wpisy Wszystkie Archiwum duchowny11 duchowny11 24.11.2008, 17:49:29 1 nie zdecydowałem się na #moleskine.a za 15 euro podczas wycieczki do niemiec. na początek fajny notes reporterski w linie #antra za 15 złotych w #empik.u Cronox duchowny11 duchowny11 05.10.2008, 22:45:06 1 #antylista top 5: #mbank / #siodemka, #empik.com, ekonomia.#umsc.pl, hub usb #pentagram, #orange.pl Cronox duchowny11 duchowny11 03.10.2008, 15:49:45 2 #drogiblipie jak przejść do podsumowania zamówienia na #empik.com Pobierz źródło: comment_6lK2xT9kh0fZVCLPOmgdOmDCGumvFlpH.jpg Cronox 77LatBedeNiedojrzaly thomaszobl thomaszobl 07.09.2008, 13:46:39 1 Dla tatusia na urodziny "na kochankę" kupione w #empik'u Pobierz źródło: comment_prl7f26Td6tm4zn5bvDpPIYJ17bH7SLr.jpg Cronox d.....e konto usunięte 11.08.2008, 09:40:21 1 lol, #empik nie przedłużył #domen, .com.pl też, #rotfl #fail via konieczny Cronox ravbaker ravbaker 03.04.2008, 19:52:11 1 pojechal do Galerii Bałtyckiej po wdzianko dla #mac'a i gdy napotkal #empik to nie obylo sie bez "zmarnowania" godziny i 75PLN. :P Cronox
duchowny11 duchowny11 24.11.2008, 17:49:29 1 nie zdecydowałem się na #moleskine.a za 15 euro podczas wycieczki do niemiec. na początek fajny notes reporterski w linie #antra za 15 złotych w #empik.u Cronox
duchowny11 duchowny11 05.10.2008, 22:45:06 1 #antylista top 5: #mbank / #siodemka, #empik.com, ekonomia.#umsc.pl, hub usb #pentagram, #orange.pl Cronox
duchowny11 duchowny11 03.10.2008, 15:49:45 2 #drogiblipie jak przejść do podsumowania zamówienia na #empik.com Pobierz źródło: comment_6lK2xT9kh0fZVCLPOmgdOmDCGumvFlpH.jpg Cronox 77LatBedeNiedojrzaly
thomaszobl thomaszobl 07.09.2008, 13:46:39 1 Dla tatusia na urodziny "na kochankę" kupione w #empik'u Pobierz źródło: comment_prl7f26Td6tm4zn5bvDpPIYJ17bH7SLr.jpg Cronox
d.....e konto usunięte 11.08.2008, 09:40:21 1 lol, #empik nie przedłużył #domen, .com.pl też, #rotfl #fail via konieczny Cronox
ravbaker ravbaker 03.04.2008, 19:52:11 1 pojechal do Galerii Bałtyckiej po wdzianko dla #mac'a i gdy napotkal #empik to nie obylo sie bez "zmarnowania" godziny i 75PLN. :P Cronox