wpisy Wszystkie Archiwum barbiez barbiez 09.10.2009, 12:05:36 1 Niektórzy są tak strasznie wielojęzyczni, że o #empik.u piszą Empic. Cronox rmikke rmikke 11.09.2009, 15:13:10 2 Przy którejś karcie bank mnie pytał, co na niej wydrukować. Ciekawe, czy wydrukowaliby Yakamoto Yuki... #empik Cronox 77LatBedeNiedojrzaly auditlog auditlog 10.09.2009, 18:29:03 1 w #empik'u zakupy udane, książek co niemiara, zapłaciłem gotówką, powiedziałem - dziękuję Pani Kasiu :) Cronox weronika_b weronika_b 27.08.2009, 21:00:04 1 Czasem mam wrażenie, że większość czasu, jaka mija na oczekiwaniu na realizację zamówienia w #empik.u schodzi im na szukanie produktu w magazynie. Cronox auditlog auditlog 24.08.2009, 17:25:30 1 kontynuacja mojego #empik.story - jestem na TAK: http://auditlog.pl/w-empiku-po-imieniu-jestem-na-tak.html (#sprzedaz #klient) Cronox auditlog auditlog 22.08.2009, 16:50:31 1 spodobał mi się wątek z mówieniem po imieniu w #empik'u - będę go niedługo kontynuował... Cronox auditlog auditlog 20.08.2009, 15:33:28 1 http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - "nie wymawiaj mojego imienia w #empik.u":) Cronox auditlog auditlog 19.08.2009, 21:36:47 1 http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - moje "na gorąco" 3 grosze do imiennego #marketing.u #empik.u:) Cronox auditlog auditlog 19.08.2009, 20:59:08 1 http://blip.pl/dm/15031077 #empik - nie spodziewałem się, że to na taką skalę:) ode mnie mają plusa:) Cronox auditlog auditlog 19.08.2009, 20:56:15 1 w #empik pani kasjerka pozytywnie mnie zaskoczyła - płaciłem kartą, a na odchodne usłyszałem: - dziękujemy za zakupy panie Przemku (#pozytyw) Cronox chato chato 03.08.2009, 17:10:51 1 #reggae: Wreszcie mam nową płytę MALEO REGGAE ROCKERS (nie z #empik'u, który ssie) i właśnie ją #slucham :) Pobierz źródło: comment_0kj7pyx5zdIXPwYTq21OjMzjlG9GEt8j.jpg Cronox chato chato 31.07.2009, 17:20:38 1 Kopnąłem się dziś specjalnie do #empik'u (w Lesznie), by kupić nową płytę MRR http://blip.pl/s/12672247 . A tu #wyraz, nie dowieźli im jeszcze z magazynu. #fail Cronox Anks Anks 21.07.2009, 09:11:37 1 off do miasta. trza załatwić kurs w #empik.u Cronox Anks Anks 20.07.2009, 12:29:39 1 jutro idę do #empik.u celem zapisania się na kurs niemieckiego Cronox auditlog auditlog 09.07.2009, 13:42:00 1 ostatnio przechodziłem koło #empik'u i kolejne kilka książek czeka w kolejce:) Cronox d.....e konto usunięte 15.06.2009, 11:17:06 1 http://blip.pl/s/11147364 znaczy co, w #empik'u będzie więcej (procentowo) dobrej muzyki? yay! Cronox Y.....e konto usunięte 08.06.2009, 20:21:45 2 wypożyczalnia w #empik.u działa wysmienicie. i sa lepsi niż niejedna biblioteka, bo mozna az na 2 miesiace :). Cronox 77LatBedeNiedojrzaly eofek eofek 01.06.2009, 21:32:03 1 #buyology lindstroma pojawiło się po polsku w #empik.u http://tnij.org/dif6 Cronox Pobe Pobe 25.05.2009, 14:06:05 1 Ktoś #!$%@?ł klimatyzatory z #empik.a. Ale duchota. Pobierz źródło: comment_J0FLoUcbnlfJNrOv58I0baZOLfBO0yaJ.jpg Cronox shigella-deshige shigella-deshige 10.05.2009, 19:52:58 1 A tak btw to obawiam sie, ze jak mi sprzedawca w #empik zwroci sie do mnie po imieniu, to chyba poprosze jego przelozonego. I niemila bede bardzo Cronox
barbiez barbiez 09.10.2009, 12:05:36 1 Niektórzy są tak strasznie wielojęzyczni, że o #empik.u piszą Empic. Cronox
rmikke rmikke 11.09.2009, 15:13:10 2 Przy którejś karcie bank mnie pytał, co na niej wydrukować. Ciekawe, czy wydrukowaliby Yakamoto Yuki... #empik Cronox 77LatBedeNiedojrzaly
auditlog auditlog 10.09.2009, 18:29:03 1 w #empik'u zakupy udane, książek co niemiara, zapłaciłem gotówką, powiedziałem - dziękuję Pani Kasiu :) Cronox
weronika_b weronika_b 27.08.2009, 21:00:04 1 Czasem mam wrażenie, że większość czasu, jaka mija na oczekiwaniu na realizację zamówienia w #empik.u schodzi im na szukanie produktu w magazynie. Cronox
auditlog auditlog 24.08.2009, 17:25:30 1 kontynuacja mojego #empik.story - jestem na TAK: http://auditlog.pl/w-empiku-po-imieniu-jestem-na-tak.html (#sprzedaz #klient) Cronox
auditlog auditlog 22.08.2009, 16:50:31 1 spodobał mi się wątek z mówieniem po imieniu w #empik'u - będę go niedługo kontynuował... Cronox
auditlog auditlog 20.08.2009, 15:33:28 1 http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - "nie wymawiaj mojego imienia w #empik.u":) Cronox
auditlog auditlog 19.08.2009, 21:36:47 1 http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - moje "na gorąco" 3 grosze do imiennego #marketing.u #empik.u:) Cronox
auditlog auditlog 19.08.2009, 20:59:08 1 http://blip.pl/dm/15031077 #empik - nie spodziewałem się, że to na taką skalę:) ode mnie mają plusa:) Cronox
auditlog auditlog 19.08.2009, 20:56:15 1 w #empik pani kasjerka pozytywnie mnie zaskoczyła - płaciłem kartą, a na odchodne usłyszałem: - dziękujemy za zakupy panie Przemku (#pozytyw) Cronox
chato chato 03.08.2009, 17:10:51 1 #reggae: Wreszcie mam nową płytę MALEO REGGAE ROCKERS (nie z #empik'u, który ssie) i właśnie ją #slucham :) Pobierz źródło: comment_0kj7pyx5zdIXPwYTq21OjMzjlG9GEt8j.jpg Cronox
chato chato 31.07.2009, 17:20:38 1 Kopnąłem się dziś specjalnie do #empik'u (w Lesznie), by kupić nową płytę MRR http://blip.pl/s/12672247 . A tu #wyraz, nie dowieźli im jeszcze z magazynu. #fail Cronox
Anks Anks 20.07.2009, 12:29:39 1 jutro idę do #empik.u celem zapisania się na kurs niemieckiego Cronox
auditlog auditlog 09.07.2009, 13:42:00 1 ostatnio przechodziłem koło #empik'u i kolejne kilka książek czeka w kolejce:) Cronox
d.....e konto usunięte 15.06.2009, 11:17:06 1 http://blip.pl/s/11147364 znaczy co, w #empik'u będzie więcej (procentowo) dobrej muzyki? yay! Cronox
Y.....e konto usunięte 08.06.2009, 20:21:45 2 wypożyczalnia w #empik.u działa wysmienicie. i sa lepsi niż niejedna biblioteka, bo mozna az na 2 miesiace :). Cronox 77LatBedeNiedojrzaly
eofek eofek 01.06.2009, 21:32:03 1 #buyology lindstroma pojawiło się po polsku w #empik.u http://tnij.org/dif6 Cronox
Pobe Pobe 25.05.2009, 14:06:05 1 Ktoś #!$%@?ł klimatyzatory z #empik.a. Ale duchota. Pobierz źródło: comment_J0FLoUcbnlfJNrOv58I0baZOLfBO0yaJ.jpg Cronox
shigella-deshige shigella-deshige 10.05.2009, 19:52:58 1 A tak btw to obawiam sie, ze jak mi sprzedawca w #empik zwroci sie do mnie po imieniu, to chyba poprosze jego przelozonego. I niemila bede bardzo Cronox