie o budowie dronów znalazłem na innych grupach.
@czuczer: książka to nic innego jak duża ilość słów wydrukowana na papierze. Artykuły/dokumenty/powieści możliwe do odnalezienia w internecie są dokładnie tym samym, tyle, że z możliwością edycji i aktualizacji informacji. Fizyczna książka jako źródło informacji i "mądrości" jest totalnie outdated na każdej możliwej płaszczyźnie. Nie powinno również się głosić tez, że "X jest najbardziej wartościową formą rozrywki" ponieważ rozrywka jest relatywna, i każdy człowiek spędza czas w taki sposób, jaki mu
Jestem chory, wiec leżę w domu i oglądam telewizje pod kocem. Właśnie leci jakaś gala Empiku „bestsellery 2017” na tvnie. To jest jakaś jedna wielka komedia XD zrobili wielka pompę z super hiper gala, przerywniki oczywiście z jakimiś tancerzami, koncerty, wszyscy #!$%@? jak w operze, a jak narazie nie było na sali nikogo kto wygrał ta ich „statuetkę” XDDD #tvn #empik #muzyka #film #heheszki #zenada
@trq: @radekrad: @Fristo: dobra, wyjaśniło się, empik działa teraz jak allegro i w większości jest tylko pośrednikiem sklepów (polecam w takim przypadku wygooglowanie oryginalnego sklepu sprzedawcy, bo jest taniej). Nie można wtedy płacić środkami z portfela (doładowane gotówką lub kuponem), a tylko płatnościami online.

Zwrotu środków na mybenefit też nie dostanę, więc 200zł umoczone i będę musiał kupić jakieś badziewia... O ile w ogóle znajdę jakieś produkty sprzedawane przez
UWAGA NA #januszebiznesu biznesu: EMPIK

Przy okazji kupowania prezentów uważajcie na #empik bo ostro zawyża ceny - sugerowaną cenę wydawnictwa (19,90 zł), zmienili na 24,49 zł, a dodatkowo chwalą się rabatem z 29,90 zł xD Konkretnie chodzi o "Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne" - Terrego Pratchetta.
Tymczasem na stronie wydawnictwa kupy tą książkę za 13,90 zł ...

Ja niestety dałem się nabrać #zalesie
#ksiazki #pratchett
źródło: comment_d5DtyHpYTYRtNgkMftWucBAJ7west3dC.jpg
i mało czasu to empik daje radę


@wake_me_up: ehh. Gdyby tylko święta miały z góry ustaloną datę i odbywały się raz na rok... Wtedy może można to by było jakoś lepiej rozplanować...
Mirku z #olsztyn który pracujesz w #empik w galerii warmińskiej. (Dziewczyna mi mówiła że jesteś Mirkiem) świetnie pomogłeś mi z wyborem prezentu. Dzwoniłem już do dziewczyny tego kolegi i mało się nie posikała z radości bo sama miała problem ze znalezieniem mu czegoś fajnego. Wielki Plus dla Ciebie. Już wiem gdzie będę robił następne zakupy :)
w mBanku pojawiła się nowa promocja z eKontem - do wzięcia jest bon 100 zł do #empik oraz nawet 650 zł zwrotu w gotówce za zakupy kartą/Blik na bardzo łatwych warunkach - szczegóły tutaj a regulamin tutaj
- aby skorzystać z promocji wystarczyło nie być klientem mBanku po 1 stycznia 2016
- aby zdobyć bon 100 zł empik.com trzeba wykonać zaledwie 5 transakcji (np. przelewy zewnętrzne)
- do 130 zł zwrotu miesięcznie