• 0
Kolejny już raz zamawiam w Empiku książkę z odbiorem w konkretnym sklepie w którym ta książka jest i kolejny raz oni ta książka wysyłają zamiast dać mi ta która jest już w sklepie XD no zaraz nie wytrzymie z tym empikiem #zalesie #empik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrubyChudini: haha bo kobiety do kuchni rozumiesz zrób mi kanapkę hehe

a tak na serio to dostać dobry zestaw noży, sztućcy, albo fajne garnki to super sprawa, zwłaszcza jak ktoś ma jakiś stary sprzęt albo nieurządzoną kuchnię
  • Odpowiedz
Da się jakoś sprawdzić na stronie Empika, czy dana książka jest dostępna stacjonarnie w wybranym punkcie? Przeklikałam wszystkie możliwe opcje na stronie, ale nie widzę tej opcji, tylko darmowa dostawa do punktu
#empik #ksiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Kupiłem ostatnio czerwonego pada dualsense w Empiku, ale okazało się, że jest to wersja z FCC ID AK8CFIZCT1 - te modele są starsze fabrycznie i poprzez zastosowane w padzie rozwiązania psują się szybciej niż nowo wydawane modele (te oznaczane są z wersją FCC ID kończącą się na "A". Pad w stanie nienaruszonym, ale przy otwieraniu pudełka - opakowanie trochę ucierpiało (przy otwarciu jest widoczne 2 cm podarcie, nic nie odpadło). Specjalnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te modele są starsze fabrycznie i poprzez zastosowane w padzie rozwiązania psują się szybciej niż nowo wydawane modele


@ElKuBullo: To w sumie jak z pralką czy ogólnie elektroniką, jak działa to git i się nie martw, gorzej jakby to w rękach latało. Jak nie zamierzasz tym padem sprawdzać czy doleci do drugiego pokoju to osobiście bym nie wymieniał jak jest sprawny.
  • Odpowiedz
Hej Mirki,
mam bon na 150zł w #empik a potrzebuję kupić sobie jakieś nowe słuchawki do #bieganie. Dodatkowo chętnie używałbym je sobie do spotkań w #pracbaza (ale chyba bieganie dla mnie ważniejsze). Co byście polecili? Niestety wybór ograniczony do tego co dostępne na empik.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirYabol: a ebooka dalej nie ma ¯\_(ツ)_/¯ Czekam na książkę, bo Sanderson na swoim YT ujawnił, że ta książka to już Cosmere pełną gębą i od teraz zaczyna się mocne mieszanie między seriami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirindo: @Shagot: Tu znajdziecie informacje na temat różnic przy wydaniach jubileuszowych
https://www.facebook.com/drogakrolow/posts/pfbid02iu4Evzd9E5jNZUtRCBBf66GYvKGR4RTMeJTHi1xk8XsjqQ38etE65awztFkgDnNtl?__cft__[0]=AZXDBD5Z8tNdysxZsiMxeYL4zHNba3YZfoCPhDO2VJANgPvPBx3TGEFOiTRhHYaQaNhqwdDSbr7DkKNoGsWHjyq7XulRXfrRiT3ljnmDobUnRc-gjFFGWAXqSVGjplyYkNtuCGKiapCMdNUXzbk2aW4uYnr93ws6bgdv4VrfOPGi2seMhLDc3mhX7kPd34rqjohHi1FPkyNS7o5kqbbE&_tn_=%2CO%2CP-R
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach