wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Felonious_Gru: a nie może być matras? Mam tam -20% na wszystkie książki.
Omg, wchodzę dziś do empiku a tam wielkie kalendarze z Muchą, Dali'm i Klimtem w przecenie z 45zł na 15zł, a Klimt w ogóle już niekochany za 10 zł. Płakałam, wychodząc tylko z Muchą ;__; Nie żebym mogła sobie wbić gwoździk w ścianę akademika, ale i tak... #empik #tylewygracczytyleprzegrac
@rozowypasek: WIEM. W DODATKU RUDY. I CO TERAS!?
@rudy2007: GDZIE KUPIĘ KALENDARZ Z TWOIMI ZDJĘCIAMI?
- 4
Taką oto kartę podarunkową otrzymałem od Microsoftu za zarejestrowanie się w moim korporacyjnym yammerze.
Co ciekawego mogę sobie kupić? :>
#yammer #empik #microsoft #pracbazastories
Co ciekawego mogę sobie kupić? :>
#yammer #empik #microsoft #pracbazastories
źródło: comment_NRRcLFQqDv7Vzd2oTxUQ4fDKbylQcSmZ.jpg
Pobierz- 0
@SeriousGuy: Bardzo przeciętne.. :P
- 0
@viruzzet: Na pewno nie mniej niż w KFC, podaj chociaż przybliżoną kwotę:)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Wchodzę sobie do Empiku, kieruję się do działu czasopism modelarskich (tak, jest takowy w Empiku) i co znajduję? Czasopismo "Bez pługa - magazyn technologii bezorkowych".
- 2
Stanowski o "angielskich próbach" naszych polskich wokalistek
"Wróciłem właśnie z gali rozdania nagród Bestsellery Empiku 2013. Dwa spostrzeżenia. Po pierwsze - śpiewała między innymi Edyta Bartosiewicz, śpiewał Dawid Podsiadło i były to występy wspaniałe. Cecha wspólna: śpiewali po polsku. Później wyszła na scenę Maria Sadowska i zaśpiewała jakiś disco-shit, oczywiście po angielsku, co ma być zwiastunem jej najnowszej płyty. Może mam luki w pamięci, ale przypomnijcie mi, który polski artysta zrobił furorę śpiewając
"Wróciłem właśnie z gali rozdania nagród Bestsellery Empiku 2013. Dwa spostrzeżenia. Po pierwsze - śpiewała między innymi Edyta Bartosiewicz, śpiewał Dawid Podsiadło i były to występy wspaniałe. Cecha wspólna: śpiewali po polsku. Później wyszła na scenę Maria Sadowska i zaśpiewała jakiś disco-shit, oczywiście po angielsku, co ma być zwiastunem jej najnowszej płyty. Może mam luki w pamięci, ale przypomnijcie mi, który polski artysta zrobił furorę śpiewając
- 0
@nic1: w sumie to raczej żartowałem
teraz tak patrzę po narzędziach takich jak google trends gdzie ani widu ani słychu poza Polską ani o jednej, ani o drugiej, hity brodki oscylują w 200k odtworzeniach na spotify, Margaret 700k(ale to incydentalny wyjątek). Nie wspominam że dla porównania katy perry czy ke$ha odtworzenia ma idące w miliony, jak nie dziesiątki milionów.
teraz tak patrzę po narzędziach takich jak google trends gdzie ani widu ani słychu poza Polską ani o jednej, ani o drugiej, hity brodki oscylują w 200k odtworzeniach na spotify, Margaret 700k(ale to incydentalny wyjątek). Nie wspominam że dla porównania katy perry czy ke$ha odtworzenia ma idące w miliony, jak nie dziesiątki milionów.
- 0
@ntskj: tylko kto im robi takie pranie mózgu, że zamiast skupić się na robieniu tego co umieją ( ? ) zajmują się czymś nieosiągalnym.
Ostatnio raper VNM na pytanie o kawałki po ang odpowiedzial cos w stylu " moglbym to robic, ale nie widze sensu skoro wiedziałbym, że przez to nie wykorzystuje wszystkich swoich możliwości. Po angielsku nie byłoby to na 100 % i tyle"
Ostatnio raper VNM na pytanie o kawałki po ang odpowiedzial cos w stylu " moglbym to robic, ale nie widze sensu skoro wiedziałbym, że przez to nie wykorzystuje wszystkich swoich możliwości. Po angielsku nie byłoby to na 100 % i tyle"
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Empik szaleje. Bawi się w promocje czasami nawet lepsze od Steama (np dla ETS). Wersje cyfrowe na Steama.
http://www.empik.com/gry-cyfrowe-taniej?c=multimedia-gry-cyfrowe-pc&searchCategory=342201&productPoolId=54703&sort=scoreDesc&drilldown=342201
#steam #ets2 #empik
http://www.empik.com/gry-cyfrowe-taniej?c=multimedia-gry-cyfrowe-pc&searchCategory=342201&productPoolId=54703&sort=scoreDesc&drilldown=342201
#steam #ets2 #empik
- 2
@Colek: to w sumie tak samo jak w empiku
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Dreszczyk: oj tam, czepiasz się :>
Pakuje prezent, zrywam cenę a tam kolejna, niższa... #empik
źródło: comment_DWwgU85udQ35OPzg5NQBGwcde4Fqz1LY.jpg
Pobierz- 1
- 0
@czerew: nie wiem kto jeszcze kupuje w emipku ... serio :) miałem możliwość pracy w wielu salonach empik w polsce i tak w wolnych chwilach przegladalem ksiazki ... coś tam kupiłem, po powrocie do domu poszukałem internetowych księgarni ... i serio jak empik jeszcze się utrzymuje na rynku to Ja nie wiem :) ceny około 30% (przynajmniej) większe od konkurencji
- 0
@gryzli6: właśnie dlatego się utrzymuje, wysoka marża + są prawie w każdej galerii, dużo ludzi nie kupuje przez internet :)
Jak jest w empiku ze zwrotem kupionej kilka dni temu książki (absolutnie nieśmigana) lub ewentualnie wymianą na inną? Robią jakieś problemy?
#empik
#empik
- 2
@chore_kalafiory: Nie.
@chore_kalafiory: tam chyba można ogólnie oddawać w ciągu miesiąca, dawniej na 100% o tym było info na paragonie, teraz już nie wiem bo dawno tam nie kupowałem, ale niedawno ktoś tu pisał, że nadal przyjmują. Jak nieśmigana to już w ogóle nie powinni robić problemu.

























#legia #empik #kibice
źródło: comment_03GNB0eWUMyXWoY6uf6gkbsOTxEZjXBj.jpg
Pobierz