Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko311
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

empik

  • Obserwuj 54

wpisy

Wszystkie

Archiwum

barbiez
barbiez
barbiez
09.10.2009, 12:05:36
  • 1
Niektórzy są tak strasznie wielojęzyczni, że o #empik.u piszą Empic.
  • Cronox
rmikke
rmikke
rmikke
11.09.2009, 15:13:10
  • 2
Przy którejś karcie bank mnie pytał, co na niej wydrukować. Ciekawe, czy wydrukowaliby Yakamoto Yuki... #empik
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
auditlog
auditlog
auditlog
10.09.2009, 18:29:03
  • 1
w #empik'u zakupy udane, książek co niemiara, zapłaciłem gotówką, powiedziałem - dziękuję Pani Kasiu :)
  • Cronox
weronika_b
weronika_b
weronika_b
27.08.2009, 21:00:04
  • 1
Czasem mam wrażenie, że większość czasu, jaka mija na oczekiwaniu na realizację zamówienia w #empik.u schodzi im na szukanie produktu w magazynie.
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
24.08.2009, 17:25:30
  • 1
kontynuacja mojego #empik.story - jestem na TAK: http://auditlog.pl/w-empiku-po-imieniu-jestem-na-tak.html (#sprzedaz #klient)
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
22.08.2009, 16:50:31
  • 1
spodobał mi się wątek z mówieniem po imieniu w #empik'u - będę go niedługo kontynuował...
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
20.08.2009, 15:33:28
  • 1
http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - "nie wymawiaj mojego imienia w #empik.u":)
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
19.08.2009, 21:36:47
  • 1
http://auditlog.pl/empik-zaskakuje-dziekuje-panie-przemku.html - moje "na gorąco" 3 grosze do imiennego #marketing.u #empik.u:)
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
19.08.2009, 20:59:08
  • 1
http://blip.pl/dm/15031077 #empik - nie spodziewałem się, że to na taką skalę:) ode mnie mają plusa:)
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
19.08.2009, 20:56:15
  • 1
w #empik pani kasjerka pozytywnie mnie zaskoczyła - płaciłem kartą, a na odchodne usłyszałem: - dziękujemy za zakupy panie Przemku (#pozytyw)
  • Cronox
chato
chato
chato
03.08.2009, 17:10:51
  • 1
#reggae: Wreszcie mam nową płytę MALEO REGGAE ROCKERS (nie z #empik'u, który ssie) i właśnie ją #slucham :)
Pobierz chato - #reggae: Wreszcie mam nową płytę MALEO REGGAE ROCKERS (nie z #empik'u, który ...
źródło: comment_0kj7pyx5zdIXPwYTq21OjMzjlG9GEt8j.jpg
  • Cronox
chato
chato
chato
31.07.2009, 17:20:38
  • 1
Kopnąłem się dziś specjalnie do #empik'u (w Lesznie), by kupić nową płytę MRR http://blip.pl/s/12672247 . A tu #wyraz, nie dowieźli im jeszcze z magazynu. #fail
  • Cronox
Anks
Anks
Anks
21.07.2009, 09:11:37
  • 1
off do miasta. trza załatwić kurs w #empik.u
  • Cronox
Anks
Anks
Anks
20.07.2009, 12:29:39
  • 1
jutro idę do #empik.u celem zapisania się na kurs niemieckiego
  • Cronox
auditlog
auditlog
auditlog
09.07.2009, 13:42:00
  • 1
ostatnio przechodziłem koło #empik'u i kolejne kilka książek czeka w kolejce:)
  • Cronox
d.....e
d.....e
konto usunięte 15.06.2009, 11:17:06
  • 1
http://blip.pl/s/11147364 znaczy co, w #empik'u będzie więcej (procentowo) dobrej muzyki? yay!
  • Cronox
Y.....e
Y.....e
konto usunięte 08.06.2009, 20:21:45
  • 2
wypożyczalnia w #empik.u działa wysmienicie. i sa lepsi niż niejedna biblioteka, bo mozna az na 2 miesiace :).
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
eofek
eofek
eofek
01.06.2009, 21:32:03
  • 1
#buyology lindstroma pojawiło się po polsku w #empik.u http://tnij.org/dif6
  • Cronox
Pobe
Pobe
Pobe
25.05.2009, 14:06:05
  • 1
Ktoś #!$%@?ł klimatyzatory z #empik.a. Ale duchota.
Pobierz Pobe - Ktoś #!$%@?ł klimatyzatory z #empik.a. Ale duchota.
źródło: comment_J0FLoUcbnlfJNrOv58I0baZOLfBO0yaJ.jpg
  • Cronox
shigella-deshige
shigella-deshige
shigella-deshige
10.05.2009, 19:52:58
  • 1
A tak btw to obawiam sie, ze jak mi sprzedawca w #empik zwroci sie do mnie po imieniu, to chyba poprosze jego przelozonego. I niemila bede bardzo
  • Cronox
  • <
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • Strona 111 z 112
  • >

Powiązane tagi

  • #cebula
  • #empikgo
  • #morele
  • #samochody
  • #silownia
  • #ebook
  • #gryplanszowe
  • #kodyrabatowe
  • #pytanie
  • #zakupy

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl