wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
Papierowe wydanie książki w twardej oprawie z dostawą kurierem pod drzwi wychodzi taniej niż ebook... WTF #empik ?!
źródło: comment_1670431405Do6bYZ67UXI6OXHtqvYjMk.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GrubyChudini: haha bo kobiety do kuchni rozumiesz zrób mi kanapkę hehe
a tak na serio to dostać dobry zestaw noży, sztućcy, albo fajne garnki to super sprawa, zwłaszcza jak ktoś ma jakiś stary sprzęt albo nieurządzoną kuchnię
a tak na serio to dostać dobry zestaw noży, sztućcy, albo fajne garnki to super sprawa, zwłaszcza jak ktoś ma jakiś stary sprzęt albo nieurządzoną kuchnię
- 0
@Skrobaczka2: jak ktoś chce to priv bo jest w formie kodu kreskowego
Jak to jest z #empik #empikgo #empikpremium
Wyświetla mi się, że za 49 zł rocznie dostaje premium, w ramach którego mam też Empik Go, a sam cennik Empik Go jest znacznie wyższy. To ile w końcu place? XD #ebook #audiobook #pytanie #pytaniedoeksperta
Wyświetla mi się, że za 49 zł rocznie dostaje premium, w ramach którego mam też Empik Go, a sam cennik Empik Go jest znacznie wyższy. To ile w końcu place? XD #ebook #audiobook #pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
@czeskiNetoperek: no piszą "15 TYSIĘCY AUDIOBOOKÓW" xd
- 0
@Shatter: Pewnie lektury i to co jest dostępne i tak bezpłatnie w sieci. Gdybyś chciał 30 dni gratis, to można skorzystać z kodu (pod koniec wpisu): http://cyfranek.booklikes.com/post/5363020/kindle-11-najtanszy-czytnik-kindle-do-legimi-i-empik-go
da się sprawdzić czy dana książka jest w empiku, że w konkretnym sklepie? #empik
konto usunięte via Android
- 1
Na stronie empik
@wladcakabanosow: da. Mozna zadzwonic
@krewetkowa_zupka: tak jak na screenie. Istnieje też możliwość, że w ogóle jej nie ma w salonach. Chciałem "Do gwiazd" Sandersona sobie wymienić, a okazało się, że jest dostępne tylko przez internet.
źródło: comment_1669460248SF6IFfGwujIwCNosVOLc79.jpg
Pobierz- 1
@Cerber108: dzięki wielkie! Faktycznie spojrzałam na inne książki i tam jest ta opcja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hej! Kupiłem ostatnio czerwonego pada dualsense w Empiku, ale okazało się, że jest to wersja z FCC ID AK8CFIZCT1 - te modele są starsze fabrycznie i poprzez zastosowane w padzie rozwiązania psują się szybciej niż nowo wydawane modele (te oznaczane są z wersją FCC ID kończącą się na "A". Pad w stanie nienaruszonym, ale przy otwieraniu pudełka - opakowanie trochę ucierpiało (przy otwarciu jest widoczne 2 cm podarcie, nic nie odpadło). Specjalnie
te modele są starsze fabrycznie i poprzez zastosowane w padzie rozwiązania psują się szybciej niż nowo wydawane modele
@ElKuBullo: To w sumie jak z pralką czy ogólnie elektroniką, jak działa to git i się nie martw, gorzej jakby to w rękach latało. Jak nie zamierzasz tym padem sprawdzać czy doleci do drugiego pokoju to osobiście bym nie wymieniał jak jest sprawny.
- 0
- 1
@SirYabol: a ebooka dalej nie ma ¯\_(ツ)_/¯ Czekam na książkę, bo Sanderson na swoim YT ujawnił, że ta książka to już Cosmere pełną gębą i od teraz zaczyna się mocne mieszanie między seriami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirindo: @Shagot: Tu znajdziecie informacje na temat różnic przy wydaniach jubileuszowych
https://www.facebook.com/drogakrolow/posts/pfbid02iu4Evzd9E5jNZUtRCBBf66GYvKGR4RTMeJTHi1xk8XsjqQ38etE65awztFkgDnNtl?__cft__[0]=AZXDBD5Z8tNdysxZsiMxeYL4zHNba3YZfoCPhDO2VJANgPvPBx3TGEFOiTRhHYaQaNhqwdDSbr7DkKNoGsWHjyq7XulRXfrRiT3ljnmDobUnRc-gjFFGWAXqSVGjplyYkNtuCGKiapCMdNUXzbk2aW4uYnr93ws6bgdv4VrfOPGi2seMhLDc3mhX7kPd34rqjohHi1FPkyNS7o5kqbbE&_tn_=%2CO%2CP-R
https://www.facebook.com/drogakrolow/posts/pfbid02iu4Evzd9E5jNZUtRCBBf66GYvKGR4RTMeJTHi1xk8XsjqQ38etE65awztFkgDnNtl?__cft__[0]=AZXDBD5Z8tNdysxZsiMxeYL4zHNba3YZfoCPhDO2VJANgPvPBx3TGEFOiTRhHYaQaNhqwdDSbr7DkKNoGsWHjyq7XulRXfrRiT3ljnmDobUnRc-gjFFGWAXqSVGjplyYkNtuCGKiapCMdNUXzbk2aW4uYnr93ws6bgdv4VrfOPGi2seMhLDc3mhX7kPd34rqjohHi1FPkyNS7o5kqbbE&_tn_=%2CO%2CP-R
- 1
- 0
Kupiłem książkę z opcją odbioru w salonie. Jest dostępna na miejscu. Mogę ją od razu odebrać, czy musi zmienić status na "Czeka na odbiór"?
#empik #kiciochpyta
#empik #kiciochpyta
źródło: comment_1668885534bcVOqVtPFkwfYrZvf6IA34.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Najniższa krajowa + bonusy. Jak masz 25 km dojazdu autem to zapewne 50% tego co miałbyś zarobić to spalisz na paliwo, więc odpowiedz sobie sam czy opłaca się.
Czy normalne, że #empik dodaje mi do paczki herbatę? Trochę to podejrzane
źródło: comment_1668532413iUt7u2hdZ4LJffZgVMMXxJ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0






























źródło: comment_16710461476jUTQs7ZJ8majDPBl34M3m.jpg
Pobierz