#empik zakrzywia czasoprzestrzeń. Data zamówienia: 2011.10.07. Status wysyłki: wysłane (2011.10.07). Data odbioru: 2011.10.05 :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6 stycznia zamówiłam OST z Trona special edition w #empik.u i do tej pory jest w realizacji (a jak zamawiałam, miała status "wysyłany w 48h")
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smyrałem #oyo od #empik'a. Strasznie kijowy się wydaje. Trzeba czekać 10 sekund, zanim interfejs na cokolwiek zareaguje, o ile w ogóle...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach